Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Wolfi

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Wolfi » 2018-06-23, 18:23

Juz zaczyna sie robic dziwny ten spor na tym forum. Ktory trwa juz troche, serio teraz to juz powiem, ze nigdy sie nie spotkalem z takim czyms w internecie ;d bo wkoncu jestescie katolikami. Podkreslam to forum nazywa sie zchrystusem, a czy wy idziecie z Chrystusem? Gdy ja sie pytalem o rozne rzeczy, naprawde trudne i smutne dla mnie, zawsze bylo "Pojdz za Chrystuem" itd takie typu wypowiedzi. Gdy sie mu odda to wszystko bedzie dobrze podobno.
Ale czy u was jest wszystko dobrze?
Nie robcie tak, ze radzic potraficie i pisac, ale was to sie nie tyczy. Bo to smutne dla innych i was samych.

Ciagle pretensje do wedrowca, a co on takiego robi, ten paradoks potwierdzily pretensje automatyczne do Dezertera, szczerze o co wam chodzi?

Potwierdzil to post Magnolii, osoby prawilnej z tego forum, piszac piszac o schizofrenii, niezly ten czarny humor, szczegolnie gdy ktos naprawde ma schizofrenie. i o to juz nie ma nikt pretensji, ale jak wedrowiec napisze chocby cos od siebie to jest atakowany no pozdro.

I tu juz tak na zakonczenie to skoncze z tym, bo na to forum wpadaja ludzie m.in ktorzy szukaja informacji na temat wiary, ale takze np ateisci jak Kalart, atkze inni byc moze szukaja tu podniesienia na duchu bedac w trudnej sytuacji. Natomiast na ta chwile nie znajda tu pomocy, bo wiekszosc najnowszych postow jest o tym pseudo sporze.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 18:24

Ja nic nie oczekuje. Napisałam, co uważam. Uzasadnilam tez dlaczego. I dlatego, że szanuję to co wyżej napisałeś i nie wybaczyłabym sobie, gdybym musiała zmusić Cię do czynienia wbrew Twojemu sumieniu po prostu zamilczę.
Czy tam zamilknę.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 18:26 przez mondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 18:30

A Dominika nie prosiłam, bo to z Tobą poprzednio rozmawiałam. Poza tym jest chyba na turnusie. Poza tym, to, że się znamy nie oznacza, że zrobi to co mu powiem by zrobił przecież. Zabrzmiało tak jakbym miała znajomego wykorzystać do realizację planu. Ja tak nie postępuję. :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 18:33

Jeśli ktoś cię obraził, to złamał regulamin, więc ukażę go z czystym sumieniem!
Mnie nie można zmusić, do postąpienie wbrew sumienia, bo sumienie mam jedno, a Administratorem się bywa wiele razy, więc straszenie Marka, że wnioskuje o usunięcie mnie z Administracji - nie robi na mnie wrażenia.
Nie ma na naszym Forum szarych eminencji kierujących forum z "tylnego siedzenia", wszyscy forumowicze są równi - przynajmniej do czasu gdy ja będę Administratorem.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 18:37 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 18:56

Wydaje mi się, że to wyraz bezsilności. Ciężko jest zmagac się z wędrowcem w każdym wątku tutaj jeżeli chce się dyskutować kulturalnie. Nawet spierając się i nie zgadzając. Wiesz doskonale, że Markowi zależy na dyskusjach. Na tym tez po części jak się tylko mogę domyślać opiera się jego praca nad pisaniem nowych książek. Bo przecież czytałeś je i widzisz jak często korzysta z wypowiedzi innych użytkowników internetu.
I jeżeli ktoś taki jak wędrowiec skutecznie uniemożliwia dyskutowanie to wybacz, ale każdemu już tutaj dało się to we znaki i stracił cierpliwość.
Odniosę się tez, bo czuje się z tym źle i współwinna do wypowiedzi Magnolii. Jeżeli obserwuje się działalność wędrowca to taki właśnie wniosek może się nasunąć. Na poprzednim forum u hioba była użytkowniczka, która zachowywała się w tak dziwny i nieprzewidywalny sposób i pisała tak odrealnione rzeczy, że budziła wiele kontrowersji. Okazalo się, że zmaga się z choroba i nastawienie wszystkich użytkowników uległo względem niej zmianie. Sadze ze pytanie Magnolii wynikało bardziej z chęci zrozumienia problemu niż obrażenia kogokolwiek.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 19:03 przez mondfa, łącznie zmieniany 2 razy.

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-23, 19:17

wolfi pisze: 2018-06-23, 18:23 na to forum wpadaja ludzie m.in ktorzy szukaja informacji na temat wiary, ale takze np ateisci jak Kalart, atkze inni byc moze szukaja tu podniesienia na duchu bedac w trudnej sytuacji. Natomiast na ta chwile nie znajda tu pomocy, bo wiekszosc najnowszych postow jest o tym pseudo sporze.
Jestem tu dla wszystkich których tu spotykam.
Nie dzielę ludzi na lepszych, gorszych, na katolików i nie-katolików etc.
Troszkę napisałem tu tekstów, wziąłem udział w paru dyskusjach i z przyjemnością obserwuję rozwój duchowy takich osób jak Ty wolfi, w drodze, katol, Maria - Magdalena, czy paru innych. Niestety, wiele z tych osób odchodzi z forum. Dokąd odchodzą? Aż się sama nasuwa odpowiedź: Tam, gdzie nie ma Chrystusa. Bo to miejsce będzie im się kojarzyło z kłótniami, obrażaniem, inwektywami i atakami na Administratora.

To nie jest dobrze.
Dlatego, mimo, że chciałem stąd odejść, postanowiłem pozostać, dopóki mnie Bóg stąd nie odwoła.
Bo czuję, że jestem tu potrzebny jako wsparcie ludziom, Administratorowi, a nade wszystko Chrystusowi, który tutaj bardzo cierpi.

Zostaję, Wolfi! :ymhug:

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-23, 19:38

Dziękuje Moniu. Oczywiście że intencją mojego pytania było zrozumienie przyczyn zachowania. A nie obrażanie. Sama się przyznałam do nerwicy lękowej. Ta diagnoza mnie nie obraża raczej wyjaśnia innym co się ze mną dzieje i dlaczego gdy np wpadam w panikę.
Z szacunkiem traktowałam obecnego tu wcześniej Armando, ewidentnie chorą osobę.
W moim odczuciu moje pytanie nie naruszyło żadnego z tych punktów regulaminu.
Ale jeśli sprawiłam przykrość to przepraszam.

Jesli w ocenie administracji to ja jestem powodem zamieszania, z pokorą zniosę tydzień bana.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 20:26 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-23, 19:42

Ja mam taką wielką prośbę do wszystkich.
Kochani, wiem, że regulamin o tym milczy, jednak w imię szacunku dla ludzi i ich prywatności powstrzymajmy się od wskazywania innym jakichś chorób. Nigdy nie wiecie na kogo z tym traficie, a możecie wyrządzić tym bardzo wiele przykrości.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 20:10

Zgadzam się z Tobą wedrowcze. I należą Ci się przeprosiny. Szczerze Cię przepraszam.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-23, 22:22

Jaaasne, nie mówcie o złych rzeczach, tylko się cukierkowato przepraszajcie. Dzięki temu rany będą ropiały.

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-23, 22:26

Marku a co jest cukierkowego w przepraszaniu jeśli się zadało o jedno pytanie za dużo? Albo napisało jeden komentarz za dużo?
Chyba o to chodzi by oczyścić atmosferę między ludźmi.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-23, 22:32

To, że w ten sposób - zamiast rozwiązać, przykrywacie problem , który należy rozwiązać. Robicie to niewiele w praktyce znaczącymi gestami (w mylnym przekonaniu, ze taka "przyklepana zgoda", bez dojścia do istoty problemu, jest "chrześcijańska". Otóż wcale nie jest).
ZNów jutro zostaniesz obrażona i kołomyja zacznie się na nowo.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 22:33 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-23, 22:35

Ale nie do mnie należy decyzja jak ten problem rozwiązać. Nie mam narzędzi w rękach. Mogę tylko decydować za siebie czy chce tu pozostać i pozwalać na obrażanie mnie czy nie.
Pewnie niedługo podejmę decyzję.

Marku nie ma zgody bo nie było pojednania.
Przeprosiłam za to jedno pytanie bo mogło sprawić przykrość.
Nie udowodniono mi oceniania i potępiania. Ja tez się nie poczuwam.
Nie ma we mnie tez zgody na przekręcanie moich wypowiedzi albo obracanie kota ogonem w każdym wątku. Nie potrafię na takim poziomie absurdu funkcjonować.
Czuje się bezsilna i bezradna.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 22:41 przez Magnolia, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-23, 22:40

Ja też Ci niczego nie narzucam - tylko nawołuję by wreszcie coś z tym zrobić.
Chyba że administracja forum chce, żeby został tu Dez, wdrodze, wątpiący i wędrowiec. I paru mało aktywnych członków forum.
Od razu mówię: ja nie chcę by tak się stało. Ale zagrożenie jest realne.
To jest rachunek zysków i strat: jeśli pobyt tu przynosi tylko uczestnictwo w awanturach (bo jakakolwiek merytoryczna dyskusja w nich natychmiast tonie) to po prostu nie warto.
Proponuję eksperyment: poczytajcie sobie 3-4 wybrane losowo wątki sprzed roku i dziś. Porównajcie.
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 22:43 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-23, 22:43

Ja tez mam takie odczucie że takie zagrożenie jest realne.
Co byś zrobił gdybys ty był administratorem?

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”