Propozycje zmian

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
ODPOWIEDZ
Magnolia

Re: Propozycje zmian

Post autor: Magnolia » 2019-11-01, 15:08

Dokładnie tak, tam sie czasem ujawnia z czym ktoś do nas przychodzi. Jest wg mnie dobrze jak jest.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dezerter » 2019-11-03, 22:06

Magnolia pisze: 2019-11-01, 15:08 Dokładnie tak, tam sie czasem ujawnia z czym ktoś do nas przychodzi. Jest wg mnie dobrze jak jest.
Miejsca na forum mamy dość i tak na pierwszej stronie są najaktualniejsze wątki

To czekamy na nowe propozycje i uwagi innych forumowiczów
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-03, 22:45

Ja szczerze nie mam uwag. Wszędzie można szybko wejść, dziś odkryłam tez gdzie wyświetlają się wątki ostatnio komentowane żeby być nieco na bieżąco ;) moim zdaniem jest ok.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dezerter » 2019-11-03, 22:52

joasia95 pisze: 2019-11-03, 22:45 Ja szczerze nie mam uwag. Wszędzie można szybko wejść, dziś odkryłam tez gdzie wyświetlają się wątki ostatnio komentowane żeby być nieco na bieżąco ;) moim zdaniem jest ok.
Takie głosy też są cenne
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dominik » 2019-11-03, 23:23

joasia95 pisze: 2019-11-03, 22:45 Ja szczerze nie mam uwag. Wszędzie można szybko wejść, dziś odkryłam tez gdzie wyświetlają się wątki ostatnio komentowane żeby być nieco na bieżąco ;) moim zdaniem jest ok.
Czyli mało widoczna jest ta opcja?
Może zrobię jakiś test, pod menu wrzece tą opcję. Jeśli będzie więcej kliknięć w nią to zostawię zmianę.

Dominik

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dominik » 2019-11-07, 10:00

Już koniec propozycji zmian? Jeśli tak, to biorę się do wprowadzenia propozycji w życie.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-07, 11:06

Dominik pisze: 2019-11-03, 23:23
joasia95 pisze: 2019-11-03, 22:45 Ja szczerze nie mam uwag. Wszędzie można szybko wejść, dziś odkryłam tez gdzie wyświetlają się wątki ostatnio komentowane żeby być nieco na bieżąco ;) moim zdaniem jest ok.
Czyli mało widoczna jest ta opcja?
Może zrobię jakiś test, pod menu wrzece tą opcję. Jeśli będzie więcej kliknięć w nią to zostawię zmianę.
Spróbuj, wydaje mi się, że będzie wygodniej tak jak mówisz.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Adam » 2019-12-04, 11:42

Ja bym zmodyfikował czas edycji wpisów. Czyli możliwość edytowania wpisu do czasu dopóki druga osoba nie doda kolejnego wpisu.
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Magnolia

Re: Propozycje zmian

Post autor: Magnolia » 2019-12-04, 11:53

Nie bardzo jest jak to ustawić technicznie, w ustawieniach jest po prostu czas, który można określić. (90 minut to bardzo dużo czasu na wprowadzenie zmian). Poza tym może to rodzic wiele nieporozumień, takie ciągłe edytowanie jednego postu.
Zawsze tez można poprosić administratora o pomoc, jesli jest wyraźna potrzeba zmiany tego co już jest opublikowane.

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1950
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 410 times
Been thanked: 427 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Praktyk » 2019-12-04, 12:25

Ja to bardzo często edytuję swoje posty po jakimś czasie. Głównie dlatego, że uznaję po powtórnym czytaniu, że to co napisałem jest niezrozumiałe, z błędami albo niegramatyczne :) czasem zdarza się, że piszę wieczorem, a poprawiam rano.
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Adam » 2019-12-04, 12:35

Czyli rozumiem, że te opcje są dostępne tylko od moderatora wzwyż i nie da się ich ustawić dla zwykłych userów.
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Dominik

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dominik » 2019-12-04, 12:56

Tak, opcja jest tylko dla administracji dostępna.

Jeśli chcecie coś zmienić po upływie tego czasu to po postu napiszcie PW do administracji z poprawioną wersją posta z prośbą o podmianę. Tylko żeby to były poważniejsze poprawki, a nie jakieś literki ą ę.

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Adam » 2019-12-04, 13:14

Dominik pisze: 2019-12-04, 12:56 Tak, opcja jest tylko dla administracji dostępna.

Jeśli chcecie coś zmienić po upływie tego czasu to po postu napiszcie PW do administracji z poprawioną wersją posta z prośbą o podmianę. Tylko żeby to były poważniejsze poprawki, a nie jakieś literki ą ę.
Akurat takie literówki zawsze mam :P
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2019-12-04, 14:24

Votum separatum.
Mianowicie, uważam, że com napisał, napisałem. Tak jak w rozmowie, jeśli wypowiem zdanie, to nie mogę cofnąć czasu, usunąć w niepamięć i powiedzieć od nowo. To co napisałem, staje się faktem. Za to co napisałem, mogę przeprosić, mogę odwołać, zmienić zdanie. Mogę doprecyzować. Ale com napisał, napisałem. To już jest. Niezależnie od tego, czy jestem z tego zadowolony, czy się tego wstydzę. To już się stało. Uważam, że byłoby to z mojej strony nieuczciwe, gdybym po jakimś czasie zmieniał swoje wypowiedzi. Zwłaszcza po przeczytaniu ich przez kogoś. Jakby to wyglądało, gdybym napisał, że AAA jest czerwone. Ktoś zwróciłby mi uwagę, że jest niebieskie. A ja bym szybciutko z mienił kolor na właściwy i spytał, czego się rozmówca czepia? Byłoby to chamstwem z mojej strony. I brakiem odpowiedzialności. Uważam, że świadomy człowiek powinien ponosić konsekwencje swoich działań. Nie chować głowy w piasek. Nie przeinaczać przeszłości (przypomina się Rok 1984). Co było, to było. Stało się.

A literówki, zdarzają się. Coraz częściej. Choć włączoną mam korektę. Ale działa ona często fałszywie. Tezaurus jest dość dziwacznie skonstruowany. Poza tym nie raz, pewne słowa w jakichś formach mają identyczną postać jak inne słowa w innych formach. To mogłaby wyłapać ino sztuczna inteligencja. Trudno. Jeśli nie uniemożliwia to interpretacji, zostawiam.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-12-04, 14:27

Popieram Andeja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”