Czy jako apostata mam prawo być przy chrzcie mojego dziecka?

Rozmowa na temat sakramentów Kościoła świętego, poparcie ich Biblią, ich ważność, przystępowanie do nich, itp.
Ania4797
Przybysz
Przybysz
Posty: 19
Rejestracja: 5 mar 2020
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Chrzest

Post autor: Ania4797 » 2020-03-05, 22:13

Dobra, miło było z wami podyskutować :) uzyskałam dawno odpowiedź na swoje pytanie. Tak więc wracam do swojego życia i realizacji planów. :) dziękuję za wszystkie cenne uwagi czy odpowiedzi. To był pierwszy i napewno ostatni raz kiedy weszłam ta takie forum, już nigdy nie będziemy mieli okazji porozmawia. Tak więc życzę każdemu Spokojnej nocy :) pozdrawiam :)

Dodano po 3 minutach 2 sekundach:
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-05, 22:08
Magnolia pisze: 2020-03-05, 22:06 Aniu, nie wiem jakimi kryteriami się kierujesz... zwykle sa one w definicji danej rzeczy/pojęcia.
Ale czy tylko na poczuciu można bazować całe życie?
Można. Religia jest dobrym przykładem życia na poczuciu.
Chociaż Ty zamiast wymagać od kogoś odpowiedzi na pytania mówisz do rzeczy. Mam nadzieję że kiedyś i Ty będziesz miał odwagę dokonać Apostazji jeśli naprawdę będziesz tego chciał. Pozdrawiam Cieplutko 🤗

Fryderyk Nietzsche

Re: Chrzest

Post autor: Fryderyk Nietzsche » 2020-03-05, 22:14

Ha. Widzicie jak ludzi alienujecie, a Pani chciała jedynie porozmawiać a wy wypominacie Pani styl życia.

Magnolia

Re: Chrzest

Post autor: Magnolia » 2020-03-05, 22:18

Wszystkiego dobrego Aniu. Pozdrawiam

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-05, 22:14 Ha. Widzicie jak ludzi alienujecie, a Pani chciała jedynie porozmawiać a wy wypominacie Pani styl życia.
Ania zadała pytanie, otrzymała odpowiedź. Rozmawiać chciałam ja, Ania była tak miła, że poświęciła mi czas. Niczego jej nie wypominałam, byłam ciekawa kilku rzeczy i o nie pytałam. Po czym gdy nastała późna pora , Ania się pożegnała i wróciła do swojego życia.

Ja to tak widzę.
Dobranoc Fryderyku i Tobie.

Ania4797
Przybysz
Przybysz
Posty: 19
Rejestracja: 5 mar 2020
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Chrzest

Post autor: Ania4797 » 2020-03-05, 22:28

Magnolia pisze: 2020-03-05, 22:18 Wszystkiego dobrego Aniu. Pozdrawiam

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-05, 22:14 Ha. Widzicie jak ludzi alienujecie, a Pani chciała jedynie porozmawiać a wy wypominacie Pani styl życia.
Ania zadała pytanie, otrzymała odpowiedź. Rozmawiać chciałam ja, Ania była tak miła, że poświęciła mi czas. Niczego jej nie wypominałam, byłam ciekawa kilku rzeczy i o nie pytałam. Po czym gdy nastała późna pora , Ania się pożegnała i wróciła do swojego życia.

Ja to tak widzę.
Dobranoc Fryderyku i Tobie.
Nie wychodzę że względu na pozna porę. Do pewnego momentu było dość zabawnie ale już mnie męczy odpowiadanie na bezsensowne pytania które nie powinny interesowac nikogo z poza mojej rodziny :)

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
:ympeace:
Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-05, 22:14 Ha. Widzicie jak ludzi alienujecie, a Pani chciała jedynie porozmawiać a wy wypominacie Pani styl życia.
:)) :)) :ymapplause:

Biserica Dumnezeu

Re: Chrzest

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-03-05, 22:29

O.K. W porzadku. Przepraszam. Juz sie nie wlaczam. Zycze dobrych mysli.

szary brat
Bywalec
Bywalec
Posty: 192
Rejestracja: 2 wrz 2019
Has thanked: 184 times
Been thanked: 37 times

Re: Chrzest

Post autor: szary brat » 2020-03-05, 23:24

Wyrazy szacunku dla Magnolii za jednoznaczne i ciągłe prezentowanie stanowiska Kościoła w sprawie Chrztu Świętego i przy okazji w sprawie apostazji.
Bóg zapłać!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Chrzest

Post autor: Andej » 2020-03-06, 01:42

Fryderyk Nietzsche pisze: 2020-03-05, 21:31 ... Ja nie chcę tworzyć czegokolwiek z pedofilami i materialistami. ...
Na razie ino usiłujesz niszczyć. Nie wiem, czy wespół z nimi, czy tylko z ich pobratymcami.

Cóż, poza destrukcja proponujesz? Dość beznadziejny bunt.

Dodano po 11 minutach 29 sekundach:
Ania4797 pisze: 2020-03-05, 19:42 ...
Gdyby Bóg był Ci obojętny, to byś nie walczyła.

Gdyby mąż był rzeczywiście bardzo wierzący, to nie bylibyście razem.

Gdybyś go kochała, to byś nie raniła.

Podobnie powinno się zaczekać z nauką języka polskiego, matematyki, a nawet posługiwania się łyżką, aż będzie gotowe do podjęcia samodzielnej decyzji.

Musisz wyjechać z Polski (i chyba z Europy), aby uniknąć jakiejkolwiek formy pochówku.

Też chcę być skremowany, chyba, że zarządzą sekcję.

Ciekawy jestem który kościół nie pozwala na kremację. Żaden kościół, ani kaplica czy plebania nie wygłosiły takiej zasady.

Wierzysz tylko w siebie?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ