Zmiany

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 719 razy
Otrzymał podziękowań: 483 razy

Zmiany

Post autor: Dezerter » 2019-11-17, 22:55

Magnolia po okresie przejściowym na jaki była powołana przestała być Moderatorem.
Za jej wkład pracy i nadzwyczajne zaangażowanie wyrażam uznanie i podziękowanie @};-

Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Otrzymał podziękowań: 627 razy

Re: Zmiany

Post autor: Andej » 2019-11-17, 23:22

Domyślam się, że decyzja była przedyskutowana i kolegialnie zatwierdzona. I podjęta rozważnie z przemyśleniem. W sposób uczciwy, bez emocjonalnego podejścia. Nie ma w tym niczego z urażonej dumy.

Zastanów się dobrze. Pomódl się. Także w intencji Forum.

Dominiku! Decyzja uzgodniona z Tobą? Wyraziłeś zgodę na dyscyplinarkę?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 380 razy
Otrzymał podziękowań: 835 razy

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-11-17, 23:44

No cóż (piszę tu ze względu na to, że tylko to miejsce zostało) - Dezerter wprost określił że to po prostu Jego forum.
Muszę przyznać, że sądziłem że jest ono czymś więcej, że jest jakimś dobrem wspólnym (a może - kto wie? - służy jakimś wyższym celom) - mój błąd. Gdybym wiedział, nie poświęciłbym mu tyle czasu - albo zażądał za ten czas zapłaty ;)
Oczywiście żartuję - no, ale byłoby to logiczne - za pracę na rzecz czyjegoś przedsięwzięcia, którym ten ktoś może zarządzać jak chce, właściwie należałoby pobierać wynagrodzenie.
Ostatnio zmieniony 2019-11-17, 23:47 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Dezerter » 2019-11-17, 23:57

Dziwisz się Marku, że są właściciele forum? Ja myślałem, że to oczywiste dla każdego, że Administratorzy, to są właściciele forum, albo ci, którym właściciele dają uprawnienia do prowadzenia forum.
Nikomu z nas nikt nie płaci. Ani ja ani Dominik nie czerpiemy z forum żadnych zysków, wręcz przeciwnie czasami płaciliśmy z własnych pieniędzy, by ono funkcjonowało.
A funkcjonuje nie dla nas a dla wszystkich piszących, dla forumowiczów, my wraz z Moderacją stwarzamy warunki do spokojnego pisania i wzrastania w wierze i wiedzy. Ty bardzo do tego wzrastania się przyczyniłeś za co wielokrotnie Ci dziękowałem i publicznie i prywatnie.
Ostatnio zmieniony 2019-11-17, 23:58 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-11-18, 00:03

Owszem, trochę się dziwię, że forum stworzone ponoć o wyższych celów traktujesz jako udzielną własność prywatną. Ale nie będziemy tu przenosić dyskusji z forum wewnętrznego. Napiszę tylko w odniesieniu do powyższego wpisu, ze niestety, uważam że nie masz udziału w stwarzaniu podobnych warunków, nadto jesteś arogancki - ze szczególnym uwzględnieniem arogancji w stosunku do osoby, która włożyła znacznie więcej czasu i wysiłku przez ostatnie dwa lata niż Ty przez pięć, zapewniając funkcjonowanie forum, tj w stosunku do Magnolii.

Skoro to Twoja prywatna własność (nie tylko w sposób kapitałowy, ale także na zasadzie cokolwiek-chcę-to-zrobię) to wolno Ci tak robić. Ale to po prostu nie jest ani fair, ani dobre.
Z mojej strony EOT, bo to robi się żałosne.

Jeszcze jedno bo właśnie się dowiedziałem: czy to prawda Dezerterze, ze oprócz wyrzucenia Magnolii z funkcji Moderatora postanowiłeś zamknąć jej definitywnie usta i zablokowałeś konto?
Ostatnio zmieniony 2019-11-18, 00:21 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gor
Początkujący
Początkujący
Wysłał podziękowań: 31 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: Gor » 2019-11-18, 00:17

Skoro forum utrzymuje się z datków forumowiczów to jest ich wspólnym dobrem.

Ale z tego co rozumiem z tych ogłoszeń to forum jednak nie należy do Jezusa Chrystusa ..., 😢
Ktoś pytał Jego co by zrobił w takiej sytuacji? Ktoś się pomodlił nad tymi zmianami?

Awatar użytkownika
Gor
Początkujący
Początkujący

Post autor: Gor » 2019-11-18, 06:17

Marek_Piotrowski pisze:
2019-11-18, 00:03

Jeszcze jedno bo właśnie się dowiedziałem: czy to prawda Dezerterze, ze oprócz wyrzucenia Magnolii z funkcji Moderatora postanowiłeś zamknąć jej definitywnie usta i zablokowałeś konto?
Zablokowano Magnolię? Padło też słowo dyscyplinarka....co tu się dzieje?!

Sądząc po reakcjach Andeja i Marka ...nic dobrego ...
To miejsce ma swój regulamin. Jaki punkt regulaminu naruszyła Magnolia?

W wątku z regulaminem padają takie słowa, na forum też kilka razy, @Dezerter napisał:
Dezerter pisze: na tym forum - ZCHRYSTUSEM.PL - my w administracji i moderacji tylko służymy Chrystusowi, bo jemu zawierzyłem ok. rok temu to forum i od tego czasu to on tu jest Głównym Administratorem.
Ale jak czytam chodzi o pieniądze?!
Dezerter pisze:
2019-11-17, 23:57
Dziwisz się Marku, że są właściciele forum? Ja myślałem, że to oczywiste dla każdego, że Administratorzy, to są właściciele forum, albo ci, którym właściciele dają uprawnienia do prowadzenia forum.
Nikomu z nas nikt nie płaci. Ani ja ani Dominik nie czerpiemy z forum żadnych zysków, wręcz przeciwnie czasami płaciliśmy z własnych pieniędzy, by ono funkcjonowało.
Ostatnio zmieniony 2019-11-18, 07:29 przez Gor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Dezerter » 2019-11-18, 07:33

Gor pisze:
2019-11-18, 06:17
Marek_Piotrowski pisze:
2019-11-18, 00:03

Zablokowano Magnolię? Padło też słowo dyscyplinarka....co tu się dzieje?!

Sądząc po reakcjach Andeja i Marka ...nic dobrego ...
To miejsce ma swój regulamin. Jaki punkt regulaminu naruszyła Magnolia?
Ty jako mąż Magnolii nie wiesz co się dziej :?: :!: - coś mi się zdaje, że to jest dopiero manipulacja :?: dla tych co czytają i nie wiedzą.
Magnolia została zablokowana na 6 godzin, by ochłonęła do rana i nie pisała w emocjach rzeczy , których później mogłaby żałować.

Forum jest wspólnym dobrem i o to dobro dba Administracja i Moderacja, wspólnie z wszystkimi forumowiczami, ale tak jak w Kościele i życiu, tak i na forum jest pewna hierarchia i musi być, by wszystko funkcjonowało prawidłowo, dla wspólnego dobra.
Zostałem zaatakowany i zmuszony do takich reakcji, które sprawiają mi nie tylko przykrość, ale i ból. jednak jako ktoś, kto prowadzi to forum 5 lat muszę o nie zadbać, gdyż powstało wspaniałe miejsce do wzrastania w wiedzy i wierze o Bogu - jedyne takie w sieci i nikomu, nawet komuś tak zasłużonemu dla Forum w ostatnich 2 latach jak Magnolia nie pozwolę tego zniszczyć.
Jestem tolerancyjnym człowiekiem (był to jeden z zarzutów do mnie), ale nawet moja tolerancja ma granice.
Magnolia została odwołana z Moderatora, bo tak jak napisałem w uzgodnieniu z Dominikiem powołaliśmy ja na czas określony, by nam pomogła. Ponieważ nie chciała dalej współpracować, a wręcz przeciwnie atakowała mnie jako Administratora i wprowadzała ferment w Moderacji - została pozbawiona funkcji.
Może nadal normalnie pisać na Forum, do czego ja i innych zapraszam.

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Gor pisze:

Dezerter pisze:
Co za manipulacja! myślisz, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, Komu chodzi o pieniądze? :-o :ymblushing:
Ostatnio zmieniony 2019-11-18, 07:38 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Niezapominajka
Dyskutant
Dyskutant
Wysłał podziękowań: 67 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-18, 07:49

Od pierwszego dnia na tym forum zauważyłam nadzwyczajna działalność Magnolii jej wkład i serce. Przyjęła mnie jak każdego z otwartymi ramionami. Jeśli faktycznie została zablokowana to jest to wielki cios nie tylko dla mnie ale dla całego forum. Samo pozbawienie funkcji moderatora jest stratą.

Oby to były zwykłe pomówienia. Tylko nie rozumiem po co publicznie wytykać kogoś błędy i potknięcia.. co się stało to się nie odstanie. Przykra sprawa.

Dezerterze, z całym szacunkiem, ale mam pytanie - wspominasz, że nie pozwolisz nikomu zniszczyć forum, nawet komuś tak zasłużonemu jak Magnolia. Co przez to chcesz powiedzieć? Że działała w jakiś sposób na szkodę? Możesz wyjaśnić? Jeśli nie, jasne, rozumiem. Ale ja takiego działania (bynajmniej ja) nie zauważyłam..

Codziennie wspominam Was w modlitwie.
Ostatnio zmieniony 2019-11-18, 08:04 przez Niezapominajka, łącznie zmieniany 1 raz.

Czemu jesteś zgnębiona, moja duszo, i czemu jęczysz we mnie? Ufaj Bogu, bo jeszcze Go będę wysławiać: Zbawienie mego oblicza i mojego Boga.~ Ps. 42, 6-7 :x

Awatar użytkownika
Gor
Początkujący
Początkujący

Post autor: Gor » 2019-11-18, 08:20

Dezerter pisze:
2019-11-18, 07:35

Ty jako mąż Magnolii nie wiesz co się dziej :?: :!: - coś mi się zdaje, że to jest dopiero manipulacja :?: dla tych co czytają i nie wiedzą.
Magnolia została zablokowana na 6 godzin, by ochłonęła do rana i nie pisała w emocjach rzeczy , których później mogłaby żałować.
Tak, korzystam z konta mojego męża. Bo zostałam zakneblowana - dobrze to Marek określił, ukarana za nic. Nie naruszyłam żadnego z punktów regulaminu.
Nie mam emocji, myślę logicznie i jestem spokojna. Każdy widzi kto jest w dużych emocjach i kto podejmuje pod nimi decyzje emocjonalne. Masz rację Dez ludzie czytają ze zrozumieniem.
Dezerter pisze:
Forum jest wspólnym dobrem i o to dobro dba Administracja i Moderacja, wspólnie z wszystkimi forumowiczami, ale tak jak w Kościele i życiu, tak i na forum jest pewna hierarchia i musi być, by wszystko funkcjonowało prawidłowo, dla wspólnego dobra.
Zostałem zaatakowany i zmuszony do takich reakcji, które sprawiają mi nie tylko przykrość, ale i ból. jednak jako ktoś, kto prowadzi to forum 5 lat muszę o nie zadbać, gdyż powstało wspaniałe miejsce do wzrastania w wiedzy i wierze o Bogu - jedyne takie w sieci i nikomu, nawet komuś tak zasłużonemu dla Forum w ostatnich 2 latach jak Magnolia nie pozwolę tego zniszczyć.
Jestem tolerancyjnym człowiekiem (był to jeden z zarzutów do mnie), ale nawet moja tolerancja ma granice.
Magnolia została odwołana z Moderatora, bo tak jak napisałem w uzgodnieniu z Dominikiem powołaliśmy ja na czas określony, by nam pomogła. Ponieważ nie chciała dalej współpracować, a wręcz przeciwnie atakowała mnie jako Administratora i wprowadzała ferment w Moderacji - została pozbawiona funkcji.
Może nadal normalnie pisać na Forum, do czego ja i innych zapraszam.
Dez to dopiero brzmi nieszczerze:
Dezerter pisze:
2019-11-17, 22:55
Magnolia po okresie przejściowym na jaki była powołana przestała być Moderatorem.
Za jej wkład pracy i nadzwyczajne zaangażowanie wyrażam uznanie i podziękowanie @};-
Napisane zaraz po tym jak mnie zablokowałeś. I kolejne zaproszenie żebym nadal pisała na forum, po takim Twoim zachowaniu?! Przecież to jest kuriozalne.

Moje działania i propozycje, które padły w wewnętrznym wątku Rady forum były zawsze skierowane na dobro forum.
Każdy widzi, że służę forum, zgodnie z filozofią że Jezus jest tu najważniejszy.
Jako że Dez jest zapracowany i nie ma czasu poświęcić forum tyle czasu i zaangażowania ile potrzeba, to zaproponowałam swoją kandydaturę na stanowisko administratora. Aby zarządzanie forum przebiegało sprawniej niż do tej pory.
To nie był atak tylko propozycja, która była poddana opiniom i decyzji Rady poprzez głosowanie.
Zanim doszło do wymiany myśli i głosowania Dezerter podjął usunięcie mnie z moderacji i zablokowanie.

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
Dezerter pisze:
Gor pisze:

Dezerter pisze:
Co za manipulacja! myślisz, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, Komu chodzi o pieniądze? :-o :ymblushing:
Dez a kto wyciągnął temat pieniędzy?

Pozdrawiam Magnolia
Ostatnio zmieniony 2019-11-18, 08:21 przez Gor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Niezapominajka
Dyskutant
Dyskutant
Wysłał podziękowań: 67 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-18, 09:33

Jeśli dalsze dyskuje będą się toczyć w takim kierunku, to ja podziękuję. Listopad - czas wypominków. Ale chyba nie takich?

Szanujmy się i swój czas. Doceńmy pracę innych. Skoro wyszła tylko propozycja ze strony Kasi, nie rozumiem dlaczego ta sprawa nabrała takiego obrotu? Może jestem tu niedługo, ale jak to czytam, to strasznie mi przykro. Mimo, że mnie to praktycznie nie dotyczy. Myslałam, że to forum to bezpieczne miejsce, pełne szacunku miłości i przyjaźni.

Jednak zaczynam dostrzegać wrogość/zazdrość/złość?
Chyba nie tak powinno to wyglądać...
Ostatnio zmieniony 2019-11-18, 09:34 przez Niezapominajka, łącznie zmieniany 1 raz.

Czemu jesteś zgnębiona, moja duszo, i czemu jęczysz we mnie? Ufaj Bogu, bo jeszcze Go będę wysławiać: Zbawienie mego oblicza i mojego Boga.~ Ps. 42, 6-7 :x

Awatar użytkownika
Dominik
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 87 razy
Otrzymał podziękowań: 175 razy

Post autor: Dominik » 2019-11-18, 10:54

Pewnie niektórzy z Was czekają na moje stanowisko w tej sprawie.
Może wieczorem coś napisze, zbyt wiele krąży mi myśli po głowie. Raz mam ochotę upomnieć i to porządnie Dezertera, a drugi raz nie mniej porządnie Magnolie.

Urlop do 29 grudnia

Chcesz mnie wesprzeć? Jeśli tak to kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Otrzymał podziękowań: 627 razy

Post autor: Andej » 2019-11-18, 11:48

Polscy biskupi w 1965 napisali w liście do biskupów niemieckich: PRZEBACZAMY I PROSIMY O PRZEBACZENIE.
Wywołało to wściekłą nagonkę komunistycznych mediów. Ale teraz inne czasy. Warto wziąć przykład z biskupów.
A piszę to zarówno do tych, którzy kogoś skrzywdzili, jak i tych, którzy są skrzywdzenie.
A kto jest niewinny, niech rzuci kamieniem.

Awatar użytkownika
Biserica Dumnezeu
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-11-18, 14:33

Moze prostsze byloby przyznanie sie co takiego zrobiliscie ( bez jakieiejs specjalnej spowiedzi) , przeprosic za niezrozmienie czy nietakt i przebaczyc sobie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-11-18, 14:39

Obawiam się, że tak zostaną usunięte tylko niektóre (dość mało ważne) skutki, a nie przyczyna.

Zapraszamy na bloga Pani Zofii https://zchrystusem.pl/wedruj
Zablokowany