Witajcie :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Karamaz

Witajcie :)

Post autor: Karamaz » 2018-06-22, 11:23

Witam wszystkich serdecznie,
Dowiedziałem się o zChrystusem.pl przez stronę Patronite.pl i postanowiłem do Was dołączyć.

Nie ukrywam, że mam nadzieję poznać tu osoby, które chciały by w realu zaprzyjaźnić się i podjąć wspólne działania, którzy podobnie jak ja czują potrzebę swoim codziennym życiem wypełniać Słowa: "Przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał" oraz "Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego!"

W skrócie: szukam wierzących kooperatystów, patriotów i konserwatystów w jednym. Mam nadzieję, że tu jesteście i poznamy się niebawem.

Rozumiem, że forum jest po to aby wymieniać swoje myśli i poglądy ale jakże pożytecznie byłoby dla nas wszystkich i Kościoła gdyby też było czymś na wzór centralnego katolickiego think tanku dla działających lokalnie kół i stowarzyszeń czy kooperatyw ;)

...tak się trochę rozmarzyłem. ;)

Magnolia

Re: Witajcie :)

Post autor: Magnolia » 2018-06-22, 11:27

Witaj :ymhug: :ymhug:
Serdecznie Cię witam,
Takich osób nam tu trzeba, juz czuję że zesłały nam tu Ciebie nieba. :-bd ;))

Karamaz

Re: Witajcie :)

Post autor: Karamaz » 2018-06-22, 11:34

Może to mieć znaczenie więc dodam, że nie należę do żadnej wspólnoty "przyparafialnej" i nigdy nie należałem. Użyte przeze mnie wcześniej słowo kooperatyzm jest tu kluczem. Chciałbym poznać (jeśli tu są) pasjonatów i sympatyków takiej Współpracy międzyludzkiej, szeroko rozumianej i na wszystkich jej polach.

mondfa

Re: Witajcie :)

Post autor: mondfa » 2018-06-22, 14:03

A może byś napisał coś więcej? :)
Bo nie ukrywam, że temat jest mi bardzo bliski. W jakich przedsięwzięciach brałeś/bierzesz udział? :)
Tak w ogóle to cześć :D

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Witajcie :)

Post autor: Sebastian » 2018-06-22, 14:28

Witaj, wszystkiego dobrego:)
Totus Tuus

Uczącasiękatoliczka

Re: Witajcie :)

Post autor: Uczącasiękatoliczka » 2018-06-22, 15:13

Cześć miło mi poznać kogoś nowego. Miło,że jest nas coraz więcej.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14942
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4186 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Witajcie :)

Post autor: Dezerter » 2018-06-23, 12:33

A mi jeszcze bardziej miło Was nowych forumowiczów widzieć - bardzo nam potrzeba nowego podmuchu wiary, konstruktywnego pisanie i szukania jedności i kooperacji. Bardzo mnie cieszy , że chcecie działać w realu, a nie tylko ponawymądrzać się ;) w necie.
Karamaz pisze: 2018-06-22, 11:23 Rozumiem, że forum jest po to aby wymieniać swoje myśli i poglądy ale jakże pożytecznie byłoby dla nas wszystkich i Kościoła gdyby też było czymś na wzór centralnego katolickiego think tanku dla działających lokalnie kół i stowarzyszeń czy kooperatyw ;)

...tak się trochę rozmarzyłem. ;)
Jesteśmy jako Administracja otwarci na nowe pomysły, projekty itp - naszym Adminem technicznym jest Dominik i to on ocenia czy jakiś pomysł da się zrealizować od strony technicznej i jak.
Ja powiem tak- marzenia są po to by je realizować :!:
Witając jeszcze raz wszystkich nowych zapraszam do aktywności i piszcie śmiało, jak by coś było nie tak.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Witajcie :)

Post autor: Dominik » 2018-06-23, 12:53

Nie rozumiem pomysłu,,,
,,, Jeśli czegoś nie będę umiał zrobić to przy Waszej pomocy zrobi się wszystko.

ODPOWIEDZ