Cześć wszystkim forumowiczom.

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Michau

Cześć wszystkim forumowiczom.

Post autor: Michau » 2017-09-26, 22:59

Jestem osobą, w której mnóstwo niedoskonałości, grzech nie jeden na sumieniu moim. Słabości są częścią mojego życia, ale mimo zła mi towarzyszącego.. Powracam ku nawróceniu myśli moich, a fakt ten jest już dla mnie wręcz niewytłumaczalny, .. Ile powstać można, i ile upadać.. Czasami myślę że irytuję Boga. że go wręcz ośmieszam.. że .. No właśnie.. Zaskakuje mnie Bóg cierpliwością swoją, zrozumieniem swoim.. i.. tym że daje mi myśl ku nawróceniu.. Kim ja grzesznik parszywy dla niego..? Że wzmaga we mnie cząstkę dobrego! Postanowiłem się oddać w rozmowie wam wszystkim drodzy, by dostać pomocy.. Bo samemu Szczerze w powrót mój nie wierzę.. To też za wsparcie i słowo dziękuję.. I jako grzesznik dziwnie się z tym czuję.. Jesteście być może mym kołem ratunkowym, bym w sercu i w duszy stał się wreszcie zdrowym.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Cześć wszystkim forumowiczom.

Post autor: Andej » 2017-09-27, 10:55

Zwracasz się do grzeszników. Każdy tu jest grzesznikiem.
A co do upadania, to najważniejsze abyś tyle samo razy wstał i szedł dalej. To wystarczy, jeśli kierunek dobry obrałeś.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

patrycjak1991

Re: Cześć wszystkim forumowiczom.

Post autor: patrycjak1991 » 2017-09-27, 17:40

Bóg każdego kocha i nie opuszcza. Niech Cię prowadzi. Módl się o to i szukaj Jego znaków. To mówię najpierw sobie, a potem Tobie. Dzięki temu, że modlę się o Boże prowadzenie otrzymuję więcej niż oczekuje. A upadam jak każdy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Cześć wszystkim forumowiczom.

Post autor: Dezerter » 2017-09-27, 19:36

Cześć Michau - ten wstęp przypomina mi jednego Michała z kujaw :-) dobry chrześcijanin, ale też rozrabia ;)
Piszesz "grzech nie jeden na sumieniu moim." - jeśli jest - to do spowiedzi!, ale jeśli się wyspowiadałeś to już "nie jest na twoim sumieniu", poszedł w niepamięć, w nieistnienie - to tak dla uporządkowania.
Skoro chcesz pomocy, to ja ci powiem co mi pomogło w przezwyciężeniu grzechów powracających, z którymi sobie nie radziłem:
- modlitwa wstawiennicza ale nie taka pojedyncza wielu i nie raz,
- modlitwa o uzdrowienie, po spowiedzi generalnej, gdy rzeczywiście chciałem zmienić swoje życie podczas Seminarium Odnowy w Duchu Świętym
- podczas "Nowego Życia" jest taki moment, że można podejść do krzyża i ....nie kazali zdradzać bo nie będzie takiego efektu...., ale rzeczywiście jeśli podejdziesz znów do tych rekolekcji z chęcią otrzymania nowego życia, to może zadziałać
naprawdę warto, bo życie w wolności jest piękne
Czy zostałem trwale uleczony ?
w jednej sprawie tak - już 10 lat
w drugiej upadłem raz po 1,5 roku i rok jestem wolny
w trzeciej jest dużo lepiej niż przed, ale nie tak jak bym chciał
Jednak Pan widzi , że się staram i wierzę, że nie jest skrupulatnym księgowym. Ale z kolei ja wiem, że jeśli mam się zaliczać do Ludu bożego, zbawionych, to trza trzymać poziom!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Lizzie
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 476
Rejestracja: 4 mar 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 75 times
Been thanked: 79 times

Re: Cześć wszystkim forumowiczom.

Post autor: Lizzie » 2021-03-10, 16:26

Jeśli :D :D jest ktoś z kimś się jeszcze nie przywitałam to robię to właśnie teraz
Ostatnio zmieniony 2021-03-10, 16:28 przez Lizzie, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ