Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-02-25, 17:07

Praktyk pisze: 2020-02-25, 16:50 @Fryderyk Nietzsche pole płeć w u nas w profilu jest nieobowiązkowe, więc jak ktoś nie może się określić nie ma problemu ;)
Ja tylko myślę że osoba , posiadająca takie wady wrodzone , odwiedzająca i chcąca dołączyć do dyskusji na forum poczuje się lepiej wiedząc że form posiada jest taką opcję i nie dojdzie do przedwczesnej konkluzji że forum uważa ją za osobę niechcianą.

Biserica Dumnezeu

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-25, 17:14

A jakis ktos ( na ten przykladowy przyklad Biserica ) katolik na forum "zchrystusem" poczuje sie zle, gdy zacznie sie mu tu wciskac jakas idees przeczna z naukami przyrodniczymi, w tym z biologia.
A takze sprzeczna z idea przewodnia forum; jest nia nauka i wiara chrzescijanska.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-02-25, 18:11

Biserica Dumnezeu pisze: 2020-02-25, 17:14 A jakis ktos ( na ten przykladowy przyklad Biserica ) katolik na forum "zchrystusem" poczuje sie zle, gdy zacznie sie mu tu wciskac jakas idees przeczna z naukami przyrodniczymi, w tym z biologia.
A takze sprzeczna z idea przewodnia forum; jest nia nauka i wiara chrzescijanska.
Przewlekłe choroby powodujące że człowiek staje się nie akceptowany przez społeczeństwo ze względu na swój hermafrodytyzm nie są kwestią ideologiczną lecz psychologiczno-biologiczną. Myślę że osoby dorosłe emocjonalnie mogą zaakceptować fakt że w naszym społeczeństwie niektórzy ludzie nie są w stanie określić siebie jako mężczyzna ani jako kobieta.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Andej » 2020-02-25, 18:14

I świat powinien się kręcić wokół niezdecydowanych? Czy raczej pomóc im wyjść z impasu?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Biserica Dumnezeu

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-25, 18:38

Fryderyku ... szanuj moje szare komorki.

Magnolia

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Magnolia » 2020-02-25, 18:43

Myślę, że próbujesz wyważyć otwarte drzwi... tu nie ma problemu z okazywaniem szacunku drugiej osobie. Mamy na forum osoby o różnej orientacji i problemach z nią związanych. Ciekawe że to nie z ich strony pojawia się inicjatywa zmian w ustawieniach forum.

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1951
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 410 times
Been thanked: 427 times

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Praktyk » 2020-02-25, 18:53

@Fryderyk Nietzsche zacząłeś trochę zaczepnie, jest dużo ważniejszych miejsc na świecie niż nasze forum nie posiadających w bazach dodatkowej płci dla hermafrodytów, pewnie nawet całe państwa mają z tym problem. Więc tu nas pod włos nie weźmiesz. Będziemy reagować jak pojawi się problem.

Ale jeśli chcesz poświęcić czas na poprowadzenie wątku o hermafrodytyzmie tak zupełnie abstrahując od ułomnej mechaniki naszego PeHaPa... to będzie to bardzo ciekawy temat.
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-02-25, 19:02

Praktyk pisze: 2020-02-25, 18:53 @Fryderyk Nietzsche zacząłeś trochę zaczepnie, jest dużo ważniejszych miejsc na świecie niż nasze forum nie posiadających w bazach dodatkowej płci dla hermafrodytów, pewnie nawet całe państwa mają z tym problem. Więc tu nas pod włos nie weźmiesz. Będziemy reagować jak pojawi się problem.

Ale jeśli chcesz poświęcić czas na poprowadzenie wątku o hermafrodytyzmie tak zupełnie abstrahując od ułomnej mechaniki naszego PeHaPa... to będzie to bardzo ciekawy temat.
Mylę że wielu ludzi źle zrozumiało moje intencję, nie chciałem prowokować lecz jedynie zasugerować bardziej inkluzywną formę forum. Ale dziękuje za przynajmniej rozważenie dodania takiej opcji.

Dodano po 3 minutach 48 sekundach:
Magnolia pisze: 2020-02-25, 18:43 Myślę, że próbujesz wyważyć otwarte drzwi... tu nie ma problemu z okazywaniem szacunku drugiej osobie. Mamy na forum osoby o równej orientacji i problemach z nią związanych. Ciekawe że to nie z ich strony pojawia się inicjatywa zmian w ustawieniach forum.
1. Orientacja seksualna =/= płeć
2. Bardzo arbitralnym jest uważanie że nie mogę wstawić się innych ludzi.

Dominik

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Dominik » 2020-02-25, 19:14

Podobnie jak reszta administracji, jestem na nie. Idea super, by inny czuli się lepiej, Tylko że od tego się zaczyna się od małych super rzeczy, zmieńmy to, tamto w imię solidarności, tolerancji a potem rękę utną.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-02-25, 19:19

Dominik pisze: 2020-02-25, 19:14 Podobnie jak reszta administracji, jestem na nie. Idea super, by inny czuli się lepiej, Tylko że od tego się zaczyna się od małych super rzeczy, zmieńmy to, tamto w imię solidarności, tolerancji a potem rękę utną.
Jak powiedziałem to jedynie moja skromna sugestia ;)

Biserica Dumnezeu

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-25, 19:43

Dominika warto posluchac.

Dominik

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Dominik » 2020-02-25, 20:03

Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-02-25, 19:19
Dominik pisze: 2020-02-25, 19:14 Podobnie jak reszta administracji, jestem na nie. Idea super, by inny czuli się lepiej, Tylko że od tego się zaczyna się od małych super rzeczy, zmieńmy to, tamto w imię solidarności, tolerancji a potem rękę utną.
Jak powiedziałem to jedynie moja skromna sugestia ;)
Rozumiem.

Gdyby inaczej to rozwiązać. Pod naszymi avatarami może pokazywać się wspomniana płeć, może też pokazywać się nasze wyznanie, skąd jesteśmy...
Gdyby tak dodać pozycje "O sobie". Każdy by mógł tam wpisać co chce, taką prezentacje siebie w kilku słowach.

Fryderyk Nietzsche

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-02-25, 20:12

Dominik pisze: 2020-02-25, 20:03
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-02-25, 19:19
Dominik pisze: 2020-02-25, 19:14 Podobnie jak reszta administracji, jestem na nie. Idea super, by inny czuli się lepiej, Tylko że od tego się zaczyna się od małych super rzeczy, zmieńmy to, tamto w imię solidarności, tolerancji a potem rękę utną.
Jak powiedziałem to jedynie moja skromna sugestia ;)
Rozumiem.

Gdyby inaczej to rozwiązać. Pod naszymi avatarami może pokazywać się wspomniana płeć, może też pokazywać się nasze wyznanie, skąd jesteśmy...
Gdyby tak dodać pozycje "O sobie". Każdy by mógł tam wpisać co chce, taką prezentacje siebie w kilku słowach.
O, taki pomysł bardzo mi się podoba

Dominik

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Dominik » 2020-02-25, 22:54

Jeszcze to przemyślimy w administracji, czasem piszę pomysły jakie mi przychodzą do głowy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14816
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4120 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Uważam że powinna być dodana opcja "inna" gdy wybieramy płeć na Forum

Post autor: Dezerter » 2020-02-26, 00:04

Dzisiaj czytałem Polska Normą, która jest tłumaczeniem europejskiej o mikroklimacie - pada tam zdanie "mężczyzna czy kobieta", .... i ani słowa o trzeciej opcji ;) , więc polskie i europejskie prawo jest jasne i jednoznaczne
ale jak się upierasz, to Praktyk wyjaśnił ci to praktycznie ;)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”