Ahooooooooooj :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-08, 18:40

:))
Ja tam nie lubię formułek ani procedur. sprzedales Andejowi gotową procedurę.
A co jak się pomyli? Jak się zająknie? :))

Ja wole z zaskoczenia, w dzień, który jest dniem powszednim, zostać miło zaskoczona lub sama zaskoczyć męża.
W urodziny wszyscy się spodziewają.

Moja znajoma notorycznie urządza swojemu mężowi, ku niestety jemu niezadowoleniu, przyjęcie "niespodziankę".
Biedny z przerażeniem wraca zawsze do domu, bo tam pół wsi czeka. :o) :ymparty: :ymapplause: :ymparty: \:D/ \:D/ :ymparty: :ymparty:
Ostatnio zmieniony 2018-07-08, 18:42 przez mondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-08, 18:42

Także jak chcecie mi zrobić prezent, to możecie np. jutro. :))


Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Andej » 2018-07-09, 10:55

mondfa pisze: 2018-07-08, 18:40 ... Ja wole z zaskoczenia, w dzień, który jest dniem powszednim, zostać miło zaskoczona lub sama zaskoczyć męża.
W urodziny wszyscy się spodziewają.
Moja znajoma notorycznie urządza ... "niespodziankę". ...
To dobre. Rano nie wstanę. Jak się zona zorientuje, że coś nie tak, udam jakąś chorobę. Spędzimy cały dzień na różnych dyżurach. Zapomni, że przybył roczek. A zniwelowanie upływu czasu dla kobiety, chyba, jest najlepszym prezentem. No i bez wydatków się obejdzie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

mondfa

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: mondfa » 2018-07-09, 11:38

:-* Magnolia :ymblushing: Dziękuje! @};- ~o)
Andeju, pozwól proszę, że ja z tym co wymyśliłeś nie chce miec nic wspólnego :D później będzie na mnie :D chyba, że żona będzie zadowolona, to wtedy może być na mnie. :-j

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Ahooooooooooj :)

Post autor: Andej » 2018-07-09, 12:02

Mam się zasługami dzielić? Wolę brutalnie winy zwalać na innych.

Śmiech, śmiechem. Ale problem wisi jak miecz Damoklesa.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ