Propozycje zmian

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Skaza » 2021-11-03, 13:42

Ciekawa pisze: 2021-11-03, 13:03
Skaza pisze: 2021-11-02, 10:46 Ciekawa proszę odnajdź w sobie spokój i ciszę którą z pewnością w sercu masz. Nigdy do końca nie wiemy kto co miał na myśli konkretnie i nie znamy też kontekstu z jakim coś pisze. Nie ma potrzeby wdawać się w słowne utarczki z kimkolwiek w takich drobiazgach jak pojedyncze zwroty i słowa. Uśmiechnij się i nie trać życia na to co nie rozchmurza Ci chwili. Pozdrawiam całym sercem @};-
Jasne, ale jak czytam : Jestem uzależniony od forum, a ktoś odpowiada: Pisz więcej, trudno mi być spokojną:D Przecież to nie jest pomoc temu człowiekowi. Pozwolę sobie też na pisanie kiedy będę miała na to ochotę, bo to jest forum i na tym polega, żeby wyrazić swoją opinię.
Musisz być przeurocza gdy się tak złościsz ;)

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 526 times
Been thanked: 757 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: AdamS. » 2021-11-05, 15:07

Być może pytanie zadaję w niewłaściwym miejscu, ale czy istnieje tu możliwość ustawienia powiadomień? Bo nie chciałbym pominąć jakieś odpowiedzi na mój post, a trudno mi pamiętać w jakim temacie się wypowiadałem.

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 952
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 261 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Repart » 2021-11-05, 15:21

Ja sprawdzam poprzez pasek narzędzi u góry. Te trzy poziome kreski - więcej - Twoje posty. Tam będziesz miał na czerwono widział nowe posty w wątkach, w których się wypowiadałeś.

orzeszku

Re: Propozycje zmian

Post autor: orzeszku » 2021-11-05, 15:27

Możesz robić tak jak @Repart napisał, mozesz też wejść w swój profil i tam znaleźć wszystkie swoje posty, lub możesz zaznaczać przy wybranych tematach "OBSERWUJ TEMAT" - wtedy będziesz mieć powiadomienia o nowych odpowiedziach w tych wątkach.

Kasia

Re: Propozycje zmian

Post autor: Kasia » 2021-11-05, 15:54

Mam propozycję: żeby nikt na forum nie był samozwańczym specjalistą od wirusologii, epidemiologii, medycyny itd.

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: lambda » 2021-11-28, 21:05

Jeśli administracja usuwa posty, winna robić to tak aby było widać że są usunięte i do tego z jakiego powodu, czyli np (usneto z powodu niestosownych słów its)
Jeśli cała dyskusja jest usuwana powinna trafiać do kosza i być moozlowa do odtworzenia w nie znikać w sposób magiczny.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Morkej » 2021-11-28, 21:42

lambda pisze: 2021-11-28, 21:05 Jeśli administracja usuwa posty, winna robić to tak aby było widać że są usunięte i do tego z jakiego powodu, czyli np (usneto z powodu niestosownych słów its)
Najczęściej po usunięciu kilku postów ktoś z administracji informuje o przeprowadzeniu tej czynności i z jakiego powodu.
lambda pisze: 2021-11-28, 21:05 Jeśli cała dyskusja jest usuwana powinna trafiać do kosza i być moozlowa do odtworzenia w nie znikać w sposób magiczny.
Takie posty są przez nas ukrywane w tych samych wątkach, w których zostały napisane. Nie jest to jednak widoczne dla wszystkich. Nie widzę też potrzeby, aby było.
Natomiast w każdej chwili takie posty można przywrócić.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4384
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-11-28, 21:44

lambda pisze: 2021-11-28, 21:05 Jeśli administracja usuwa posty, winna robić to tak aby było widać że są usunięte i do tego z jakiego powodu, czyli np (usneto z powodu niestosownych słów its)
Jeśli cała dyskusja jest usuwana powinna trafiać do kosza i być moozlowa do odtworzenia w nie znikać w sposób magiczny.
Posty usuwa się po to, żeby były usunięte, a nie powszechnie dostępne. Natomiast, najcześciej, do każdego już usuniętego posta mają nadal dostęp inni moderatorzy i administrator. Zatem z magią nie ma to nic wspólnego, szczerze zapewniam. A w każdym razie, nic mi o udziale czarów nie wiadomo.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-01-04, 00:21

Proponuję pójść drogą dobrego zwyczaju z innych forów i nie dopuszczać do powrotu dyskutantów z innym nickiem (poza specjalnymi sytuacjami, w których moderacja uzna to za uzasadnione).
W tej chwili mamy sytuację, że osoby która "narozrabiały" wracają z nową nazwą konta, zyskując czas na ponowne rozpoznanie do kolejnego rozrabiania.
Nie mówiąc już o dumnie "wychodzących", którzy odchodzą dając wyraz pogardy dla zostających, a którzy po pewnym czasie cichcem wracają pod nowym nickiem. Każdy powinien odpowiadać za to, co napisał.

Awatar użytkownika
Maciej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 264
Rejestracja: 14 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 128 times
Been thanked: 46 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Maciej » 2022-01-12, 20:59

Mam problem i propozycję na zmianę.
Umieszczając w podpisie odnośnik do jutuba, niestety obraz wyświetlany jest już w podpisie. Chodzi o to, żeby pozostawał sam link i dopiero po naciśnięciu w link odnosiło do filmu. Czy jest możliwa zmiana na lepsze?
Przykazanie nowe dał nam Bóg, abyśmy się wzajemnie miłowali, ale L-) jak nas Jezus Chrystus nauczył i umiłował.
https://youtu.be/WiMfmDWz1-k
Dlaczego należy gasić świece chanukowe
https://youtu.be/M1-7JohtcbU?si=wU9WJc_T6lDAEEO1

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-01-12, 21:17

Użyj tagu URL.
Na przykład tak:
Obrazek
Efekt będzie taki:
https://www.youtube.com/watch?v=V1fE4I-Q60U

Awatar użytkownika
Maciej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 264
Rejestracja: 14 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 128 times
Been thanked: 46 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Maciej » 2022-01-14, 21:07

@Marek_Piotrowski dziękuję
Przykazanie nowe dał nam Bóg, abyśmy się wzajemnie miłowali, ale L-) jak nas Jezus Chrystus nauczył i umiłował.
https://youtu.be/WiMfmDWz1-k
Dlaczego należy gasić świece chanukowe
https://youtu.be/M1-7JohtcbU?si=wU9WJc_T6lDAEEO1

Awatar użytkownika
JBP
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 437
Rejestracja: 5 sty 2022
Has thanked: 37 times
Been thanked: 44 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: JBP » 2022-01-17, 11:29

przydałaby się na forum opcja dodawania komentarzy pod wpisami... tak by główny wątek ciągnął się w postach, a poboczne w komentarzach. To forum jest pewnie z jakiegoś generatora to pewnie nie da rady, ale fajnie by bylo takie cos miec.
Przykład: https://4programmers.net/Forum/Java/151 ... #id1813310

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3050
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: konserwa » 2022-01-17, 14:02

Proponuje ( a nawet domagam sie ) wycinac wszystkie obcojezyczne materialy - to jest polskie i dla polskojezycznych ludzi forum.
jesli mamy cos ciekaweg napisaneg w jezyku marsjanskim, nalezy to przetlumaczyc na ziemski, z opcja jezyka polskiego w szczegolnosci.
I to by bylo na tyle czyli genau und fertig.

Awatar użytkownika
JBP
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 437
Rejestracja: 5 sty 2022
Has thanked: 37 times
Been thanked: 44 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: JBP » 2022-01-17, 18:28

przeciw, angielski powinnismy wszyscy znać, inne języki też ktoś może znać o sobie przeczyta chociaż on

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”