Propozycje zmian

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
ODPOWIEDZ
Dominik

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dominik » 2020-08-08, 20:27

Statystyki użyć emotów,, jeśli w jakimś poście była użyta kilka razy, to raz zostanie zliczona.
Mamy limit 10 emotó w poście, więc dam wyniki tak

Kod: Zaznacz cały

emot	ile
#:-S	1
3:-o	1
8-X	1
:-SS	1
:YMCOWBOY:	1
:YMPEACE:	1
:-O	2
:YMAPPLAUSE:	2
:YMDAYDREAM:	2
:YMDEVIL:	2
:YMPARTY:	2
~O)	2
:-p	3
:O3	3
:-BD	4
:-T	4
:X	4
:YMHUG:	5
:YMSICK:	5
:ymtongue:	5
:-S	6
[-X	7
=((	11
$-)	12
:-l	13
i-)	13
(-|	14
:!!	16
^#(^	18
=;	19
:ymalien:	21
:d	26
*-:)	28
~o)	30
(*)	31
:ymparty:	31
8-|	32
/:)	35
\M/	37
:-!	38
:ympeace:	41
:ympray:	41
:-B	42
:((	46
#:-s	52
[-(	52
#-o	60
:-j	62
x(	65
~x(	65
:-w	68
\:D/	68
:-q	71
:-*	74
^:)^	78
:arrow:	79
:-ss	80
L-)	82
@-)	85
@};-	102
O:-)	102
:x	104
[-x	120
:-h	134
:ymapplause:	139
;))	146
:P	166
B-)	184
X_X	247
:-(	258
:p	264
:ymblushing:	270
x_x	294
:-P	318
=))	339
:-s	372
%-(	381
:-b	409
:-bd	409
:?:	409
:))	476
:-o	503
:-?	524
:ymhug:	543
:D	877
:!:	905
:(	975
;)	5185
:)	6330
Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
Chyba coś źle policzyłem.

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: abigail » 2020-08-08, 20:30

to które wyrzucacie bo nie wiem czy interweniować ;)
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Morkej » 2020-09-21, 14:21

Wchodząc w opcje profilu mamy możliwość spojrzenia na Thanks List, a dokładnie na wysłane podziękowania. Mamy tam oczywiście nick, komu wysłaliśmy podziękowanie i odnośnik do konkretnego posta.
Wielokrotnie chciałem powrócić sobie do pewnych postów, które uznałem za wartościowe, ale nie wiedziałem jak je znaleźć w odmętach wszystkich tematów.
Można komuś podziękować i wyląduje on do Thanks Listy, ale jest jeden problem - to dużo nie daje. Spójrzmy na kundelka i Jego liczbę podziękowań. Raczej ciężko odnaleźć w taki sposób ten konkretny post.
Wolałbym, aby, np. istniała taka lista, w której to my nadajemy tytuł do danego posta zamiast samego nicku jakiejś osoby.
Przykład:
[Rada moralna dotycząca masturbacji, Magnolia ← (odnośnik do posta)]

W ten sposób wiem, jaki post polubiłem i szybko go mogę znaleźć. Byłoby możliwe zrealizować coś takiego, albo choćby podobnego?
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Dominik

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dominik » 2020-09-21, 15:52

Nadawanie własnego tytułu nie dam rady zrobić, ale mogę zrobić (spróbować) inny sposób wyświetlania, podobny do tego co proponujesz
tytuł posta (najczęściej jest to tytuł wątku), nick <- odnośnik do posta.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Morkej » 2020-09-21, 16:20

Dominiku, jeśli uważasz, że byłbyś w stanie zrobić choćby coś takiego. To zdecydowanie mogłoby to pomóc.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
abigail
Gaduła
Gaduła
Posty: 876
Rejestracja: 18 lip 2020
Has thanked: 201 times
Been thanked: 221 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: abigail » 2020-09-21, 21:17

ale wyświetla sie tylko ostatnia setka thanksow
nie spodziewajcie sie po mnie ani wiedzy, ani mądrości

afilatelista_michal

Re: Propozycje zmian

Post autor: afilatelista_michal » 2020-10-07, 23:15

Czy nie dałoby się zrobić tak, żeby nie dało się cytować wielopoziomowo? Na innych forach jest tak, że jak cytuje się kogoś kto już cytował to w kolejnym poście już ten cytat sam znika.
Przykład
Odpowiedź

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2020-10-07, 23:20

A może zacząć wyświetlać liczbę anulowanych thcośtam? Najlepiej wprowadzić ranking osób, które najwięcej podziękowań zlikwidowały. Byłoby śmiesznie.

A tak na poważanie, to uważam, że ta lista podziękowań nie jest czymś co mi się podoba.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dominik » 2020-10-08, 10:54

afilatelista_michal pisze: 2020-10-07, 23:15 Czy nie dałoby się zrobić tak, żeby nie dało się cytować wielopoziomowo? Na innych forach jest tak, że jak cytuje się kogoś kto już cytował to w kolejnym poście już ten cytat sam znika.
Przykład
Odpowiedź
Nie da się.

Andej pisze: 2020-10-07, 23:20 A może zacząć wyświetlać liczbę anulowanych thcośtam? Najlepiej wprowadzić ranking osób, które najwięcej podziękowań zlikwidowały. Byłoby śmiesznie.

A tak na poważanie, to uważam, że ta lista podziękowań nie jest czymś co mi się podoba.
Jakieś propozycje zmian, ale tak na poważnie?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2020-10-08, 11:11

Nie Dominiku, to tylko zgryźliwe odniesienie się do dziwnych oczekiwań. A także wyraz mojego zupełnego braku zrozumienia dla lajkowania. Jeśli cos służy większości, to powinno być to utrzymywane i szanowane. A głos dziwaka może być tylko skłanianiem do refleksji na marnością tego świata. I nad tym, ze efektem ulepszania może być przedobrzenie. Bardzo dobrze, że podchodzisz do tych spraw poważnie i zarazem sceptycznie.
Gdybym miał konkretną propozycję, to ująłbym ją w zupełnie innej formie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

apis

Re: Propozycje zmian

Post autor: apis » 2020-10-08, 11:16

Przecież te podziękowania są po to, żeby nie pisać ciągle postów w stylu: „dziękuję”, „popieram” itd., które nie wnoszą niczego nowego do wątku, jeśli niczego więcej nie zawierają. Nie usuwajcie tej funkcji.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2020-10-08, 11:21

apis pisze: 2020-10-08, 11:16 Przecież te podziękowania są po to, żeby nie pisać ciągle postów w stylu: „dziękuję”, „popieram” itd., które nie wnoszą niczego nowego do wątku, jeśli niczego więcej nie zawierają. Nie usuwajcie tej funkcji.
Ależ wyjaśniłem, że oczekuję osunięcia, ale ino to, że tego nie rozumiem. Że dla mnie jest to żenujące. Bo reaguję ambiwalentnie. Z jednej strony jest to połechtanie sprawiające przyjemność, z drugiej zawstydzenie, że nie zasługuję. Że powinien lepiej, mądrzej. I jest to uświadomieniem mi, że wciąż za mało się staram.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Jozek » 2020-10-08, 11:28

Wiec staraj sie bardziej. ;)
Az przeskoczysz samego siebie. ;)
To co piszesz swiadczy o tym ze nie bierzesz pochwal lekko i starasz sie robic cos lepiej.
Wlasnie takie podejscie jest wlasciwym rozumieniem przyslowia, "pochwala, chociaz szczera, nie uczyni z osla dromadera".
Gdybys sie nie staral, to bylbys tym oslem ktory nigdy nie bedzie dromaderem, a jak sie starasz to jestes dromaderem ktory jeszcze nie wie ze nim jest.
Ostatnio zmieniony 2020-10-08, 11:38 przez Jozek, łącznie zmieniany 3 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Dezerter » 2020-10-08, 21:17

Andej pisze: 2020-10-08, 11:21
apis pisze: 2020-10-08, 11:16 Przecież te podziękowania są po to, żeby nie pisać ciągle postów w stylu: „dziękuję”, „popieram” itd., które nie wnoszą niczego nowego do wątku, jeśli niczego więcej nie zawierają. Nie usuwajcie tej funkcji.
Ależ wyjaśniłem, że oczekuję osunięcia, ale ino to, że tego nie rozumiem. Że dla mnie jest to żenujące. Bo reaguję ambiwalentnie. Z jednej strony jest to połechtanie sprawiające przyjemność, z drugiej zawstydzenie, że nie zasługuję. Że powinien lepiej, mądrzej. I jest to uświadomieniem mi, że wciąż za mało się staram.
Chyba sam sobie odpowiedziałeś, że podziękowania jednak mają sens, bo
- wskazują przeglądającym pobieżnie forum na ważny i cenny post, który z pewnością przeczytają bo na 2-3 podziękowania
- są formą podziękowania i docenienia dla osoby, która się napracowała pisząc post, lub błysnęła intelektem, bo jej się chciało.
Podobnie jak gwiazdki - uważam, że jest to bardzo dobry instrument na naszym forum.
Andeju to , że od Ciebie ani razu nie dostałem ani ja ani nikt podziękowań w formie przycisku, tylko słownie w tekście, w niczym mi nie przeszkadza i nie musisz się czuć niekomfortowo - Ku wolności Chrystus nas wyswobodził.
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Propozycje zmian

Post autor: Andej » 2020-10-08, 21:51

Dziękuję. Faktycznie wolę bardziej osobiście wyrażać swoje opinie. Wydaje mi się, że w taki sposób okazuje większy szacunek.
Ale, jak wspomniałem, jestem ambiwalentny. A czasem jeszcze gorzej.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”