Przywitanie

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
klaudia51015
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2020
Been thanked: 2 times

Przywitanie

Post autor: klaudia51015 » 2020-11-24, 20:39

Hej. Szukałam dzisiaj aktywnego forum, żeby podzielić się mocą modlitwy i tak trafiłam tutaj. Głównie skłoniła mnie do tego dzisiejsza sytuacja. Modlę się od jakiegoś czasu w pewnej intencji, a dzisiaj doszła do tego ciężka kłótnia między domownikami w domu i po prostu uklęknęłam i ze łzami s oczach prosiłam o poprawę sytuacji i jakiś znak od osoby w intencji której się modłę. Otwierając chwilę później laptopa zauważyłam na nim siedzącą biedronkę i chociaż w moim pokoju czasem je znajduje, to coś mnie skłoniło żeby sprawdzić jaki jest jej symbol. Tak oto dowiedziałam się, że jest symbolem szczęścia i dawniej w kulturze chrześcijańskiej wierzono, że jest wysłannikiem z nieba. Jestem trochę spokojniejsza co do tej sytuacji, chociaż jest ciężka dla mnie

afilatelista_michal

Re: Przywitanie

Post autor: afilatelista_michal » 2020-11-24, 22:15

Czy dobrze rozumiem, że to o co się modliłaś jeszcze się nie stało? Chciałaś się podzielić tym że biedronkę odebrałaś jako znak od Boga?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14987
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4215 times
Been thanked: 2955 times
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Dezerter » 2020-11-24, 22:17

klaudia51015 pisze: 2020-11-24, 20:39 Hej. Szukałam dzisiaj aktywnego forum, żeby podzielić się mocą modlitwy i tak trafiłam tutaj. Głównie skłoniła mnie do tego dzisiejsza sytuacja. Modlę się od jakiegoś czasu w pewnej intencji, a dzisiaj doszła do tego ciężka kłótnia między domownikami w domu i po prostu uklęknęłam i ze łzami s oczach prosiłam o poprawę sytuacji i jakiś znak od osoby w intencji której się modłę. Otwierając chwilę później laptopa zauważyłam na nim siedzącą biedronkę i chociaż w moim pokoju czasem je znajduje, to coś mnie skłoniło żeby sprawdzić jaki jest jej symbol. Tak oto dowiedziałam się, że jest symbolem szczęścia i dawniej w kulturze chrześcijańskiej wierzono, że jest wysłannikiem z nieba. Jestem trochę spokojniejsza co do tej sytuacji, chociaż jest ciężka dla mnie
Witaj Klaudio wśród braci i sióstr w Chrystusie
mamy wątek prośby o modlitwę - opadaj intencję, to pomodlimy się z tobą wstawienniczo

Ps
Michał to jest nasz forumowy ateista sceptyk, który w każdym wątku trolluje i wtrąca swoje niepotrzebne 3 grosze - prosi się o bana i chyba się doprosi - nie zwracaj na niego uwagi
Ostatnio zmieniony 2020-11-24, 22:21 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ