Pod rozwage.

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Pod rozwage.

Post autor: W drodze » 2018-06-04, 22:16

Andej pisze: 2018-06-04, 14:29 Jestem przerażony panującą tutaj dyskryminacją.

Ktoś chce założyć wątek ... I nie zakłada. Bo jest dyskryminowany? Zależy Ci, załóż. Chcesz się pożegnać? Zrób to. Będzie nam żal, że odchodzisz, ale uszanujemy Twoją wolę.
Chcesz aby inni podawali powody odejścia? OK. Masz prawo. Ale w jaki sposób wyegzekwujesz to, aby odchodzący się zwierzali? Uważam, że każdy ma prawo odejść tak, jak mu się to podoba. Kulturalnie lub z awanturą. Cichutko okazując szacunek forumowiczom lub z hukiem okazując pogardę.

Poznałeś stanowiska różnych osób. Potrzebujesz takiego wątku? Będziesz w nim aktywny? Jeśli tak, to załóż. Nawet jeśli komuś z administracji się nie podoba. Będziesz mieć test na tolerancję. Jeno proszę, nie zakładaj wątku martwego. Takiego, na którym życie skończy się na jednym poście. Weź to POD ROZWAGĘ.
Takiego, na którym życie skończy się na jednym poście. Weź to POD ROZWAGĘ.

A czemu ma byc martwy, skoro tylu odchodzi ,nie zegnajac sie jednym slowem, bo nie maja takiego miesca.Pozegnaja sie nie w tym miejscu co potrzeba i juz beda miec na glowie adninistratorow.
A tak, to bedzie cos w rodzaju Ksiazki zyczen i zazalen.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Pod rozwage.

Post autor: Dezerter » 2018-06-04, 22:46

Andej pisze: 2018-06-04, 14:29 Jestem przerażony panującą tutaj dyskryminacją.

Ktoś chce założyć wątek ... I nie zakłada. Bo jest dyskryminowany? Zależy Ci, załóż. Chcesz się pożegnać? Zrób to. Będzie nam żal, że odchodzisz, ale uszanujemy Twoją wolę.
Chcesz aby inni podawali powody odejścia? OK. Masz prawo. Ale w jaki sposób wyegzekwujesz to, aby odchodzący się zwierzali? Uważam, że każdy ma prawo odejść tak, jak mu się to podoba. Kulturalnie lub z awanturą. Cichutko okazując szacunek forumowiczom lub z hukiem okazując pogardę.

Poznałeś stanowiska różnych osób. Potrzebujesz takiego wątku? Będziesz w nim aktywny? Jeśli tak, to załóż. Nawet jeśli komuś z administracji się nie podoba. Będziesz mieć test na tolerancję. Jeno proszę, nie zakładaj wątku martwego. Takiego, na którym życie skończy się na jednym poście. Weź to POD ROZWAGĘ.
Andeju - piszesz tak jak byś nie wiedział (a może przeoczyłeś ?), że Dominik zamknął właśnie taki wątek więc...?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Pod rozwage.

Post autor: Andej » 2018-06-05, 12:30

Milknę w tym temacie. Wybacz, ale Filip też wyrwał się z konopi.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

wędrowiec

Re: Pod rozwage.

Post autor: wędrowiec » 2018-06-05, 18:20

Andej pisze: 2018-06-05, 12:30 Milknę w tym temacie.
Nareszcie.

Nie wiem dlaczego Dominik zablokował dopiero co otwarty temat i uniemożliwił mi doprecyzowanie mego stanowiska w temacie, co wywołało oczywiście niezdrowe zainteresowanie Magnolii i jej zapytywania na moim priwie.

Natomiast w sytuacji gdy większość uczestników dyskusji wyraża potrzebę określonego tematu, nonsensowne jest lobbowanie przeciwne przez innego Administratora. Tak jakby niektórzy Administratorzy - domniemani odpowiedzialni za odchodzenie użytkowników - bali się wyrażania opinii na forum o ich pracy.

Co może Wam to wyrażanie opinii zaszkodzić?
A pomóc może wiele, jeśli nauczycie się lepiej pełnić swoje funkcje w oparciu o analizę uwag użytkowników, szczególnie tych z nich, którzy odchodzą bo mają dość.

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Pod rozwage.

Post autor: W drodze » 2018-06-05, 20:47

Chetnie poprosilbym o zamkniecie tego watku, bo widze, ze robi wiecej zlego .
A mialem nadzieje, ze rozbudzi co u niektorych odruch porzucenia strachu, nie wiadomo przed czym.
A moze wlasnie tylko im wiadomo przed czym ten strach.
Po co psucie tyle dobrej energii na cos co moglo sluzyc dobrej sprawie.

Nawet taki wyga forumowy jak Andej, a snuje domniemania ,ktore nawet jeszcze w muzgach tych co ich tu nie , ale moga w koncu byc , rzucajac cien na forum Z Chrystusem.
Prosze was, choc raz wczujcie sie w role samego Szefa tego forum, jak On sam by w takiej sytuacji postapil.
Pozwalam na pofolgowanie sobie fantazji, tym co im wlasnie jej brak.

wędrowiec

Re: Pod rozwage.

Post autor: wędrowiec » 2018-06-27, 04:04

Kolejny wątek zamknięty nie wiadomo dlaczego i nie wiadomo dlaczego zaatakowany jego autor.

viewtopic.php?f=34&t=8462

To o czym właściwie mamy tu pisać na tym forum, jak nie o sprawach ważnych?

Dominik

Re: Pod rozwage.

Post autor: Dominik » 2018-06-27, 10:49

Wędrowcze, ile mamy na forum tematów o problemach forumowych? Ja już straciłem rachubę, dlatego każdy taki nowy temat będzie zamykany. O takich problemach piszmy w tych tematach które już są, np. tutaj.

Tematy takie mogą być zamykane np. z naruszenia 11 punkcie regulaminu, czy chociaż by z 1 punktu w sytuacji gdy podobne tematy już są i kolejny temat nie jet potrzebny, będzie nas od Boga odciągał.

Pytasz o czym macie właściwie pisać. Bardzo mi się podoba Twój temat o Matce Boskiej viewtopic.php?f=10&t=8431

wędrowiec

Re: Pod rozwage.

Post autor: wędrowiec » 2018-06-27, 11:11

Zamknięty temat nie jest o problemach forumowych tylko o problemach społecznych i psychologicznych związanych z blokowaniem.
Tak to przynajmniej zrozumiałem.

Adam

Re: Pod rozwage.

Post autor: Adam » 2018-12-05, 17:33

Ja mam temat na dyskusje: nwm jak wam, ale mi sie wydaje, że coraz mniej ludzoi chodzi do kościoła.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Pod rozwage.

Post autor: Dezerter » 2018-12-06, 19:57

Zakładaj więc pierwszy swój temat i zaczynamy dyskusję - witaj na forum.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”