Prośba o interwencję

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 54 razy
Otrzymał podziękowań: 380 razy

Prośba o interwencję

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-14, 14:34

Proszę moderację o przeniesienie postów Jakuba zakłócających wątek viewtopic.php?f=26&t=1063&start=30#top oraz upomnienie Go (Jakuba, nie wątka ;) ).
Jakub ubzdurał sobie, że miał objawienie, iż mam przenieść na karty książki to, co w owym objawieniu - w swoim mniemaniu - otrzymał.
Mimo kilkukrotnego jasnego odrzucenia przeze mnie tego pomysłu Jakub co jakiś czas naprzykrza mi się w tej sprawie.

Nie jestem tymi rewelacjami zainteresowany (uważam też je za fałszywe, ale o to mniejsza - ważne, iż jasno zakomunikowałem brak zainteresowania).
Niestety, wygląda to na jakąś nawracającą obsesję.

Przy okazji rzecz szersza (nie tylko związana ze sprawą Jakuba) - być może utworzenie takiego wątku - worka, gdzie będzie się przenosić trollujące i offtopujące posty pozwoli zachować czystość wątków.
Co zgłaszam jako dodatkowy postulat.
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 15:10 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jakub2

Re: Prośba o interwencję

Post autor: Jakub2 » 2018-04-14, 20:36

Marek_Piotrowski pisze:
2018-04-14, 14:34
Proszę moderację o przeniesienie postów Jakuba zakłócających wątek viewtopic.php?f=26&t=1063&start=30#top oraz upomnienie Go (Jakuba, nie wątka ;) ).
Jakub ubzdurał sobie, że miał objawienie, iż mam przenieść na karty książki to, co w owym objawieniu - w swoim mniemaniu - otrzymał.
Mimo kilkukrotnego jasnego odrzucenia przeze mnie tego pomysłu Jakub co jakiś czas naprzykrza mi się w tej sprawie.

Nie jestem tymi rewelacjami zainteresowany (uważam też je za fałszywe, ale o to mniejsza - ważne, iż jasno zakomunikowałem brak zainteresowania).
Niestety, wygląda to na jakąś nawracającą obsesję.

Przy okazji rzecz szersza (nie tylko związana ze sprawą Jakuba) - być może utworzenie takiego wątku - worka, gdzie będzie się przenosić trollujące i offtopujące posty pozwoli zachować czystość wątków.
Co zgłaszam jako dodatkowy postulat.
Jak na twoja wiedze to ladnie pojechales po bandzie twierdzac ze nie zgadzasz sie z czyms czgo kompletnie nie znasz.
Poza tym czytaj ze zrozumieniem takze PW bo tez sobie wymysliles inne ich znaczenia niz faktycznie maja.
Na karty ksiazki miales przeniesc poprawki, a nie to co mi przypisujesz.
Sam tez piszesz w temacie w ktorym ja zekomo przeszkadzam, ze drobne bledy sa w nauczaniu kerygmatu, a sam podobnych narobiles u siebie i przeniosles je do ksiazki.
To ze masz imprimatur w niczym cie nie usprawiedliwia z bledow.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 54 razy
Otrzymał podziękowań: 380 razy

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-14, 20:42

Jakubie, powtarzam Ci ostatni raz - nie interesują mnie Twoje objawienia, opinie i sugestie.
Ani opinie o błędach moich czy cenzora dającego imprimatur.
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 20:45 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jakub2

Post autor: Jakub2 » 2018-04-14, 21:31

Marek_Piotrowski pisze:
2018-04-14, 20:42
Jakubie, powtarzam Ci ostatni raz - nie interesują mnie Twoje objawienia, opinie i sugestie.
Ani opinie o błędach moich czy cenzora dającego imprimatur.
Ale cos ty sie przyczepil tych objawien? One nie sa do pisania o nich.
Nigdy nie napisalem ze chce ci cokolwiek o objawieniach pisac.
Mieszasz sam nie zwiazane ze soba rzeczy i zarzucasz mi swoje wyobrazenia pisanych tresci.
Jak widac masz bardzo wysokie mniemanie o swoim zdaniu i pewnie twoja nieomylnosc jest wieksza niz Papieza.

Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 214 razy
Otrzymał podziękowań: 166 razy

Post autor: Dezerter » 2018-04-14, 22:29

Jakubie skończ "nękanie" Marka, albo się mocno pogniewamy - więcej ostrzeżeń nie będzie!
Ostatnio zmieniony 2018-04-14, 22:29 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie

Awatar użytkownika
Jakub2

Post autor: Jakub2 » 2018-04-14, 23:16

Dezerter pisze:
2018-04-14, 22:29
Jakubie skończ "nękanie" Marka, albo się mocno pogniewamy - więcej ostrzeżeń nie będzie!
W tej chwili to nie ja jego nekam, tylko on mnie oskarza bezpodstawnie i swoje wyobrazenia wklada w moje wypowiedzi, robiac z nich nekanie.
Fobie trzeba leczyc, a nie oskarzac innych o swoje leki.

Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 214 razy
Otrzymał podziękowań: 166 razy

Post autor: Dezerter » 2018-04-14, 23:28

Jakubie lekarzu - lecz się sam.
EOT
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie

NOWY REGULAMIN FORUM