Pożegnanie

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Zablokowany
Kalart

Pożegnanie

Post autor: Kalart » 2018-06-10, 16:46

Witam, tu Kalart. Niestety, nie pozwolono mi się pożegnać, więc utworzyłem nowe konto.
Dziękuję wielu osobom za ciekawe i pouczające rozmowy. Na koniec chciałbym podziękować @Dezerter za przekazanie mi, że należy trzymać się daleka od Kościoła i za jasny przykład, jaką sprawiedliwością rządzą się takie wspólnoty religijne. Upewniłeś mnie w przekonaniu, że od religii należy trzymać się możliwie daleko. Dziękuję, że oszczędziłeś mi wiele czasu, własnym przykładem okazując jak wyglądają chrześcijańskie cnoty.
Będę pamiętał.

wędrowiec

Re: Pożegnanie

Post autor: wędrowiec » 2018-06-10, 17:27

Sprawiedliwość to Ci okaże Pan Jezus który jest Sędzią sprawiedliwym, bo za dobre wynagradza a za złe karze.

Dezerter to nie Pan Jezus, nie martw się i się nie przejmuj.

Wolfi

Re: Pożegnanie

Post autor: Wolfi » 2018-06-10, 17:37

Szkoda, ale nie rzucalbym wszystkiego na Dezertera.

Magnolia

Re: Pożegnanie

Post autor: Magnolia » 2018-06-10, 17:58

Kalart. Jest mi przykro że tak sie potoczyła i zakończyła twoja obecność na forum. Trochę poniosły was obu emocje. Ale wiele zależy od człowieka czy zauważa Dobrego Boga czy słabość i grzeszność Jego wyznawców.
Błogosławię Ci i pomodlę sie o łaskę wiary dla Ciebie. Pozdrawiam.

Kalart

Re: Pożegnanie

Post autor: Kalart » 2018-06-10, 18:03

@wolfi Niestety, to Dezerter ma władze i to on ją nadużywa. To nie ja daję ostrzeżenia i bany pod wpływem emocji, preferując obronę znajomego zamiast uczciwego rozstrzygnięcia sprawy.
@Magnolia Dziękuję za miłe słowa. Oczywiście również je zapamiętam i życzę wszystkiego najlepszego.

Wolfi

Re: Pożegnanie

Post autor: Wolfi » 2018-06-10, 18:35

Takie sa tu zasady, on jest admem wiec...
To forum katolickie, dlatego wszystkiego tu nie powiesz, dlatego ja sie wstrzymuje, jesli ty nie chcesz sie wstrzymywac piszac to co jest sluszne, ale tu zostanie odebrane zle, no to po prostu to nie jest miejsce dla Cb. No tyle.
Aczkolwiek nie przasadzajmy to tylko glupie forum. ;p

Takze trzym sie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Dezerter » 2018-06-10, 20:01

Dezerter jest atakowany prawie codziennie (przed chwilą odebrałem pw), że jest za bardzo pobłażliwy dla ludzi atakujących Kościół i dobrych katolików jak Andej - by nie być gołosłownym:
"Po prostu mordujesz to forum. Akceptujesz chamstwo i obrażanie, a jak ktoś (np. Andej) się temu sprzeciwia to traktujesz jakby po prostu się kłócił."
Ty piszesz dokładnie coś przeciwnego o tym samym Andeju
Niestety, to Dezerter ma władze i to on ją nadużywa. To nie ja daję ostrzeżenia i bany pod wpływem emocji, preferując obronę znajomego zamiast uczciwego rozstrzygnięcia sprawy.
Przyznaje - uległem naciskowi, że "Kościół atakują, a ty Dezerterze nic nie robisz" - zareagowałem ostro, ale słusznie dostałeś ostrzeżenie. I jak zareagowałeś ?, czy zaprzestałeś czynienia tego za co dostałeś ostrzeżenie - NIE - kontynuowałeś!
Napisałem ci więc byś udowodnił w ciągu 12 godzin twoje bulwersujące twierdzenia
- odpowiedziałeś, nadal pisząc o kłamstwie Andeja , że niczego nie będziesz udowadniał i że takie forum na którym trzeba udowadniać swoje twierdzenia to ty masz w nosie i mogę cie zbanować.
- wobec takiej deklaracji braku współpracy z Administracją i szanowania gospodarzy reakcja każdej Administracji na każdym forum jest taka sama....

Przyznam, że jak później poczytałem twoje mądre, wyważone i ciekawe posty - zrobiło mi się trochę żal.

Adminem, czy moderatorem nie jest łatwo być i wszystkim
czy popełniam błędy - tak popełniam - kto tego nie robi, niech pierwszy we mnie żuci kamieniem.

Wniosek dla ciebie i innych - jak dostaniesz ostrzeżenie - znaczy to żółta kartka - po niej trzeba stać się wzorowym graczem bo grozi czerwona. A jak ktoś po żółtej, kłuci się i nie podporządkowuje to niech się nie dziwi, że schodzi z boiska.

W Administracji idzie w kierunku zaostrzenia moderacji - uprzedzam i proszę o nie dawanie powodów do reakcji.
Piszmy o Bogu i wierze a nie szukajmy powodów do kłótni.

Ponieważ rozumiem, że sie pożegnałeś więc zamykam watek i usuwam twoje nowe konto - proponuję miesiąc przerwy na opadnięcie emocji i jeśli będziesz chciał z nami pisać - szanując gospodarzy, Kościół i jego "funkcjonariuszy", przestrzegać regulaminu i podporządkujesz się zaleceniom administracji - to zapraszamy ponownie

Nie mam do ciebie osobistej urazy i ty jej nie miej - jeśli uraziłem - przepraszam. Nie noś urazu do katolicyzmu ani do Chrystusa - on by ci bana nie dał, tylko objął za ramie, nakarmił i pisma wyjaśniał - ja kiepski i marny uczeń - szukaj dalej Jezusa , bo naprawdę warto!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Pożegnanie

Post autor: Dezerter » 2018-09-01, 23:01

Po deklaracji przyjaznej współpracy ze strony Torkila na pw do mnie - witam go powtórnie na forum.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”