Pokój Wam.- czarodziej z krainy

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Czarodziej z krainy

Pokój Wam.- czarodziej z krainy

Post autor: Czarodziej z krainy » 2021-05-07, 19:49

Cześć nazywam się Robert jestem z Gdańska tak mnie coś natknelo I się zarejestrowałem pokoj z wami ludzie dobrego serca mudlcie sie tak jak jest napisane w pismie sw bez przekrecania niedopusc abysmy ulegli pokusie a n nie nie wódz nas na pokuszenie a poznacie moc modlitwy więcej opowiem potem pokój z wami

Czarodziej z krainy

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Czarodziej z krainy » 2021-05-07, 19:53

Cześć biedronka forum nie ale życie jest agresywne jeżeli wasi domownicy nie sa waszymi wrogami jak jest napisane to daleko jesteście od nieba ja trafiłem tu dziś jakieś myśli mnie naszły ciekawe czy były moje ?

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5196
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 821 times
Been thanked: 1373 times

Re: Pokój Wam.

Post autor: abi » 2021-05-07, 19:58

Czarodziej z krainy pisze: 2021-05-07, 19:49 Cześć nazywam się Robert jestem z Gdańska tak mnie coś natknelo I się zarejestrowałem pokoj z wami ludzie dobrego serca mudlcie sie tak jak jest napisane w pismie sw bez przekrecania niedopusc abysmy ulegli pokusie a n nie nie wódz nas na pokuszenie a poznacie moc modlitwy więcej opowiem potem pokój z wami
natchnelo nie natknelo, bez przekrecania
witaj na forum
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Czarodziej z krainy

Re: Czy jest przeznaczenie do dobrego życia albo pustki?

Post autor: Czarodziej z krainy » 2021-05-07, 20:58

Żyjesz po to aby się narodzić z Ducha jesli sie nie narodzisz nie wejdziesz do królestwa niebieskiego i czeka Cię sad gdzie prokuratorem jest diabeł prawem zaś Ewangelia i dekalog moze zaczac od poprawnej modlitwy Ojcze nasz jak jest napisane w Pismie sw a nie tak jak diabel zmienil i informacje zaczna plynac ze zrodla pokoj z wami potem wiecej napisze polecam film wechikół czasu z 1960 tam jest pokazane dużo jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy
Ostatnio zmieniony 2021-05-09, 15:23 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Zebra » 2021-05-07, 21:01

Czarodziej z krainy pisze: 2021-05-07, 19:53 Cześć biedronka forum nie ale życie jest agresywne jeżeli wasi domownicy nie sa waszymi wrogami jak jest napisane to daleko jesteście od nieba ja trafiłem tu dziś jakieś myśli mnie naszły ciekawe czy były moje ?
Nic nie zrozumiałam :-?
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Awatar użytkownika
Ilona89
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 20 kwie 2021
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Ilona89 » 2021-05-07, 21:26

Ja też nie za bardzo ogarniam wpis @Czarodziej z krainy ...
"Miłujmy nie słowem ani językiem, lecz czynem i prawdą." (I List Jana 3:18)

Czarodziej z krainy

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Czarodziej z krainy » 2021-05-07, 21:36

No tak tam był wpis jakiejś biedronki o agresywnym czymś a reszta jakoś się ułożyło jest tak jak napisałem jeśli jesteście 1 raz to dookoła was są upadła aniołki jak jest napisane w ewangeli a z myślami to inna bajka jest tak w życiu jak w matrixie kiedy neo się budzi i widzi że wszyscy podłączenie do maszyn a on właśnie się uwolnił narodził sie z ducha

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4384
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Pokój Wam.- czarodziej z krainy

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-05-07, 22:26

@Czarodziej z krainy witamy Cię serdecznie. Wydzieliłam nowy wątek z poprzedniego, bo tamten należał do innego użytkownika. To jest teraz Twój temat powitalny, możesz tutaj pisać o sobie. Jak się czujesz?

Dodano po 13 minutach 46 sekundach:
Re: Czy jest przeznaczenie do dobrego życia albo pustki?
Czarodziej z krainy pisze: 2021-05-07, 20:58 Żyjesz po to aby się narodzić z ducha jesli sie nie narodzisz nie wejdziesz do królestwa niebieskiego i czeka Cię sad gdzie prokuratorem jest diabeł prawem zaś ewangelia i dekalog moze zaczac od poprawnej modlitwy ojcze nasz jak jest napisane w pismie sw a nie tak jak diabel zmienil i informacje zaczna plynac ze zrodla pokoj z wami potem wiecej napisze polecam film wechikół czasu z 1960 tam jest pokazane dużo jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy
Wiesz, to brzmi obsesyjnie, urojeniowo. Czy korzystasz z jakiejś pomocy np. lekarskiej albo psychologicznej?
Modlitwa Ojcze Nasz jest jak najbardziej bezpieczna i wskazana, a ta drobna różnica nie ma znaczenia, bo to to samo, tylko nazwane w trochę inny sposób.
Przeniosłam też tutaj niektóre z Twoich postów, dlatego, że są do siebie dosyć podobne i odbiegają tematyką od wątków, w których je zamieściłeś.
Ostatnio zmieniony 2021-05-08, 13:37 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 4 razy.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Pokój Wam.- czarodziej z krainy

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-05-09, 13:44

Moze najpierw się porządnie przedstaw (bez wklejania "gotowca" powitalnego z innego forum) zanim zaczniesz nas pouczać?
Wypadałoby.

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Pokój Wam.- czarodziej z krainy

Post autor: Zebra » 2021-05-09, 14:12

Czarodzieju czy ty specjalnie piszesz różne rzeczy żeby nas denerwować? Czy tak Ci tylko wychodzi?
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Czarodziej z krainy

Czarodzej z krainy mroku

Post autor: Czarodziej z krainy » 2021-05-09, 15:12

Cześć wszystkim ludziom na tym portalu mam na imię Robert od jakiegoś czasu prowadzę ostrą walkę z diabłem odkryłem że na ten moment jestem jedyny co może uratować świat utknolem narazie w martwym punkcie i pomyślałem że może podzielę się odkryciami jakich dokonałem I tym co od Pana Boga dostałem tak że wierzcie w ewangelię w karzde słowo bo w życiu to wszystko jest pozmieniane przez diabła niż w piśmie wymyślę jakiś sposób potem może konferencja na 100 osób żeby nie mówili potem ze coś potajemnie się działo do zobaczenia w postach pokój z wami a na pisownię i duże czy make litery nie zwracajcie uwagi bo to głupoty są jak uda się zorganizować konferencję to podzielę się tym co wywalczylem przez kilka lat miłej niedzieli wszystkim
Ostatnio zmieniony 2021-05-09, 15:25 przez Czarodziej z krainy, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Czarodzej z krainy mroku

Post autor: Zebra » 2021-05-09, 15:15

A możesz stosować chociaż interpunkcje?
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Pokój Wam.- czarodziej z krainy

Post autor: Dezerter » 2021-05-09, 15:17

Prawdziwy czarodziej z ciebie, ale podpowiem, że my już przeżyliśmy 10 czarodziei , więc przestań czarować a zacznij porządnie pisać, przestrzegając zasad pisowni religijnej.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Czarodzej z krainy mroku

Post autor: Albertus » 2021-05-09, 15:24

Czarodziej z krainy pisze: 2021-05-09, 15:12 Cześć wszystkim ludziom na tym portalu od jakiegoś czasu prowadzę ostrą walkę z diabłem odkryłem że na ten moment jestem jedyny co może uratować świat utknolem narazie w martwym punkcie i pomyślałem że może podzielę się odkryciami jakich dokonałem I tym co od Pana Boga dostałem tak że wierzcie w ewangelię w karzde słowo bo w życiu to wszystko jest pozmieniane przez diabła niż w piśmie wymyślę jakiś sposób potem może konferencja na 100 osób żeby nie mówili potem ze coś potajemnie się działo do zobaczenia w postach pokój z wami a na pisownię i duże czy make litery nie zwracajcie uwagi bo to głupoty są jak uda się zorganizować konferencję to podzielę się tym co wywalczylem przez kilka lat miłej niedzieli wszystkim

Witaj!

Może to rzeczywiście dobry pomysł że tutaj się zarejestrowałeś. Może lepiej, zanim zaczniesz ratować świat i organizować konferencje na 100 osób, jak najpierw poddasz to co chcesz ogłosić jakiejś krytyce w internecie. Bo może się okazać że wszyscy już wiedzą o tym co chcesz ogłosić albo ze chcesz głosić jakieś głupoty sprzeczne z Pismem...
a na pisownię i duże czy make litery nie zwracajcie uwagi bo to głupoty są
Zasady pisowni to nie są głupoty tylko zostały stworzone po to aby zrozumiale dla innych i precyzyjnie wyrazić to co się chciało przekazać. Jeśli sie do nich nie stosujesz to inni mogą nie zrozumieć o co ci chodzi albo zrozumieć to błędnie, inaczej niż miałeś na myśli.
Ostatnio zmieniony 2021-05-09, 15:28 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ