Problem z pisaniem postów

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
TOMVAD 45

Problem z pisaniem postów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-02, 13:37

Podczas pisania posta pojawia mi się mój login na niebieskim tle i nie mogę przez to cholerstwo pisać bo mi tekst zasłania. Jak tego cholerstwa się pozbyć?

Magnolia

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Magnolia » 2020-07-02, 13:43

Obrazek

cos takiego?

masz gdzieś małpkę @ w tekście, albo poprzez kliknięcie albo cytowanie.

TOMVAD 45

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-02, 13:45

Ale jak to cholerstwo wyłączyć? Cytować to chciałem ciebie Magnolio by ci odpowiedzieć na twój post w temacie wyborów, ale pisać się z tym czymś nie da.

Magnolia

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Magnolia » 2020-07-02, 14:01

znajdź małpkę i ją skasuj. Od małpki zaczyna się przywołanie danego użytkownika po nicku.
Albo gdzie jest znak [ mention ] w edytorze pisania postu sprawdzisz.
Ostatnio zmieniony 2020-07-02, 14:02 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

TOMVAD 45

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-02, 14:28

A może droga siostro Magnolio będziesz używać ników bez małpek,skoro wiesz że to one są przyczyną pojawienia się czegoś takiego? To taka mała prośba bo ciężko odpisywać wtedy. Skasowałem i jest ok, więc za pomoc dziękuję. :-bd ^:)^ ;)

Magnolia

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Magnolia » 2020-07-02, 14:54

To jest funkcja forum polegająca na przywołaniu kogoś do danego tematu. Do tej pory to działało dobrze i bez problemów. Niedawno podobne kłopoty miał Marcin, wiec może @Dominik cos poradzi i posprawdza. Bo to pożyteczne narzędzie.
Mogę jednak Zastosować sie do Twojej prośby i Ciebie nie przywoływać, a tylko cytować. Tez otrzymasz powiadomienie.

Awatar użytkownika
marcin07
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 254
Rejestracja: 26 kwie 2020
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: marcin07 » 2020-07-02, 16:04

Pozdrawiam , wcale się nie ciesze ze następny user ma problemy z małpka , myślałem ze nazwiecie mnie panikarzem i awanturnikiem jak taki sam problem wystąpił przy pisaniu postów prze zemnie .
Jest obecnie wszystko OK i mam nadzieje ze się nie powtórzy .
Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Mt. 7,21

Dominik

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Dominik » 2020-07-02, 16:51

Z jakiej przeglądarki korzystacie?
Problem występuje jak cytujecie małpki ze swoim nickiem czy czyimś?
Czy problem występuje jak edytujecie post w pobliżu nicka, czy jak coś dalej edytujecie.

Mi to okienko wyskakuje tylko jak edytuje nick. Nie powinno być problemu jak cytujecie takie posty i nic nie ruszacie tych nicków.

TOMVAD 45

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-02, 21:34

Nie wiem kiedy to występuje, ale jak Magnolia mi napisała o tych małpkach to sprawdziłem jej tekst i były chyba ze dwie lub trzy. Nie wiem po co przy nikach wstawiać małpki a jeśli pojawiają się automatycznie przy wstawianiu niku to trzeba to zmienić bo to ciężko pisać jest.Tak za każdym razem filtrować cały tekst w poszukiwaniu małpek to uciążliwe.

Dominik

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Dominik » 2020-07-02, 22:22

Z tego co teraz widzę, to tylko mały problem może być jak się edytuje cytowaną część tekstu, ale myślę jak się wie po co to małpki to problem sam się rozwiąże.

Postaram się nagrać poradnik wideo wyjaśniający po co są małpki.

TOMVAD 45

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-02, 22:35

To może być przydatne, ale lepiej byłoby gdyby to coś nie pojawiało się podczas pisania postów. Nie mogę wtedy nic napisać a jak to znika to w to miejsce pojawia się zapis,jak go usunę to znowu pojawia się login na niebieskim tle.

Dominik

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Dominik » 2020-07-02, 23:21

Właśnie to mi się pojawiło, nigdy czegoś takiego nie miałem.
Nie wiem czy będę wstanie naprawić to, na pewno jakieś rady wymyśle jak sobie z tym radzić.

TOMVAD 45

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-07-03, 01:24

Dominiku, powiem tak: Bóg nie zajmie się sprawami technicznymi, więc ten problem jest w twoich rękach, ale Bóg może ci pomóc po przez myślenie i może podsunie ci wspaniałą myśl która pozwoli ci ten problem rozwiązać. Wierze w ciebie i twoje możliwości. Któż jak nie Dominik może ten problem rozwiązać? :-bd \:D/ ;)

Awatar użytkownika
marcin07
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 254
Rejestracja: 26 kwie 2020
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: marcin07 » 2020-07-03, 07:32

Dominik pisze: 2020-07-02, 16:51 Z jakiej przeglądarki korzystacie?
Problem występuje jak cytujecie małpki ze swoim nickiem czy czyimś?
Czy problem występuje jak edytujecie post w pobliżu nicka, czy jak coś dalej edytujecie.

Mi to okienko wyskakuje tylko jak edytuje nick. Nie powinno być problemu jak cytujecie takie posty i nic nie ruszacie tych nicków.
stosuje Google Chrome, zauważyłem ze jak użyłam ikonki cudzysłów a w poście były ikonki małpki przy nicku ,nie edytowałem posta .
Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Mt. 7,21

Dominik

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Dominik » 2020-07-03, 09:54

Zaktualizowałem dodatek z małpkami, wygląda teraz że jest dobrze.

Tylko nie rozumiem dlaczego się popsuło, skoro nic nie było ruszane na forum,,, widocznie coś się musiało zmienić, tylko tego nie wiemy.

Testujcie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”