Nasz stosunek do Regulaminu

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
wędrowiec

Nasz stosunek do Regulaminu

Post autor: wędrowiec » 2018-06-23, 16:33

Dezerter pisze: 2018-06-23, 15:49 Witajcie po przerwie- dużo pracy zawodowej w Firmie, której nazwę każdy z Was zna i widzi codziennie w TV
Odpoczałem od forum, ale widzę, że jest gożej niz gdy odchodziłem parę dni temu.
Dzisiaj miałem 2 telefony w sprawia - źle się dzieje na forum
Macie rację źle się dzieje i - koniec tego!
Od tej chwili KAŻDY, kto złamie regulamin dostanie bez chwili wahania ostrzeżenie- żadna dyskusja na temat ostrzeżeń nie jest dopuszczalna i tolerowana (kolejne ostrzeżenie) poza działem Propozycje, sugestie, błędy, pytania
A poza tym Kocham was i proszę wszystkie osoby mające na celu dobro o pomoc a nie utrudnianie
proszę o pomoc w tym by to było
Forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.
szalom
Przeczytałem post Deza i zadumałem się.
Zajrzałem na temat z Regulaminem, przeczytałem go uważnie.
I znowu się zadumałem.

Bo ten regulamin jest całkiem dobry.
W dyskusji nad nim parę osób sobie coś tam wyjaśniło i nie wnieśli oni specjalnych zmian do tekstu, który był dobry za pierwszym razem.

Więc w czym jest problem, bo rzeczywiście problem jest.

Myślę, ze problem oczywiście jest w nieprzestrzeganiu regulaminu przez niektóre osoby, ale nie tylko.
Brakuje w przypadku łamania regulaminu zdecydowanej reakcji Administracji znającej i egzekwującej Regulamin.
Bez zbędnych dywagacji, tylko jest regulamin jest wykroczenie jest dowód i do widzenia. Odwołanie można składać do Deza drogą mailową. Mail ma być podany i widoczny dla osób z zewnątrz.
Administrator pomocniczy, jeśli wykonuje jakieś ruchy niezgodne z regulaminem, w szczególności, jeśli nie interweniuje tam gdzie interwencja się należała, dostaje od Deza upomnienie i naukę, a jeśli trwa uporczywie w niezgodności, traci uprawnienia Administratora. Potrzebnych byłoby trochę więcej Administratorów pomocniczych, by mogli po prostu dyżurować na forum.
To wszystko.

Wszystko ogólnie, jednak nie wszystko dla mnie.
Poszedłem jeszcze raz do tekstu regulaminu by sprawdzić, czy ja jego przepisom nie uchybiam czasami.

Jedyne odstępstwo od regulaminu jakie mi się zdarza, to naruszenie paragrafu 9.
§ 9
Forum dyskusyjne zobowiązuje do wymiany poglądów z innymi uczestnikami. Wątki, w których autor nie ustosunkowuje się do wypowiedzi innych dyskutantów będą usunięte. Wypowiedzi ignorujące wątek dyskusji mogą być usuwane.

Nie uprawiam dyskusji typu tłuczenie piany, nie reaguję na obraźliwe i chamskie adresy ze strony agresywnych dyskutantów, zazwyczaj kończą oni w gronie osób ignorowanych, do czego zachęcała mnie Administracja od początku, gdy tu przyszedłem. Z oczywistych w tej sytuacji względów nie reaguję na pisanie takich osób nawet w tematach założonych przeze mnie, bo nie wiem co osoby blokowane tam piszą.
Innych odstępstw nie czynię.


Zauważyłem też, że grupa usiłująca coś wygrać na tym forum (co? nie wiem) jest obrażona za wszystko co wędrowiec napisze. Obraża ich moja tu obecność. Jednak zmartwię was, że dopóki tu jestem, a wy będziecie w ten sposób reagować, to będziecie cierpieć. Z waszego powodu, nie mojego.
Życzę wszystkim błogosławionego przedświątecznego wieczoru i niedzieli.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nasz stosunek do Regulaminu

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-06-23, 16:51

Nie Twoja obecność, lecz Twoje zachowanie jest niedopuszczalne. A najgorsze, że namąciwszy, naobrażawszy, naprzekręcawszy wypowiedzi innych potem wyskakujesz z takim elaboratem, w którym usiłujesz mówić z poziomu moralnej wyższości. A an końcu jeszcze na urągowisko "życzenia".
Obłuda nie do wyobrażenia.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nasz stosunek do Regulaminu

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 16:57

Zajmijcie się pisaniem o wierze a nie o regulaminie i o sobie
Jak ci katolicy się kochają - dwa wzory mamy na forum!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany