Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-23, 22:46

Nie chciałbym byc tu (ani nigdzie) adminem. Pamiętam, jaka to ciężka praca jesli się ją solidnie wykonuje. Skorzystałbym z uprawnień. Na pewno nie zbywałbym sytuacji zdawkowym "wstyd mi za was", "chrześcijanie powinni się miłować" itp niczego nie rozwiązującymi testami.

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-23, 23:07

To prawda, praca admina jest ciężka i trudna, bo niełatwo jest łapać dystans i obiektywnie spojrzeć na sytuację.

Ale po to był stworzony regulamin, by każdy znał zasady, przestrzegając je dbał o to miejsce wspólne.
Atmosfera nie jest przyjazna i kulturalna od ponad miesiąca i oczywiście ja również mam w to swój wkład, bo mi zależy na tym miejscu, wpłaciłam pieniądze na utrzymanie forum, czuję się za nie odpowiedzialna.
Jak mam siedzieć cicho i nie mówić głośno o tym co mi przeszkadza, jeśli podstawowy cel forum, czyli rozmowa o wierze i rozwój duchowy są tak utrudnione, że aż niemożliwe?
Nie unikam trudnych sytuacji, nie unikam odpowiedzialności, chcę jedynie pisać wartościowe posty, pomagać innym.
Dzielić się wiarą i wiedzą.
Ale czy to jeszcze kogoś interesuje?
Jak każdy ja też bym chciała robić coś z sensem...

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-24, 00:26

No cóż, ja nie wpłaciłem żadnych pieniędzy tu i stąd moje posty są bezwartościowe.
I mój pobyt tu nie ma sensu.
Dobrze rozumiem Panią ?

Dominik

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dominik » 2018-06-24, 08:00

Wędrowcze, w poście Magnolii nic nie ma o tym, że Ci co nie wpłacili są gorzej traktowani. Przy ocenie posta w żaden sposób wpłaty nie są brane pod uwagę. Mało tego,,,, myślę że nikt po za mną nie wie do końca kto wpłacił,,, a ja sam jeszcze zapominam kto to zrobił,,, dopiero np. kliknięcie na patronów odświeża mi pamięć,,,, ich dane są publiczne, możesz sam sprawdzić czy te osoby są lepiej traktowani na forum.
Ostatnio zmieniony 2018-06-24, 08:18 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-24, 08:40

Magnolia pisze: 2018-06-23, 23:07 Atmosfera nie jest przyjazna i kulturalna od ponad miesiąca i oczywiście ja również mam w to swój wkład, bo mi zależy na tym miejscu, wpłaciłam pieniądze na utrzymanie forum, czuję się za nie odpowiedzialna. (...)

Nie unikam trudnych sytuacji, nie unikam odpowiedzialności, chcę jedynie pisać wartościowe posty, pomagać innym.
Dzielić się wiarą i wiedzą.
Ale czy to jeszcze kogoś interesuje?
Jak każdy ja też bym chciała robić coś z sensem...
Pokojarzyłem sobie te sygnały z wypowiedzi Magnolii i głupio mi się zrobiło, a także przykro, to powiązanie przez Magnolię faktu wpłacenia na forum z odpowiedzialnością za nie i z pisaniem wartościowych postów i w ogóle z sensem robienia czegokolwiek jest bardzo bardzo przykre.

Dominik pisze: 2018-06-24, 08:00 Wędrowcze, w poście Magnolii nic nie ma o tym, że Ci co nie wpłacili są gorzej traktowani. Przy ocenie posta w żaden sposób wpłaty nie są brane pod uwagę. Mało tego,,,, myślę że nikt po za mną nie wie do końca kto wpłacił,,, a ja sam jeszcze zapominam kto to zrobił,,, dopiero np. kliknięcie na patronów odświeża mi pamięć,,,, ich dane są publiczne, możesz sam sprawdzić czy te osoby są lepiej traktowani na forum.
Dominik ja nie mam nic do Administracji i jej działania, oprócz uznania. Więc ani post Magnolii, ani mój nie odnoszą się do Waszej pracy.
Nie czuję bym był gorzej traktowany przez Administrację i nic takiego nie napisałem. Dobrze???

Odnoszę się tylko do postu Magnolii i jego treści.

Pracę Administratorów bardzo cenię i jestem Wam za nią wdzięczny.
A możesz przy okazji wyjaśnić, gdzie trzeba kliknąć na patronów, by ich poznać?
Nie widzę takiego miejsca na forum.
Pozdrawiam

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-24, 08:45

Napisałam, że czuję się odpowiedzialna za forum, bo utrzymuje to miejsce. Bez odnoszenia się do innych.
A to jest właśnie bez sensu, że z wszystkiego co piszę się tłumaczę...
A i to nic nie daje...
Ostatnio zmieniony 2018-06-24, 08:58 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-24, 09:19

Tłumaczysz się Ty, tłumaczą Cię inni, a wędrowiec ma i tak swój własny przekaz każdej naszej wypowiedzi.

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-24, 09:29

Magnolia pisze: 2018-06-24, 08:45 Napisałam, że czuję się odpowiedzialna za forum, bo utrzymuje to miejsce. Bez odnoszenia się do innych.
A to jest właśnie bez sensu, że z wszystkiego co piszę się tłumaczę...
A i to nic nie daje...
Jak to nie daje?
A to forum to niby z Nieba spadło?
Jest wynikiem pracy wielu, między innymi Twojej.
Tu się odbywa walka Chrystusa z szatanem.
Dziękuję Ci za to forum, brońmy je od ataków wrogów Chrystusa.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-24, 09:42

Kafki ciąg dalszy dzisiaj. :-B :-j

Dominik

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dominik » 2018-06-24, 09:52

wędrowiec pisze: 2018-06-24, 08:40 A możesz przy okazji wyjaśnić, gdzie trzeba kliknąć na patronów, by ich poznać?
Nie widzę takiego miejsca na forum.
https://patronite.pl/zchrystusem/
i gdzieś z prawej na dole strony pisze "najnowsi patroni". Są ich imiona i nazwiska, nie wiem czy uda Ci się rozszyfrować kto jest kim, może są tam patrony z poza forum, hmmm, ciekawe. W sumie ręki bym sobie nie dał uciąć czy dobrze rozpoznałem wszystkich,,, ale to pozostawmy już, to ich prywatna sprawa.

Przy okazji rozmowy o patronite,,, potrzebna pomoc przy stworzeniu opisu tam, ja nie mam zdolności w pisaniu takich tekstów.
Jak ktoś chce pomóc w stworzeniu dobrej prezentacji naszego forum to zapraszam tutaj viewtopic.php?f=36&t=158

Wolfi

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Wolfi » 2018-06-24, 10:30

mondfa pisze: 2018-06-24, 09:42 Kafki ciąg dalszy dzisiaj. :-B :-j
A wy dalej swoje ;p
To ja tu tak dluga elegancka wypowiedz napisalem, czytajac ja lezka mi sie w oku zakrecila bo nawet nie wiedzialem, ze potrafie byc taki madry ;D ale wy swoje

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-24, 11:06

Dominik pisze: 2018-06-24, 09:52 https://patronite.pl/zchrystusem/
i gdzieś z prawej na dole strony pisze "najnowsi patroni". Są ich imiona i nazwiska, ale to pozostawmy już, to ich prywatna sprawa.
Dominik, zajrzałem tam i jestem pod wrażeniem. To bardzo pożyteczna inicjatywa.

W sprawach grafiki na forum nie pomogę, bo nie umiem.
Pomogę w tym co potrafię.
wolfi pisze: 2018-06-24, 10:30
mondfa pisze: 2018-06-24, 09:42 Kafki ciąg dalszy dzisiaj. :-B :-j
A wy dalej swoje ;p
To ja tu tak dluga elegancka wypowiedz napisalem, czytajac ja lezka mi sie w oku zakrecila bo nawet nie wiedzialem, ze potrafie byc taki madry ;D ale wy swoje
Jesteś mądry wolfi, przynajmniej ja to widzę i bardzo cenię :)

Magnolia

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Magnolia » 2018-06-24, 11:22

@Dominik Bardzo proszę o zbanowanie mnie na tydzień, conajmniej.

Wolfi

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Wolfi » 2018-06-24, 11:24

wędrowiec pisze: 2018-06-24, 11:06 Jesteś mądry wolfi, przynajmniej ja to widzę i bardzo cenię :)
Dzieki stary ;)
Ostatnio zmieniony 2018-06-24, 11:24 przez Wolfi, łącznie zmieniany 1 raz.

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-24, 12:55

Wygląda na to, że emocje się pomału wygaszają.
Chwała Bogu.

Administracja ma prawo pracować w pokoju i ciszy.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”