Ahooooooooooj :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Andej » 2018-07-05, 11:04

Upraszanie zasadne.
Ale wczy i kto odbiega od tematu wątku, który pozwalę sobie zacytować w pełnej jego treści: Ahooooooooooj :)

Wydaje mi się, że tenże tytuł dość precyzyjnie określa to, czego wątek dotyczy. Ahoj!
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-05, 13:13

Ale ja nie twierdze, że coś odbiega, czy nie odbiega.
Wystarczająco jest już sporów na forum we wszystkich wątkach. Nie uważacie? Ileż można?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Andej » 2018-07-05, 13:46

Można wiele, w sensie, że się da.
Nie można wogóle, bo nie należy.
Ale widać natura ludzka tak ułomna, że jak komuś nie przyłoży, to się spać nie położy.

Gdy wytniemy wszystkie swary, to cóż zostanie? Czyż nie lepiej uświadamiać? Okiełnywać swoje zapędliwości? Stale się uczyć?
A tu duże pole do nauki. A obok duży ugór.

Dlatego proszę, staraj się łagodzić nasze obyczaje. Wszystkim nam wyjdzie to na dobre. Będęć za to wdzięczny.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-05, 14:52

Szczerze powiedziawszy to już dawno straciło jakikolwiek sens. Spróbujcie spojrzeć na którykolwiek wątek i zastanówmy się co tez tam widać za wyjątkiem wzajemnych przepychanek. Przez ile zbędnego i wielokrotnie już powtarzanego tekstu trzeba się przedrzeć, żeby dotrzeć do istoty. Mimo moderacji. Zaraz mi się oberwie za ponowne narzucanie administracji co ma robić, ale serio - to już jest zbyt wiele. Cały czas te same osoby zakłócają kulturę i spokój wypowiedzi i nic z tym nie można zrobić. Mimo że Andeju, bardzo się starasz nad tym zapanować, efekt żaden. Ba! Poszło jeszcze dalej, bo widać teraz jakieś próby zastraszania.
Chciałabym brać udział w tych dyskusjach, ale przedzierać się przez to bagno już mi się znudziło. Ale Was podziwiam za upór i wytrwałość. Niejeden by odpuscil. Uważam jednak, że to marnotrawiony czas.
Ostatnio zmieniony 2018-07-05, 14:53 przez mondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

wędrowiec

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: wędrowiec » 2018-07-05, 15:01

mondfa pisze: 2018-07-05, 14:52 Szczerze powiedziawszy to już dawno straciło jakikolwiek sens. Spróbujcie spojrzeć na którykolwiek wątek i zastanówmy się co tez tam widać za wyjątkiem wzajemnych przepychanek. Przez ile zbędnego i wielokrotnie już powtarzanego tekstu trzeba się przedrzeć, żeby dotrzeć do istoty. Mimo moderacji. Zaraz mi się oberwie za ponowne narzucanie administracji co ma robić, ale serio - to już jest zbyt wiele. Cały czas te same osoby zakłócają kulturę i spokój wypowiedzi i nic z tym nie można zrobić. Mimo że Andeju, bardzo się starasz nad tym zapanować, efekt żaden. Ba! Poszło jeszcze dalej, bo widać teraz jakieś próby zastraszania.
Chciałabym brać udział w tych dyskusjach, ale przedzierać się przez to bagno już mi się znudziło. Ale Was podziwiam za upór i wytrwałość. Niejeden by odpuscil. Uważam jednak, że to marnotrawiony czas.
Czas poświęcony Sprawie Bożej nigdy nie jest stracony.

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-05, 15:19

:))
No mój idol. Nie ma co.
:-j

Magnolia

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Magnolia » 2018-07-05, 18:27

@wędrowiec a jaką Bożą sprawę tu toczysz?
Ostatnio zmieniony 2018-07-05, 18:28 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

wędrowiec

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: wędrowiec » 2018-07-06, 17:12

Hej mątwa, wracaj, bo tęsknię :)

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-06, 18:57

:-j Ale weź przestań :))

wędrowiec

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: wędrowiec » 2018-07-06, 21:17

Wracaj, wracaj, sprawy są :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Dezerter » 2018-07-06, 23:34

Marek_Piotrowski pisze: 2018-07-04, 20:13
Dezerter pisze: 2018-07-01, 23:07 Ale nie sądzę - myślę, że każdy nabrał dystansu i jak ludzie dorośli i katolicy potrafimy wdusić reset i zacząć od nowa
jeśli czymś uraziłem - przepraszam, ale jetem tylko gruboskórnym facetem, który moderuje bez podziału na płeć.
Jak nazwać oczekiwanie, że robiąc drugi raz to samo, osiągniesz inny efekt?
... wiara w ludzi
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Magnolia » 2018-07-06, 23:37

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów. Albert Einstein.

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-07, 05:33

Przygotowałam ~o) ~o) ~o)
Proponuję usiąść I wyjaśnić sobie wszystko. :-h
I mi przy okazji. :))
Bo ja niekumata. Tzn. kumata, ale z pewnymi ograniczeniami. /:)

Magnolia

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Magnolia » 2018-07-07, 06:46

Moniu motto Ci wyjaśnić?

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-07, 08:45

Motto i ogólnie tą powyższą wymianę myśli :D

ODPOWIEDZ