Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-23, 16:49

Dezerterze, nie mogę się zdecydować: czy jesteś ślepy i nie widzisz, kto tu faktycznie jest chamski, kto obraża, prowokuje, przekręca cudze wypowiedzi i w ogóle manipuluje, czy tylko czytasz po prostu ostatnie posty i nie chce Ci się wnikać.
A może masz po prostu jakąś słabość do największych rozbijaczy forum. Tak czy owak nie rozumiem takiej sytuacji. Sugeruję, abyś poprosił Właściciela forum o to, by zwolnił Cię z obowiązków, których albo nie jesteś w stanie wykonywać, albo nie umiesz, albo nie chcesz, a może po prostu nie masz serca do dbania o forum.

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-23, 16:58

Dezerter, nie trać ducha.
Będę modlić się za to forum by nie wpadło w szpony szatana i by mogło głosić chwałę Panu Bogu.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 17:01

Marek_Piotrowski pisze: 2018-06-23, 16:49 Dezerterze, nie mogę się zdecydować: czy jesteś ślepy i nie widzisz, kto tu faktycznie jest chamski, kto obraża, prowokuje, przekręca cudze wypowiedzi i w ogóle manipuluje, czy tylko czytasz po prostu ostatnie posty i nie chce Ci się wnikać.
A może masz po prostu jakąś słabość do największych rozbijaczy forum. Tak czy owak nie rozumiem takiej sytuacji. Sugeruję, abyś poprosił Właściciela forum o to, by zwolnił Cię z obowiązków, których albo nie jesteś w stanie wykonywać, albo nie umiesz, albo nie chcesz, a może po prostu nie masz serca do dbania o forum.
Twoja pycha mnie zdumiewa a jakiś konkret może?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 17:23

Konkret jest taki, że wędrowiec w każdym wątku sieje zamęt.
Widzi to:
1. Magnolia
2. Andej
3. Marek
4. Efezjab
5. hiob
6. ja
7. Nawet zauwazyłam ze W drodze poróżnił się już z wędrowcem
tylko Ty nie dostrzegasz tego, że nie można tutaj rozmawiać normalnie bo można zwariować od tych ciągłych akcji!
Przecież wędrowiec niejednokrotnie nas obraził i to w sposób bardzo niegrzeczny. Tylko jest na tyle sprytny, że pisze w formie bezosobowej. Zmienia i manipuluje wypowiedziami użytkowników, przedstawiając ich w fałszywym, mało tego złym świetle.
Czy to wg Ciebie jest postawa która można respektować?

wędrowiec

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: wędrowiec » 2018-06-23, 17:29

mondfa obiecałaś nie ubliżać i widzisz ile warte jest twoje słowo?
Blokuję.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 17:32

Jak nie dostrzegam - skoro dałem mu ostrzeżenie i wiele wpisów na czerwono? - co ty piszesz?
I co ma wędrowiec do mojej uwagi do Magnolii?
Przecież napisałem wyraźnie, że gdyby tak napisała do mnie to poczułbym się obrażony, a co najmniej urażony (bo ja się nie obrażam) -podałem konkretne punkty regulaminu - czego ty nie zrozumiesz?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 17:39

Ja wyciągnęłam rękę do Ciebie, a Ty mi na nią naplułeś wędrowiec, przekręcając moje wypowiedzi i obrażając mnie i przy okazji udając, że to nie o mnie chodzi, a Ty jesteś święty. Są granice. Zostały przekroczone skrajnie. Ty czynisz to wszystko z premedytacją! A udajesz, że jest inaczej. Kto jest w stanie znieść coś takiego? [ (...) jesteś pewna, że potrafisz to udowodnić?, bo jak nie to podlegasz pod kilka punktów regulaminu, a na wasze życzenie wprowadzamy zero tolerancji!- Dez]
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 17:43 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 17:40

Dałem zgodę i moja pełna akceptację miesiąc temu a tydzień to powtórzyłem, Andejowi i Dominikowi na każde działanie jakie uznają za słuszne .....
... działają jak uważają
ale to ja jestem ten zły i za wszystko obwiniany, bo działam zgodnie z regulaminem a nie zgodnie z życzeniem niektórych :-s

Ps
A najciekawsze jest, że atak na mnie wzmaga się w chwili gdy zacząłem działać stanowczo i robić na forum porządek :-s
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 17:41

Dezerter wybacz szczerość, ale to jakaś groteska jest. Serio. Nie zadałeś sobie nawet trudu, żeby zrozumieć, czego dotyczy spór. Wszyscy piszemy wprost o co chodzi, ale do Ciebie NIC nie trafia. Nie umiem prościej ubrać tego w słowa.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 17:48

Przecież udowodniłam. Kilka wpisów temu.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 17:49

Magnolia potwierdziła. Marek potwierdził. Ile dowodów potrzeba, żebyś wziął chociaż coś pod rozwagę?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 18:01

Ale o czym ty piszesz?, że ktoś ci się nie podoba? i co mam go wywalić, bo tobie , lub kilku innym osobom się nie podoba?
To jak kilka innych osób powie, że Marek, lub ty jesteście be dla forum, to mam was wywalić? Chciała byś pisać na takim forum?
Forum ma regulamin i dział Administracyjny gdzie zapadają decyzję.
Administracja nie podlega naciskom forumowiczów z żadnej strony.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Marcin_

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Marcin_ » 2018-06-23, 18:03

mondfa pisze: 2018-06-23, 17:39 [ (...) jesteś pewna, że potrafisz to udowodnić?, bo jak nie to podlegasz pod kilka punktów regulaminu, a na wasze życzenie wprowadzamy zero tolerancji!- Dez]
Zero tolerancji to skrajność , podobnie jak nadmiar tolerancji. Nie oceniam pracy członków administracji ale widząc ten cały szum wnioskuję że albo brakuje wyczucia kto prowokuje /manipuluje i powinien otrzymać ostrzeżenia albo i gorzej albo brakuje odwagi by wlepić komuś bana i ostudzić całą atmosferę. Jeśli się mylę to przepraszam ale zbyt wiele osób już tu wciągnęła się w spory więc warto odnaleźć i i zrobić coś ze źródłem problemów.

mondfa

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: mondfa » 2018-06-23, 18:08

Widzę, że moja decyzja o powrocie nie była jednak przemyślana. W takiej sytuacji życzę Ci powodzenia. Ja nie zgadzam się na takie manipulacje, obrażanie, oskarżenia - nie tylko mnie, ale innych użytkowników, którzy maja coś bardzo wartościowego do powiedzenia. Przychodzi wędrowiec i wkłada kij w mrowisko. Ile osób przez to odpuszcza sobie wszystko? Pomyślałeś o tym? Wolisz poświecić forum dla wędrowca? Uważam, i napisze to wprost, że dla dobra forum powinien je opuścić.
Co innego jest spierać się i nie zgadzać, a co innego walczyć z niekończącymi się manipulacjami wędrowca. Różnica jest kolosalna, ale dla Ciebie widać nie do dostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Czy administracja wreszcie coś z tym zrobi?

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 18:16

mondfa - twoim dobrym znajomym jest Dominik- Administrator- czemu mnie atakujesz????
czemu oczekujesz , że postąpię wbrew sumieniu? i swoim przekonaniom? i regulaminowi?
....
ktoś mi to wytłumaczy?????

Kto cię obraził - wskaż post a go ukażę
Ostatnio zmieniony 2018-06-23, 18:17 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”