Problem z pisaniem postów

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: ToTylkoJa » 2020-07-03, 23:47

[
Dominik pisze: 2020-07-02, 22:22 Z tego co teraz widzę, to tylko mały problem może być jak się edytuje cytowaną część tekstu, ale myślę jak się wie po co to małpki to problem sam się rozwiąże.

Postaram się nagrać poradnik wideo wyjaśniający po co są małpki.
Chyba
Dominik pisze: 2020-07-02, 23:21 Właśnie to mi się pojawiło, nigdy czegoś takiego nie miałem.
Nie wiem czy będę wstanie naprawić to, na pewno jakieś rady wymyśle jak sobie z tym radzić.
Jest
Dominik pisze: 2020-07-02, 16:51 Z jakiej przeglądarki korzystacie?
Problem występuje jak cytujecie małpki ze swoim nickiem czy czyimś?
Czy problem występuje jak edytujecie post w pobliżu nicka, czy jak coś dalej edytujecie.

Mi to okienko wyskakuje tylko jak edytuje nick. Nie powinno być problemu jak cytujecie takie posty i nic nie ruszacie tych nicków.
Ok

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Problem z pisaniem postów

Post autor: Niezapominajka » 2020-07-04, 16:23

ToTylkoJa pisze: 2020-07-03, 23:47 [
Dominik pisze: 2020-07-02, 22:22 Z tego co teraz widzę, to tylko mały problem może być jak się edytuje cytowaną część tekstu, ale myślę jak się wie po co to małpki to problem sam się rozwiąże.

Postaram się nagrać poradnik wideo wyjaśniający po co są małpki.
Chyba
Dominik pisze: 2020-07-02, 23:21 Właśnie to mi się pojawiło, nigdy czegoś takiego nie miałem.
Nie wiem czy będę wstanie naprawić to, na pewno jakieś rady wymyśle jak sobie z tym radzić.
Jest
Dominik pisze: 2020-07-02, 16:51 Z jakiej przeglądarki korzystacie?
Problem występuje jak cytujecie małpki ze swoim nickiem czy czyimś?
Czy problem występuje jak edytujecie post w pobliżu nicka, czy jak coś dalej edytujecie.

Mi to okienko wyskakuje tylko jak edytuje nick. Nie powinno być problemu jak cytujecie takie posty i nic nie ruszacie tych nicków.
Ok
@Dominik jak dla mnie ok, szczerze nigdy mi się ten problem nie zdarzył
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”