Przedstaw się!

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Przedstaw się!

Post autor: Czernin » 2015-08-23, 21:39

Tu jest temat do tego, by napisać trochę o sobie, przedstawić się. Jeśli ktoś jest z forum dobra nowina to pisać, bo zawsze ktoś może mieć inny nick, niż na wcześniejszej stronce.

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-08-23, 23:11

Witam, mam na imię Dominik, mam 32 lata, lubię informatykę, a ostatnio zacząłem interesować się bardziej religią. Razem z Czerninem postanowiliśmy zrobić to forum, co z tego będzie to czas pokaże.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-24, 14:22

Witam ;-)
Mieszkam sobie w niemczech już od 4 lat i chyba tak już pozostanie.
Proszę być wyrozumiałym jeżeli w moich postach będą jakieś nieprawidłowości doktrynalne za co z gory już przepraszam , ponieważ jestem dopiero od niecalego roku w KrK i będę wdzieczna za delikatne ''sprostowanie'' ,zamiast '' ataków''ze strony innych uzytkownikow
Ogólnie pracuję codziennie z pacjentami i bardzo lubie moja prace ,mimo zmeczenia jakie mi dostarczaja
Zatem witam wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-08-24, 17:04

Perfekcyjnie znasz Niemiecki?
wandering pisze:ponieważ jestem dopiero od niecalego roku w KrK i będę wdzieczna za delikatne ''sprostowanie'' ,zamiast '' ataków''ze strony innych uzytkownikow
No właśnie chodząc po forach internetowych patrząc na Twoje wpisy tam dostrzegłem to, że jesteś dopiero od jakiegoś czasu w Kościele katolickim, cieszę się z tego. Byłaś z tego co wiem protestantką? od początku swojego życia, czy od czasu kiedy wyjechałaś do Niemczech?

Oczywiście wszystko wyjaśnimy, administracja czuwa, więc miejmy nadzieję, że jeśli ataki się pojawią, to tak szybko znikną, jak się pojawiły. W sumie to i ja w pełni w KRK jestem od jakiegoś ponad roku, gdzieś od kwietnia 2014 roku, wcześniej byłem w KZK - w kościele zimnych katolików, tak sobie żartuje, ale taka prawda.
wandering pisze:Ogólnie pracuję codziennie z pacjentami i bardzo lubie moja prace ,mimo zmeczenia jakie mi dostarczaja
Są to osoby starsze, chore?


Witam Ciebie ponownie na forum kontynuującym moją działalność, którą kontynuuje wraz z Dominikiem.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-24, 18:05

Czernin pisze:Perfekcyjnie znasz Niemiecki?
wandering pisze:ponieważ jestem dopiero od niecalego roku w KrK i będę wdzieczna za delikatne ''sprostowanie'' ,zamiast '' ataków''ze strony innych uzytkownikow
No właśnie chodząc po forach internetowych patrząc na Twoje wpisy tam dostrzegłem to, że jesteś dopiero od jakiegoś czasu w Kościele katolickim, cieszę się z tego. Byłaś z tego co wiem protestantką? od początku swojego życia, czy od czasu kiedy wyjechałaś do Niemczech?

Oczywiście wszystko wyjaśnimy, administracja czuwa, więc miejmy nadzieję, że jeśli ataki się pojawią, to tak szybko znikną, jak się pojawiły. W sumie to i ja w pełni w KRK jestem od jakiegoś ponad roku, gdzieś od kwietnia 2014 roku, wcześniej byłem w KZK - w kościele zimnych katolików, tak sobie żartuje, ale taka prawda.
wandering pisze:Ogólnie pracuję codziennie z pacjentami i bardzo lubie moja prace ,mimo zmeczenia jakie mi dostarczaja
Są to osoby starsze, chore?


Witam Ciebie ponownie na forum kontynuującym moją działalność, którą kontynuuje wraz z Dominikiem.
Dobrze znam i wszystko rozumie jak na 4 lata pobytu ;-)
Tak i starsze i chore :-D

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Post autor: Czarny » 2015-08-25, 02:35

:-) Witam :-)
Ja się chyba dwa dni, czy raczej noce wstecz rejestrowałem na poprzedniej stronce.
Mam na imię Krzysiek.
Ponieważ opiekuję się obłożnie chorą mamą z wieloma problemami(głównie no podłożu neurologicznym) dlatego noc bywa czasem najbardziej spokojnym.
No od wczoraj już chyba nie, ale bywało znacznie gorzej.
Piszę to dlatego by nie zadziwiać porami odwiedzin, dnia wcale nie wykluczam.
Pozdrawiam :-)

Witam :-)
I Pozdrawiam :-)

Dodałem Twoją wiadomość z utworzonego przez Ciebie tematu, z tej racji, że udzielamy się jedynie w tym temacie jeśli chodzi o ten dział - Czernin
Ostatnio zmieniony 2015-08-25, 21:02 przez Czarny, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-08-25, 03:25

Witam ponownie na nowym forum.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-25, 04:20

Czarny pisze:Witam :-)
I Pozdrawuiam :-)
Witaj Czarny lubisz psy ;-) :?:
Ostatnio zmieniony 2015-08-27, 20:30 przez mała czarna, łącznie zmieniany 1 raz.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Post autor: Czarny » 2015-08-25, 12:59

wandering pisze:
Czarny pisze:Witam :-)
I Pozdrawuiam :-)
Witaj Czarny lubisz psy ;-) :?:
Chyba bardziej one mnie. Bo zawsze jakieś przybłędy porzucone zjawiały się u mnie.
Ale faktycznie lubię i od dzieciństwa wychowywałem się z nimi.
Obecnie mam cztery, są u mnie już urodzone.
Bywało o wieeele więcej.
Coś mi się wydaje że ten awatar za wielki mi wyszedł i nie bardzo umiem go zmniejszyć

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-25, 13:38

A ja mam dwa sliczne chomiczki :-)
A ja chcialabym miec wiekszy awatar a nie moge wkleic bo pisze ze tylko 80x80 :-/
Udalo sie juz dzieki :-D

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-08-25, 15:01

Czarny pisze:Coś mi się wydaje że ten awatar za wielki mi wyszedł i nie bardzo umiem go zmniejszyć

Kiedyś była pewna strona, do zmiany wielkości avatarów, teraz się coś pozmieniało, więc nie można zmniejszyć tam avataru. Jak będziesz miał problem to pisz, postaram się coś z tym zrobić.
wandering pisze:A ja mam dwa sliczne chomiczki :-)
Parkę?

Ja miałem kiedyś nawet 6, urodziło się trochę, chociaż było dużo szczęścia przy tym, bo zawsze samica je zżerała, a za chyba 4 razem udało się. Później zostały tylko dwa chomiki, postanowiłem je oddać bo nieprzyjemny zapach szedł z klatki, chociaż często im zmieniałem "pościel". Znudziły mi się też trochę.

Co do zwierząt to mam 6 kotów, w tym dwie samice, psa, właściwie dwóch, bo jakiś szczeniak wyrośnięty przyszedł, a właściciel nie chcę go zabrać.

mała czarna

Post autor: mała czarna » 2015-08-25, 15:39

Parka. Ale trzymam osobno dla bezpieczeństwa. :-)

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-08-25, 19:08

Czarny pisze:Coś mi się wydaje że ten awatar za wielki mi wyszedł i nie bardzo umiem go zmniejszyć
Zmniejszyłem :-)

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-08-25, 21:05

Czarny, dodałem notkę do Twojego postu wyżej.

No niestety są chorzy na tym świecie, ale można się dużo nauczyć pracując przy takich ludziach. Pomodlę się za Ciebie i mamę. Cały czas poświęcasz chorej mamie? masz żonę, dzieci?
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Post autor: Czarny » 2015-08-25, 22:14

Czernin pisze:Czarny, dodałem notkę do Twojego postu wyżej.

No niestety są chorzy na tym świecie, ale można się dużo nauczyć pracując przy takich ludziach. Pomodlę się za Ciebie i mamę. Cały czas poświęcasz chorej mamie? masz żonę, dzieci?
Mam żonę, dzieci nie dane nam było mieć niestety.
Musimy się podzielić obowiązkami, żona pracuje, ja jestem na rencie .
Dwa razy w tygodniu rehabilitantka i "pielęgniarka" na 15 minut.
Nie kontynuuję czemu w cudzysłowu zawód tej pani napisałem.
Tak jest to chora z całkowitym zanikiem przełykania, karmię mamę przez PEGa.
Dodatkowo padaczka wieku starczego, objawowy Parkinsonizm.
Jest konieczność czuwania i odessania.
Nie chcę tu robić forum opiekunów.
Dodam że od prawie dziesięcu miesięcy wyszła ze stany całkowitej afazji, jest w kontakcie logicznym i powróciła mowa.
Oczywiście nie na poziomie normalnym, ale adekwatnie do stanu jest dobrze.
Potrafi przełknąć kawałek komunikantu, jak kapłan w pierwszy piątek odwiedza nas,
Dwa razy odprawił mszę w pokoju. Pierwszy raz to Sakrament pod postacią wina podawałem przez sondę, teraz 13 sierpnia normalnie pod postacią komunikantu.
Dziękuję :-)
[/code]

ODPOWIEDZ