Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
random1414
Bywalec
Bywalec
Posty: 189
Rejestracja: 23 lis 2019
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: random1414 » 2020-02-26, 16:46

Może lepiej opcja "nie powiem" albo "to zależy" ?

Jaśmina

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Jaśmina » 2020-02-29, 19:08

"Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę" (Rdz 1,27). Jesteśmy obrazem samego Stwórcy!
Czyżbyśmy wstydzili się płci danej nam przez Boga?. Wstyd normalnie tak pisać [-x
Ostatnio zmieniony 2020-02-29, 19:09 przez Jaśmina, łącznie zmieniany 1 raz.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-02, 21:27

Jaśmina pisze: 2020-02-29, 19:08 "Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył: stworzył mężczyznę i niewiastę" (Rdz 1,27). Jesteśmy obrazem samego Stwórcy!
Czyżbyśmy wstydzili się płci danej nam przez Boga?. Wstyd normalnie tak pisać [-x
Może i stworzył kobietę i mężczyznę, ale dzieci kobiety i mężczyzny mają wady genetyczne przez które ciężko jest określić ich płeć.

Biserica Dumnezeu

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-03-02, 23:53

Co rozumiesz piszac, ze trudno okreslic plec? Kiedy, u kogo ...

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Andej » 2020-03-03, 07:23

Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-02, 21:27 ... Może i stworzył kobietę i mężczyznę, ale dzieci kobiety i mężczyzny mają wady genetyczne przez które ciężko jest określić ich płeć.
Dodam, że nie tylko ciężko, ale i kosztownie. Jadnak koszty te są w Polsce pokrywane przez NFZ w całości. I z tego co słyszałem to, dziecko kobiety i mężczyzny ma zawsze chromosomy XX lub XY. Nie słyszałem, aby któreś miało jedne i drugie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-03, 21:49

Biserica Dumnezeu pisze: 2020-03-02, 23:53 Co rozumiesz piszac, ze trudno okreslic plec? Kiedy, u kogo ...
Gdy ktoś ma Hermafrodytyzm albo Zespół niewrażliwości na androgeny.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Andej » 2020-03-03, 21:53

I badanie genetyczne nie wskaże? Chromosom XZ?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-03, 22:01

Andej pisze: 2020-03-03, 07:23
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-02, 21:27 ... Może i stworzył kobietę i mężczyznę, ale dzieci kobiety i mężczyzny mają wady genetyczne przez które ciężko jest określić ich płeć.
Dodam, że nie tylko ciężko, ale i kosztownie. Jadnak koszty te są w Polsce pokrywane przez NFZ w całości. I z tego co słyszałem to, dziecko kobiety i mężczyzny ma zawsze chromosomy XX lub XY. Nie słyszałem, aby któreś miało jedne i drugie.
Dzięki mutacjom powstają różne nietypowe kombinacje chromosomów:
-Istnieje Zespół Turnera przez co kobieta ma tylko chromosom X
-Istnieje Zespół Klinefeltera przez który mężczyzna ma chromosomy XXY
-Kobiety mogą mieć chromosom XXX przez co stają się bardziej smuklejsze i wyższe od kobiet XX
-Mężczyźni mogą mieć chromosom XYY przez co produkują więcej testosteronu niż mężczyźni XY

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
Andej pisze: 2020-03-03, 21:53 I badanie genetyczne nie wskaże? Chromosom XZ?
To jest bardziej wada fizyczna człowiek, nadal ma chromosom XY ale jednak niewrażliwość komórek na hormony może powodować rozwój warg sromowych i łechtaczki
Ostatnio zmieniony 2020-03-03, 22:01 przez Fryderyk Nietzsche, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Andej » 2020-03-03, 22:01

Wtedy kuracje hormonalne, aby doprowadzić do stanu stabilnego. Czasem kuracja trwa do końca. A czasem zacznie się produkcja.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-03, 22:08

Andej pisze: 2020-03-03, 22:01 Wtedy kuracje hormonalne, aby doprowadzić do stanu stabilnego. Czasem kuracja trwa do końca. A czasem zacznie się produkcja.
Tak, tak się robi ale skutki choroby są zazwyczaj nawet po długoletniej kuracji hormonalnej.
Poza tym pan powiedział że występuje tylko kombinacja XX albo XY więc podałem przykłady że tak do końca nie jest. Nie wiem co panu chodzi z tymi kuracjami.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Jozek » 2020-03-03, 22:13

Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-03, 21:49
Biserica Dumnezeu pisze: 2020-03-02, 23:53 Co rozumiesz piszac, ze trudno okreslic plec? Kiedy, u kogo ...
Gdy ktoś ma Hermafrodytyzm albo Zespół niewrażliwości na androgeny.
Kolego, hermafrodytyzm nie jest niestabilnoscia plciowa, czy obojnactwem. To jest posiadanie dwu zestawow genow, ale nie ma to nic wspolnego z plcia.
Niewrazliwosc na androgeny prowadzi do obojnactwa, ale nalezalo by sie zastanowic i zbadac przyczyne, a nie laczyc dwa rozne zestawienia genetyczne w jedno, tak jak to bezsensownie i bezpodstawnie robisz.
Ostatnio zmieniony 2020-03-03, 22:18 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-03, 22:19

Jozek pisze: 2020-03-03, 22:13
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-03, 21:49
Biserica Dumnezeu pisze: 2020-03-02, 23:53 Co rozumiesz piszac, ze trudno okreslic plec? Kiedy, u kogo ...
Gdy ktoś ma Hermafrodytyzm albo Zespół niewrażliwości na androgeny.
Kolego, hermafrodytyzm nie jest niestabilnoscia plciowa, czy obojnactwem. To jest posiadanie dwu zestawow genow, ale nie ma to nic wspolnego z plcia.
Niewrazliwosc na androgeny prowadzi do obojnactwa, ale nalezalo by sie zastanowic i zbadac przyczyne, a nie laczyc dwa rozne zestawienia genetyczne w jedno, tak jak to bezsensownie i bezpodstawnie robisz.
Ależ ordynarnym słowem jest "obojnactwo".
Wielu ludzi z hermafrodytyzmem ma problem z określeniem się jako kobieta czy mężczyzna. Wystarczy pomyśleć nad tym trochę, jeżeli jestem mężczyzną a nie posiadam męskich genitaliów to logicznym jest to że ciężko jest mi się zidentyfikować z mężczyznami którzy je posiadają.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Jozek » 2020-03-03, 22:31

Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-03, 22:19
Jozek pisze: 2020-03-03, 22:13
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-03, 21:49
Biserica Dumnezeu pisze: 2020-03-02, 23:53 Co rozumiesz piszac, ze trudno okreslic plec? Kiedy, u kogo ...
Gdy ktoś ma Hermafrodytyzm albo Zespół niewrażliwości na androgeny.
Kolego, hermafrodytyzm nie jest niestabilnoscia plciowa, czy obojnactwem. To jest posiadanie dwu zestawow genow, ale nie ma to nic wspolnego z plcia.
Niewrazliwosc na androgeny prowadzi do obojnactwa, ale nalezalo by sie zastanowic i zbadac przyczyne, a nie laczyc dwa rozne zestawienia genetyczne w jedno, tak jak to bezsensownie i bezpodstawnie robisz.
Ależ ordynarnym słowem jest "obojnactwo".
Wielu ludzi z hermafrodytyzmem ma problem z określeniem się jako kobieta czy mężczyzna. Wystarczy pomyśleć nad tym trochę, jeżeli jestem mężczyzną a nie posiadam męskich genitaliów to logicznym jest to że ciężko jest mi się zidentyfikować z mężczyznami którzy je posiadają.
Chyba powinienes wrocic do ponownego czy nawet wielokrotnego poczytania co to jest hermafrodytyzm.
Zadne zrodla nie podaja problemow z plcia w tym zakresie. Chyba nie rozumiesz totalnie tematu, a tym samym okreslen w nim uzytych, co wplynelo na taki totalny blad, ktory tu przedstawiasz.
Z uwagi na wczesniejsze "dyskusje" z tob a, nie oczekuj ze cokoolwiek bede ci wyjasnial, bo znajomosc tematu w ktorym sie wypowiadasz to twoj obowiazek a nie moj.
Ostatnio zmieniony 2020-03-03, 22:34 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Dezerter » 2020-03-03, 22:32

Masz jakieś wykrzywione standarty jesli obojniactwo
- termin jak najbardziej naukowy i obojętny bez ladunku emocjonalnego nazywasz ordynarnym 😞. Dostałeś odpowiedź pełną i wielowatkowa - trzeciej płci nigdynie bylo w Polsce nie ma, wiec i na naszym forum nie ma 👫. Jak prawo się zmieni to daj znać.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-03, 22:34

Jozek pisze: 2020-03-03, 22:31
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-03, 22:19
Jozek pisze: 2020-03-03, 22:13
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-03, 21:49
Biserica Dumnezeu pisze: 2020-03-02, 23:53 Co rozumiesz piszac, ze trudno okreslic plec? Kiedy, u kogo ...
Gdy ktoś ma Hermafrodytyzm albo Zespół niewrażliwości na androgeny.
Kolego, hermafrodytyzm nie jest niestabilnoscia plciowa, czy obojnactwem. To jest posiadanie dwu zestawow genow, ale nie ma to nic wspolnego z plcia.
Niewrazliwosc na androgeny prowadzi do obojnactwa, ale nalezalo by sie zastanowic i zbadac przyczyne, a nie laczyc dwa rozne zestawienia genetyczne w jedno, tak jak to bezsensownie i bezpodstawnie robisz.
Ależ ordynarnym słowem jest "obojnactwo".
Wielu ludzi z hermafrodytyzmem ma problem z określeniem się jako kobieta czy mężczyzna. Wystarczy pomyśleć nad tym trochę, jeżeli jestem mężczyzną a nie posiadam męskich genitaliów to logicznym jest to że ciężko jest mi się zidentyfikować z mężczyznami którzy je posiadają.
Chyba powinienes wrocic do ponownego czy nawet wielokrotnego poczytania co to jest hermafrodytyzm.
Zadne zrodla nie podaja problemow z plcia w tym zakresie. Chyba nie rozumiesz totalnie tematu, a tym samym okreslen w nim uzytych, co wplynelo na taki totalny blad, ktory tu przedstawiasz.
WHO podaje. Nawet link do strony wysłałem ale chyba nikt jej nie przeczytał ¯\_(ツ)_/¯

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”