W drodze Nawrócenia

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Słuch

W drodze Nawrócenia

Post autor: Słuch » 2018-11-11, 07:06

Witam wszystkich,jestem tu nowy tak jak napisałem na wstępie powolutku idę w stronę Pana. Mmoje życie było i nadal jest krótko mówiąc bardzo poplątane od nałogów do zniewoleń i tu dużo by jeszcze wymieniać.Ale odkąd dostałem kilka potężnych znaków z góry wiem że tylko On jest w stanie mnie przemienić choć wiem że to nie jest prosta droga to wiem że tylko on jest ten PRAWDZIWY i nie ma poza nim nikogo innego oprócz złego wiadoma sprawa. Ale wiem że jak otworzę serce to już żadne zło, nałóg, dręczenie,zniewolenie mnie nie dotknie.co prawda jak podejdziesz do groźnego psa na łańcuchu to możesz zostać ładnie mówiąc ugryziony ale póki będę z MOIM TATĄ NIEBIESKIM będzie trzymał mnie za rękę jak małego chłopczyka tata to nic mi się nie stanie.To tyle z mojej strony Zmiany myślenia i serc wam wszystkim tu obecnym życzę niezależnie na jakim jesteście etapie duchowym.CHWALA TACIE NIEBIESKIEMU MAMIE JEZUSOWI DUCHOWI ŚWIĘTEMU.AMEN
Ostatnio zmieniony 2018-11-11, 20:14 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

mondfa

Re: W drodze Nawrócenia

Post autor: mondfa » 2018-11-11, 08:50

Amen!
Nie wiem jakie dokładnie zniewolenia masz na myśli. Ale póki na tym ziemskim padole jesteśmy to musimy się liczyć z tym, że na wszelkie pokusy i trudy będziemy wystawieni. Jeśli liczysz, że po nawróceniu to się zmieni, to możesz się zawieść :) prawda jest taka, że Ojciec razem z Matką i Synem trzymają Cię za rękę i podnoszą jeśli Im zawierzysz wiec cieszę się razem z Tobą!
Ostatnio zmieniony 2018-11-11, 20:25 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

Słuch

Re: W drodze Nawrucenia

Post autor: Słuch » 2018-11-11, 10:26

Nie liczę na to ale wiem jak napisałeś że tata zawsze mnie podniesie jeżeli poproszę z mojego prawdziwego ja czyli mego serducho a jeżeli o moje nałogi zniewolenia to nie jest temat na jeden wpis uwierz mi🙂.

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
Sorry za błędy

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: W drodze Nawrócenia

Post autor: Sebastian » 2018-11-11, 18:24

Dobrze, że się nawróciłeś. Wszystkiego dobrego.
Ostatnio zmieniony 2018-11-11, 20:16 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Totus Tuus

Kalart

Re: W drodze Nawrócenia

Post autor: Kalart » 2018-11-11, 19:22

Słuch pisze: 2018-11-11, 07:06 co prawda jak podejdziesz do groźnego psa na łańcuchu to możesz zostać ładnie muwiac ugryziony ale póki będę z MOIM TATĄ NIEBIESKIM będzie trzymał mnie za rękę jak małego chłopczyka tata to nic mi się nie stanie.
Radziłbym jednak nie próbować. Zbyt wielu potrafiło brać trucizny wierząc, że Bóg ocali ich od skutków własnych nieprzemyślanych poczynań.
Ostatnio zmieniony 2018-11-11, 20:15 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14807
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: W drodze Nawrócenia

Post autor: Dezerter » 2018-11-11, 21:06

Jesteś na dobrej drodze - cieszę się, że trafiłeś do nas, z nami nie zbłądzisz, my tu wzajemnie staramy się wspierać (i spierać ;) ) w jak najprostszej drodze do domu Ojca.
Skąd pomysł na nik słuch?

ps
popraw swój podpis.
Ostatnio zmieniony 2018-11-11, 21:08 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Słuch

Re: W drodze Nawrócenia

Post autor: Słuch » 2018-11-12, 13:55

Od słuchającego

Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
A sluch bo inaczej

ODPOWIEDZ