Dzień dobry :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
marysia02

Dzień dobry :)

Post autor: marysia02 » 2020-02-18, 01:30

Dzień dobry :) Miło mi, że mogłam zagościć na forum.
Jestem studentką II roku psychologii i przeprowadzam badanie na temat religijności na V Międzynarodową Konferencję Psychologii Religii i Duchowości, która w tym roku odbędzie się w Szczecinie. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby pomóc mi w zbieraniu wyników, to proszę o wypełnienie tych kilku kwestionariuszy - https://forms.gle/RLKLz4BCtjsxxRtx7

Badanie jest całkowicie anonimowe. Bardzo mi zależy na zebraniu dużej grupy badanych, żeby wyniki były rzetelne :)
Dziękuję za pomoc :)
Ostatnio zmieniony 2020-02-18, 21:42 przez marysia02, łącznie zmieniany 3 razy.

Magnolia

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Magnolia » 2020-02-18, 09:57

Marysiu witamy, ale przykro nam, że nawet nie przeczytasz regulaminu tego miejsca i nie zapytasz o zgodę na takie linkowanie...

marysia02

Re: Dzień dobry :)

Post autor: marysia02 » 2020-02-18, 14:48

Nie znalazłam punktu, który zabrania umieszczania takich linków, jak ja zamieściłam :)

Dominik

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Dominik » 2020-02-18, 21:53

Rzeczywiście, w takim razie link wraca. Przepraszam za zamieszanie.

Po prostu kiedyś w administracji ustaliliśmy zasadę, że takie linki muszą być wcześniej zaakceptowane przez nas. Byliśmy pewni że ten wymógł trafił do regulaminu, widocznie przy ostatecznym jego redagowaniu został przypadkiem pominięty.

Magnolia

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Magnolia » 2020-02-19, 13:21

Na szczęście ankieta jest krótka, namawiam Was , pomóżcie Marysi zrobić badanie.

ODPOWIEDZ