Przywitanie Jana

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Jan

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jan » 2021-01-24, 14:30

Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z Biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 16:36 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18852
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2599 times
Been thanked: 4595 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-01-24, 14:40

Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
Tylko po to czytasz Biblię?

Jan

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jan » 2021-01-24, 14:48

Marek_Piotrowski pisze: 2021-01-24, 14:40
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z Biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
Tylko po to czytasz Biblię?
Wiedziałem że ten świat jest zbudowany z samych kłamstw więc 16 lat temu postanowiłem szukać prawy i wiedziałem że znajdę ją w Biblii i przed rozpoczęciem czytania modliłem się do Boga aby pokazał mi prawdę i tak się stało po poznaniu prawdy zacząłem sprawdzać wszystkie religie czy nauczają zgodnie z prawdą zawartą w Biblii.


Proszę o zachowanie zasad pisowni religijnej!
~TTJ
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 19:32 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2021-01-24, 14:52

Witaj Janie
Ile religii sprawdziłeś do tej pory?
Może to rozmowa na osobny wątek?

Biblia pisz z dużej litery.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18852
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2599 times
Been thanked: 4595 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-01-24, 16:32

Jan pisze: 2021-01-24, 14:48
Marek_Piotrowski pisze: 2021-01-24, 14:40
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
Tylko po to czytasz Biblię?
Wiedziałem że ten świat jest zbudowany z samych kłamstw więc 16 lat temu postanowiłem szukać prawy i wiedziałem że znajdę ją w biblii i przed rozpoczęciem czytania modliłem się do Boga aby pokazał mi prawdę i tak się stało po poznaniu prawdy zacząłem sprawdzać wszystkie religie czy nauczają zgodnie z prawdą zawartą w biblii.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2021-01-24, 16:39

Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z Biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
W Biblii znajdziesz prawdę a nawet Prawdę
Jak coś ci się wyda dziwne, to zakładaj wątek, to wspólnie dojdziemy do prawdy - u nas prawie sami poszukiwacze Prawdy :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Jan

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jan » 2021-01-24, 19:13

Marek_Piotrowski pisze: 2021-01-24, 16:32
Jan pisze: 2021-01-24, 14:48
Marek_Piotrowski pisze: 2021-01-24, 14:40
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
Tylko po to czytasz Biblię?
Wiedziałem że ten świat jest zbudowany z samych kłamstw więc 16 lat temu postanowiłem szukać prawy i wiedziałem że znajdę ją w biblii i przed rozpoczęciem czytania modliłem się do Boga aby pokazał mi prawdę i tak się stało po poznaniu prawdy zacząłem sprawdzać wszystkie religie czy nauczają zgodnie z prawdą zawartą w biblii.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Wiedziałem że ten świat zbudowany jest z kłamstw i wiedziałem że muszę poznać Boga żeby poznać prawdę a żeby poznać Boga należy poznać Jezusa który nam objawił jego wolę .

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Dezerter pisze: 2021-01-24, 16:39
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z Biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
W Biblii znajdziesz prawdę a nawet Prawdę
Jak coś ci się wyda dziwne, to zakładaj wątek, to wspólnie dojdziemy do prawdy - u nas prawie sami poszukiwacze Prawdy :)
Dziwne dla mnie jest to że czytający biblię nie widzą w niej zawartych kłamstw [konkolu]

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2021-01-24, 19:20

Jan pisze: 2021-01-24, 19:06 Wiedziałem że ten świat zbudowany jest z kłamstw i wiedziałem że muszę poznać Boga żeby poznać prawdę a żeby poznać Boga należy poznać Jezusa który nam objawił jego wolę .
O ile zgadzam się z drugą częścią wypowiedzi, to pierwsza wzbudza mój sprzeciw. I obawy. Bowiem wyszukując kłamstw koncentrujesz się na tym, co złe jest. Świat jest zbudowany z miłości. Nie z kłamstw. Bóg stworzył świat z MIŁOŚCI. Nie przeczę, że grzech też zagościł na tym świecie. Ale to nie grzech dominuje.
Poza tym, jeśli starasz się poznać Jezusa, to zapewne zauważyłeś, że On koncentrował się na tym co dobre. Nie wyszukiwał kłamstw. On cały czas szukał dobra. I wydobywał je z ludzi. Nawet wisząc na krzyżu, gdy każdy oddech sprawiał wielki ból, widział dobro. Każde słowo powodowało eksplozję bólu, a jednak powiedział: Dziś będziesz ze Mną w niebie. Oni słowa, o tym co złego było dziełem tego człowieka. Oni słowem o zachowaniu trzeciego skazanego. Ani słowa o przekleństwach i szyderstwach, które słyszał od ludzi, którzy Go nienawidzili. Dlaczego? Bo szukał dobra, a nie kłamstw.

Jeśli trafiłeś tu, aby lepiej poznawać Boga Ojca, Syna i Ducha, to trafiłeś dobrze. Ale, jeśli trafiłeś tu, aby wyszukiwać kłamstw i je zarzucać komuś, to nie sądzę, abyś trafił właściwie.
Zajmijmy się belkami, źdźbła zostawmy na później.
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 19:21 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Przywitanie Jana

Post autor: Dezerter » 2021-01-24, 19:55

Temat wydzielony z wątku Jak tutaj trafiliście

Dodano po 17 minutach 7 sekundach:
Re: Jak tutaj trafiliście?
Jan pisze: 2021-01-24, 19:13
Wiedziałem że ten świat zbudowany jest z kłamstw i wiedziałem że muszę poznać Boga żeby poznać prawdę a żeby poznać Boga należy poznać Jezusa który nam objawił jego wolę .
Na świecie od tysięcy lat dobro/prawda walczy ze złem/kłamstwem
więc nie masz racji, że świat jest zbudowany z kłamstwa ale reszta zdania jest mądra i prawdziwa :)

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30
Dezerter pisze: 2021-01-24, 16:39
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!!
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z Biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
W Biblii znajdziesz prawdę a nawet Prawdę
Jak coś ci się wyda dziwne, to zakładaj wątek, to wspólnie dojdziemy do prawdy - u nas prawie sami poszukiwacze Prawdy :)
Dziwne dla mnie jest to że czytający Biblię nie widzą w niej zawartych kłamstw [konkolu]
Zakładaj wątek i przedyskutujemy wszystkie, które budzą twoje wątpliwości
- tylko jak zauważyłeś już zapewne u nas panują zasady, regulamin itp. więc jeśli chcesz z nami zostań to proszę przystosuj się do zasad tu panujących
Ostatnio zmieniony 2021-01-24, 19:57 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Jan

Re: Przywitanie Jana

Post autor: Jan » 2021-01-24, 20:35

Dezerter pisze: 2021-01-24, 19:55 Temat wydzielony z wątku Jak tutaj trafiliście

Dodano po 17 minutach 7 sekundach:
Re: Jak tutaj trafiliście?
Jan pisze: 2021-01-24, 19:13
Wiedziałem że ten świat zbudowany jest z kłamstw i wiedziałem że muszę poznać Boga żeby poznać prawdę a żeby poznać Boga należy poznać Jezusa który nam objawił jego wolę .
Na świecie od tysięcy lat dobro/prawda walczy ze złem/kłamstwem
więc nie masz racji, że świat jest zbudowany z kłamstwa ale reszta zdania jest mądra i prawdziwa :)

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30
Dezerter pisze: 2021-01-24, 16:39
Jan pisze: 2021-01-24, 14:30 Witam i pozdrawiam wszystkich!! walczili
Od 16 lat wszystkie religie konfrontuję z Biblią aby wychwycić błędy w nauczaniu'
Jestem poszukiwaczem prawdy .
W Biblii znajdziesz prawdę a nawet Prawdę
Jak coś ci się wyda dziwne, to zakładaj wątek, to wspólnie dojdziemy do prawdy - u nas prawie sami poszukiwacze Prawdy :)
Dziwne dla mnie jest to że czytający Biblię nie widzą w niej zawartych kłamstw [konkolu]
Zakładaj wątek i przedyskutujemy wszystkie, które budzą twoje wątpliwości
- tylko jak zauważyłeś już zapewne u nas panują zasady, regulamin itp. więc jeśli chcesz z nami zostań to proszę przystosuj się do zasad tu panujących
Następne kłamstwo tego świata .
Czy Jezus albo apostołowie z kimś albo z czymś walczyli ?
Mk 10:18 BW "A Jezus odrzekł: Czemu mię nazywasz dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko jeden Bóg."
Te słowa Jezusa potwierdzają moją tezę.

ODPOWIEDZ