Shalom♥

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
lilia

Shalom♥

Post autor: lilia » 2018-02-27, 18:27

Witam Was serdecznie. Z tej strony Lilia O:-)
Nie wiem czy trafiłam do Was przypadkiem czy było to całkiem zaplanowane gdzieś tam do góry.. ale bardzo chciałabym zostać :) I pogłębiać swoją wiarę.
Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym troszeczkę. Nie wiem co o sobie napisać. Przyznam się tylko do tego, że kiedyś zwątpiłam.. a raczej wyparłam się Pana Boga :ymblushing: Żałuje tego do dziś. No ale myślę, że ukochany Ojciec mi to wybaczył.. w końcu ile może słuchać mojego płakania o wybaczenie hihi ;)Czuję, że moja wiara znów powolutku się oddala. Przychodzę szukać ratunku na tym forum.

Pozdrawiam @};-

Magnolia

Re: Shalom♥

Post autor: Magnolia » 2018-02-27, 19:19

Witaj Lilia serdecznie, czuj sie jak u siebie, rozgość się, poczytaj, pytaj ... chętnie pomożemy :) :ymhug:

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Shalom♥

Post autor: Dezerter » 2018-02-27, 19:21

Lilio byłem we Wrocławiu w tym miesiącu - macie piękna Katedrę, tylko czemu tam nie spowiadają przed Eucharystią w niedziele?
U nas po głowie się nie głaszczemy, tylko szczerze po chrześcijańsku , jak trzeba, to błądzących napominamy, ale z miłością i ku wzrastaniu w wiedzy i wierze. Dobrze trafiłaś, bo są tu ludzie i ciekawi i mądrzy z ogromnym doświadczeniem w wierze. Niektórzy w Wielkim Poście odpoczywają, by nabrać dystansu i się wyciszyć.
Zapraszam do aktywności w wątkach już istniejących, lub zakładnia własnych jak ci brakuje.
Mówisz, że zaczynasz tracić szalom w duchu więc ja, tak na powitanie :) ....
pomodlę się do Pana by dał ci w duchu szalom i by wylewał na ciebie Miłość poprzez swego Ducha, niech cie On prowadzi i o wszystkim poucza.
Amen :!:
Ostatnio zmieniony 2018-02-27, 19:22 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

lilia

Re: Shalom♥

Post autor: lilia » 2018-02-27, 19:41

Dziękuję! Jest mi bardzo miło :)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Shalom♥

Post autor: Andej » 2018-02-28, 12:49

lilia pisze: 2018-02-27, 18:27 ...
Witaj. Chętnie podam rękę. Ale przybliż problem. Na czym polega oddalenie? Czym spowodowane jest?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

bander

Re: Shalom♥

Post autor: bander » 2018-03-02, 21:03

Witaj myślę że trafiłaś bardzo dobrze , jestem tu krótko ale chociaż nie zawsze czuje się zrozumiały i nie zawsze się zgadzam to wiem jedno jest tu trochę osób przepełnionych wiarą i miłością do Boga :):):)

Nowe Imię

Re: Shalom♥

Post autor: Nowe Imię » 2018-03-04, 00:15

"Patrząc na Jezusa, twórcę i dokończyciela wiary, który z powodu przygotowanej mu radości wycierpiał krzyż, nie zważając na hańbę, i zasiadł po prawicy tronu Boga" Hbr 12:2.

"Jeśli więc razem z Chrystusem powstaliście z martwych, szukajcie tego, co w górze, gdzie Chrystus zasiada po prawicy Boga. Myślcie o tym, co w górze, nie o tym, co na ziemi" Kol 3:1-2.

"Jeśli przyjmujemy świadectwo ludzi, to świadectwo Boga jest większe. To bowiem jest świadectwo Boga, które dał o swoim Synu. Kto wierzy w Syna Bożego, ma świadectwo w sobie. Kto nie wierzy Bogu, zrobił z niego kłamcę, bo nie uwierzył świadectwu, które Bóg dał o swoim Synu. A to świadectwo jest takie, że Bóg dał nam życie wieczne, a to życie jest w jego Synu. Kto ma Syna, ma życie, kto nie ma Syna Bożego, nie ma życia. To napisałem wam, którzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie życie wieczne i abyście wierzyli w imię Syna Bożego" 1J 5:9-13.

Wiedziałaś, że z wiary w Syna Bożego masz życie wieczne? Głowa do góry, jeśli twoim Panem jest Jezus jesteś wolna :)

W drodze
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 506
Rejestracja: 11 lut 2017
Has thanked: 7 times
Been thanked: 28 times

Re: Shalom♥

Post autor: W drodze » 2018-03-05, 19:06

lilia pisze: 2018-02-27, 18:27 Witam Was serdecznie. Z tej strony Lilia O:-)
Nie wiem czy trafiłam do Was przypadkiem czy było to całkiem zaplanowane gdzieś tam do góry.. ale bardzo chciałabym zostać :) I pogłębiać swoją wiarę.
Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym troszeczkę. Nie wiem co o sobie napisać. Przyznam się tylko do tego, że kiedyś zwątpiłam.. a raczej wyparłam się Pana Boga :ymblushing: Żałuje tego do dziś. No ale myślę, że ukochany Ojciec mi to wybaczył.. w końcu ile może słuchać mojego płakania o wybaczenie hihi ;)Czuję, że moja wiara znów powolutku się oddala. Przychodzę szukać ratunku na tym forum.

Pozdrawiam @};-
I pogłębiać swoją wiarę.

I ja Cie powitam,a tym bardziej, ze we Wroclawiu spedzielm najlepesz lata, zyjac w Polsce.
Abyly to lata 60-70,ktorych Ty napewno nie pamietasz.
Ale to wspomnienia.

Natomiast moja szczera rada do podbudowania wiary i nie tlko, polecam z calego serca ksiazki.A.de Mello.
Chetnie rozpoczac od "Wezwania do milosci"

Zycze wiec owocnej lektury, po ktorych nawet ateisci sie nawracaja.

Szczesc Ci wiec Boze na nowej drodze,moze ostatniej?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Shalom♥

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2018-03-06, 23:18

Ach ten Wrocław. Byłam raz. Przejazdem. Pamiętam tylko kocie łby. Osobiście wolę Gdańsk. Powodzenia w odnajdywaniu wiary, ja swoją straciłąm definitywnie, już nawet nie próbuję udawać, ze w coś wierzę :D

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Shalom♥

Post autor: Sebastian » 2018-03-07, 08:31

Witamy, wszystkiego dobrego:)
Totus Tuus

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Shalom♥

Post autor: Andej » 2018-03-07, 13:35

ciasteczkowy_potfur pisze: 2018-03-06, 23:18... już nawet nie próbuję udawać, ze w coś wierzę :D
A mi się zdaje, że wierzysz. I to głęboko. W niewiarę, w pecha, w nieszczęście, w zło dosięgające każdego. A na dodatek przeciwstawiasz temu nadzieję. Tłumioną, dyskryminowaną i wyśmiewaną, ale wciąż istniejącą.
A, jeszcze wiara w kryteria stawiane innym ludziom.

Wydaje mi się, że wmawiasz to sobie. Konstytucja nie zabrania. Maso.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ