Hej

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
orzeszku

Re: Hej

Post autor: orzeszku » 2021-10-09, 22:16

Od razu czułam, że to prowokacja ponieważ było to zbyt grubymi nićmi szyte i część postów pisana stylem kompletnie niespójnym z tym, co prezentowałaś w innych swoich wypowiedziach, dlatego szczerze mówiąc unikałam Twoich postów, jednak nie spodziewałam się takiej szczerości z Twojej strony :) to naprawdę rzadkie. Skoro szczerze przyznałaś jak było, to czemu by nie zostać na forum? Oczyściłaś już atmosferę, wyjaśniłaś sprawę, więc co za problem?

chemiczka

Re: Hej

Post autor: chemiczka » 2021-10-09, 22:51

orzeszku pisze: 2021-10-09, 22:16 jednak nie spodziewałam się takiej szczerości z Twojej strony
Też nie spodziewałam się, że szczerze przyznam się na forum do tego, co zrobiłam. Miałam plan, żeby po prostu poprosić o usunięcie konta i zniknąć bez słowa, ewentualnie spodziewałam się, że Dezerter napisze całą prawdę. Tymczasem bardzo mnie zaskoczyła reakcja Dezertera, który zachował dyskrecję do tego stopnia, że nie przekazał powodów mojego odejścia nawet moderatorom. Odczytałam to jako szansę, żeby być choć tym razem szczerą, nawet jeśli nie umiem zdobyć się na skruchę.

orzeszku pisze: 2021-10-09, 22:16 Skoro szczerze przyznałaś jak było, to czemu by nie zostać na forum? Oczyściłaś już atmosferę, wyjaśniłaś sprawę, więc co za problem?
Już wyjaśniłam. Nie mogę podpisać się pod postami napisanymi na tym koncie. O to chodzi. One wszystkie były w jakimś stopniu zanieczyszczone tym fałszem, bo nie miałam dobrej intencji.

Oczywiście, rozumiem, że jesteście życzliwi, doceniam to i dziękuję za to, ale nie chciałabym, żeby ta rozmowa z namawianiem mnie, bym została, za bardzo się przeciągała. Bez urazy, bo to trochę dziecinne będzie, zwłaszcza ja wyjdę dziecinnie... choć po tym, co zrobiłam, już bardziej chyba się nie da. ;)

Podsumowując: proszę bardzo o usunięcie tego konta, a co dalej się zobaczy.

I tak szczerze, to teraz zaczyna mi być głupio, bo zrobiłam wokół siebie nie taki szum, jaki chciałam, a mogło go nie być wcale, mogłam normalnie pisać z Wami, a nie udawać „chemiczkę z chałupy”. Więc tak troszkę jak umiem za to przepraszam, ale nie umiałabym tego zrobić, gdybyście nie okazali mi takiej życzliwości.

orzeszku

Re: Hej

Post autor: orzeszku » 2021-10-09, 22:58

Moim zdaniem to przesada z tym szumem, dziecinadą itd. bo ten "rozdział" można z łatwością zamknąć i zacząć pisać nowy, ale oczywiście to twój wybór. Po prostu uważam, że forum mogłoby Ci pomóc że tak powiem, "formacyjnie" - dlatego, że napisałaś o swoich problemach, życiu w grzechu itd. Tu mogłabyś znaleźć inspirację do zmiany, no ale jak wolisz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14942
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4186 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Hej

Post autor: Dezerter » 2021-10-09, 23:02

Chemiczko - sama widzisz jakich Ludzi tu mamy na forum - wiedząc o tym nie spełniłem twojej dwukrotnej prośby o usunięcie.
Nie rób tego sobie i nie odchodź z forum - chcesz to usunę za jakiś czas chemiczkę a ty zasłuż sobie nowe konto i zacznij od nowa. U nas mozna piszać szczerze o swoich wątpliwościach - kto ich nie ma?, Kto z nas nie ma dni ciemnych bez Boga?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Hej

Post autor: sądzony » 2021-10-10, 12:27

chemiczka pisze: 2021-10-09, 22:51 Nie mogę podpisać się pod postami napisanymi na tym koncie.
Poczytaj moje pierwsze posty.
Nie jesteś dziś tym kim byłaś 2 tygodnie temu.
Ale to Twój wybór.
Wierzę, że wszyscy uszanujemy Twoją decyzję.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Hej

Post autor: Skaza » 2021-10-10, 12:41

A ja nie wiem zbytnio o co chodzi i o kim tam w przeszłości mowa, ale przyznam się , że przeczytałem tylko pierwsze dwa zdania chemiczki w pierwszym poście a potem już mi się nie chciało :) zastanawiałem się tylko przez około 15 sekund czy to jakaś niby powieść do oceny ma być czy jakiś inny bełkot wycięty z jakiegoś tekstu. Moje lenistwo wzięło jednak górę i już nie zaglądałem więcej :) jak się okazuje miałem nosa i nic nie straciłem z racji drobnej prowokacji hehe :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14942
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4186 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Hej

Post autor: Dezerter » 2021-10-11, 23:00

sądzony pisze: 2021-10-10, 12:27
chemiczka pisze: 2021-10-09, 22:51 Nie mogę podpisać się pod postami napisanymi na tym koncie.
Poczytaj moje pierwsze posty.
Nie jesteś dziś tym kim byłaś 2 tygodnie temu.
Ale to Twój wybór.
Wierzę, że wszyscy uszanujemy Twoją decyzję.
Ja na pewno - na 3 prośbę i podziękowania za naszą (wszystkich) postawę
Życzyłem chemiczce błogosławieństwa i szybkiego powrotu do nas pod nową postacią.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ