Witam wszystkich serdecznie!

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
ElEuler
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 10 cze 2020
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 21 times
Been thanked: 8 times

Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: ElEuler » 2020-06-10, 11:43

Jak w tytule- witam Was tu zgromadzonych :) znalazłem to forum, myślę, że nieprzypadkowo, podobają mi się zasady tu panujące i myślę, że tutejsze dyskusje mają sens i zdecydowanie odbiegają od powszechnie dominującego hejtu czy bezcelowych haseł w stylu: "mylisz się bo ja tak sądzę i wiem lepiej!" et cetera ;) Jestem umysłem ścisłym, więc cenię sobie merytoryczność, sens, logikę, lecz przede wszystkim: szacunek do drugiego (nawet gdy ma inne poglądy- to spokojnie omówić sytuację biorąc pod uwagę fakt, że być może ja coś źle pojmuję, a nie tamten, co sądzi inaczej :) pewnym można być tylko śmierci i podatków :P ). Cieszę się, że ze strony można normalnie korzystać po zalogowaniu, a nie ma jakichś kont premium, dokupywanych punktów by mieć dostęp do funkcji/tematów wcześniej niedostępnych i mam nadzieję, że to nie ulegnie zmianie ;) widzę, że strona ma znacznie ambitniejszy cel niż sam zysk czy biznes jak to dzisiaj wszędzie ma miejsce.
Wierzę, że nie pożałuję założenia konta na tym forum i wszystko będzie O.K :) Pozdrawiam wszystkich

Magnolia

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: Magnolia » 2020-06-10, 12:03

Witam serdecznie. Widzę że jakiś czas nam się przyglądasz wnikliwie. 😉
I chyba lubisz film „Jo black.„ Wnioskuję po aluzji że pewna jest tylko śmierć i podatki- to zdanie tam pada😀

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: ToTylkoJa » 2020-06-10, 12:44

Magnolio, to zdanie po prostu już przeszło do kultury.
Szczerze mówiąc, ja nawet nie wiedziałam o takim filmie. Może wstyd, ale filmy to moja pięta achillesowa, nie znam połowy kultowych 😅

Myślę, że konta premium na stronie, która ma promować wiarę same mówiłyby dużo o ludziach, którzy ją założyli... Puki radzimy sobie, dzięki pomocy dobrych ludzi, z utrzymaniem strony, mam nadzieję razem z Tobą, że takie pomysły nikomu do głowy nie wpadną.
W zasadzie nie bardzo wiem, w jakiś sposób to by miało działać na forum 🤷

W każdym razie, bardzo miło nam Cię powitać! Może opowiesz nam coś o sobie? :)

Dominik

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: Dominik » 2020-06-10, 13:48

Witaj ElEuler.
Konta premium powiadasz :-? mają gdzieś tak na religijnej stronie, forum?

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13793
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2202 times

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: sądzony » 2020-06-10, 14:57

Dominik pisze: 2020-06-10, 13:48 Witaj ElEuler.
Konta premium powiadasz :-? mają gdzieś tak na religijnej stronie, forum?
Wraz z takim kontem proponuję gratis sporawy dębowy krzyż i wspinaczkę na górkę :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14976
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4202 times
Been thanked: 2953 times
Kontakt:

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: Dezerter » 2020-06-10, 19:06

Witamy cię na forum ElEuler, prawidłowo nas oceniłeś, dobrze to wróży, takich forumowiczów nam potrzeba :ymhug:
My na forum postawiliśmy na gwiazdki (*) , dzięki nim widać, kto jest aktywny na forum i dużo pisze
A kto pisze najbardziej wartościowe posty i służy pomocą innym to widać po ilości podziękowań, jakie możesz dostać od kogoś za napisany post, ale jeśli jakiś szczególnie uważasz za wartościowy, lub pomocny to naciskasz kciuk w górę i doceniasz forumowicza.
Jak w czymś Ci pomóc w działalności forum to pytaj na pw moderacje lub adminów
ale
najważniejsze, to pisz i dyskutuj , bo po to tu jesteśmy
i jeszcze jedno wyjaśnienie jest to forum zchrystusem.pl, więc powinieneś wiedzieć, że tu Chrystus jest naczelnym Adminem, a mu mu tylko służymy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: Dominik » 2020-06-10, 19:14

@ToTylkoJa , Dezerter wspomniał o gwiazdkach, trzeba było mówić że gdzieś Ci je wcięło. Naprawiłem.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: ToTylkoJa » 2020-06-10, 19:16

@Dominik dziękuję, ale nawet nie zwróciłam uwagi

ElEuler
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: 10 cze 2020
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 21 times
Been thanked: 8 times

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: ElEuler » 2020-06-10, 20:04

Magnolia pisze: 2020-06-10, 12:03 Witam serdecznie. Widzę że jakiś czas nam się przyglądasz wnikliwie. 😉
I chyba lubisz film „Jo black.„ Wnioskuję po aluzji że pewna jest tylko śmierć i podatki- to zdanie tam pada😀
Szczerze?- dzisiaj Was znalazłem :D a tekst: "pewna jest tylko śmierć i podatki" znam nie wiem skąd, lecz w pełni się z nim zgadzam i pewnie dlatego tak mi się utrwalił :)

Dodano po 2 minutach 57 sekundach:
Dominik pisze: 2020-06-10, 13:48 Witaj ElEuler.
Konta premium powiadasz :-? mają gdzieś tak na religijnej stronie, forum?
Nie jestem obeznany w religijnych stronach, więc nie wiem, intuicja podpowiada, że na żadnym pewnie czegoś takiego nie ma, lecz w świecie liczenia zysku, zarobku itp. śmiem przypuszczać, że i jakieś religijne forum by się znalazło, na którym trzeba kupować konto premium, bony czy coś w tym stylu :)

Dominik

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: Dominik » 2020-06-10, 20:33

U nas tylko dobrowolne wpłaty na forum były, bez żadnych profitów w zamian.

Awatar użytkownika
Kobieta2020
Przybysz
Przybysz
Posty: 13
Rejestracja: 3 sie 2020
Wyznanie: Chrześcijanin
Been thanked: 3 times

Re: Witam wszystkich serdecznie!

Post autor: Kobieta2020 » 2020-08-15, 15:49

Witam 🌸🌸🌸

ODPOWIEDZ