Witajcie

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Magnolia

Witajcie

Post autor: Magnolia » 2017-11-28, 08:48

Mam na imię Kasia, mam 43 lata. Jak rozmyślałam jak się przedstawić.. to wyszły mi takie trzy punkty...
Po pierwsze jestem przede wszystkim człowiekiem, myślącym i czującym, z niemałym bagażem doświadczeń.
Po drugie jestem katolikiem żyjącym swoją wiarą, uczestniczącym w wielu rekolekcjach, dzielącym się swoim życiem duchowym i tym jak rozumiem Ewangelię, jak nią żyję i staram się pokazać jak ją przełożyć na życie współczesne.
Po trzecie jestem szcześliwą żoną jednego męża od 20 lat, przeszliśmy razem wiele, to że ktoś pisze ze jest szczęśliwy po 20 latach, to nie dlatego że nie miał kryzysów tylko dał im radę. Niczyje życie nie jest usłane różami, bo wszyscy jesteśmy dotknięci konsekwencjami grzechu pierworodnego, więc spotkały mnie choroby, własne grzechy, problemy finansowe, problemy z dziećmi, pełen wachlarz.
:-h

podkowa

Re: Witajcie

Post autor: podkowa » 2017-11-28, 09:03

:) Witaj.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Witajcie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2017-11-28, 09:10

Cześć Kasiu! (Bardzo lubię to imię)

Mivia

Re: Witajcie

Post autor: Mivia » 2017-12-25, 23:42

Cieszę się Kasiu że dołączyłaś do forum miło jest cię poznawać :-)

patrycjak1991

Re: Witajcie

Post autor: patrycjak1991 » 2018-01-03, 16:48

Cześć Kasiu. Życzę wszystkim na forum wiele dobra w Nowym Roku!

Magnolia

Re: Witajcie

Post autor: Magnolia » 2019-11-04, 20:00

W ramach aktualizacji. Starsza córka jest w klasie maturalnej, a młodsza kończy podstawówkę. Mąż nadal ten sam od 22 lat.
Poza tym uprawiam wolny zawód mediatora, dlatego mam tak dużo czasu dla forum, by służyć tu swoją wiedzą teologiczną.
Pozdrawiam serdecznie

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Witajcie

Post autor: Niezapominajka » 2019-11-04, 20:45

Miło Cię Kasiu poznać, czytać i z Tobą rozmawiać. Pozdrawiam serdecznie.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

ODPOWIEDZ