Przedstaw się!

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcin07
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 254
Rejestracja: 26 kwie 2020
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Przedstaw się!

Post autor: marcin07 » 2021-09-26, 20:19

Pozdrawiam , bardzo otwarte wyznanie , nie wszystkich stać na taką samą ocenę. Przyznaje, że sam mam wiele problemów , wątpliwości , pytań, które dotyczą wiary , Kościoła. Ale nie mam problemów z jednym - z przewodnikiem moim duchowym, którym jest Jezus. Ma wielki wpływ nauka Jezusa na moje życie , jest mi tylko przykro, że nie mogę dorównać Jego Krokom , wiem że zawsze czeka na mnie, gdy nie nadążę iść za Nim i za to jestem Jezusowi wdzięczny. Bardzo duży wpływ miało i ma kazanie Jezusa na Górze , tam jest wszystko, co potrzebuje człowiek, aby zaufać Bogu, Jezusowi.
Ostatnio zmieniony 2021-09-26, 20:30 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Mt. 7,21

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Przedstaw się!

Post autor: Andej » 2021-09-26, 20:40

marcin07 pisze: 2021-09-26, 20:19 Ma wielki wpływ nauka Jezusa na moje życie
Na tym polega chrześcijaństwo. Na dążeniu do celu podanego przez Jezusa. I drogami, które On nam ukazał.
marcin07 pisze: 2021-09-26, 20:19 jest mi tylko przykro, że nie mogę dorównać Jego Krokom
A to mnie zaskakuje. Przecież Bogu nie można dorównać. To niemożliwe. Nie ma co o tym marzyć. Poza tym Bóg tego nie oczekuje od nas. Wystarczy kroczyć Jego drogą. Słuchać Jego nauk i wypełniać je. A nade wszystko, przykazania miłości.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
marcin07
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 254
Rejestracja: 26 kwie 2020
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Przedstaw się!

Post autor: marcin07 » 2021-09-27, 20:49

Hallo -
Andej, ja pisząc te słowa "" jest mi tylko przykro, że nie mogę dorównać Jego Krokom"" miałem na myśli aby nie stracić z z oczu , Jego bliskość, bo obawiam się aby ponownie się nie zgubić .
Wiem i nigdy nie miałem na myśli dorównać Jezusowi , gdyż to ja jestem jego uczniem i zawsze nim będę , cieszę się ze chociaz w obecnym zyciu mogę w myślach być blisko z Jezusem , cieszę się ze żyje w Polsce a nie w jakimś kraju zdominowanym przez islamistów , bo nie wiem jak bym postępował i jak bym się zachował.
Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Mt. 7,21

ODPOWIEDZ