Poznam nowe osoby

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Zwyczajna74

Poznam nowe osoby

Post autor: Zwyczajna74 » 2018-12-26, 13:26

Witam serdecznie
Mam na imię Sylwia 44 lat mieszkam od niedawna w Bielsku Białej.Cenie szczerość i przyjaźń.Wiara jest dla mnie bardzo ważna. Myślę, że uda mi się poznać nowe osoby o podobnych wartosciach O:-)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Poznam nowe osoby

Post autor: Andej » 2018-12-26, 14:11

Cieszę się, że pojawiłaś się tutaj.
Chcesz poznać osoby ceniące szczerość i przyjaźń. To piękne. Aby przybliżyć Cię do tego proponuję, abyś założyła odpowiedni wątek. Jak zauważyłaś, większość tematów koncentruje się wokół Boga i religii. I bardziej tu o miłości (zgodnie z przykazaniem miłości) niż o przyjaźni.

Ale w trakcie gorących nieraz dyskusji rodzą się przyjaźnie.

A szczerość? Wiesz, że ona często boli? Na to też możesz liczyć. Często znajdzie się ktoś, kto szczerze oceni to, co piszesz. Jednak zadając ból w poście polemizującym z Twoja tezą, mamy na celu osiągniecie dobra. Każdy na swój sposób stara się realizować wolę bożą.

A B-B pozdrawiam. Mam tam rodzinę i miasto to lubię. Choć jest ono coraz dalej ode mnie. Lubię je też dlatego, że jest niemal moim rówieśnikiem, bo niecałe pół roku starsze ode mnie. Co nie znaczy, że jestem równolatkiem Bielska, czy Białej. Z dzieciństwa pamiętam, że przekraczając Biało, coś się zmieniało. A bywali wtedy ludzi zachowujący jakieś przedpotopowe animozje tych ze Śląska do tych z Małopolski i vice versa.

Rozwiń tu swoje skrzydła i dziel się talentami. Witamy Cię szczerze i przyjaźnie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Poznam nowe osoby

Post autor: Dezerter » 2018-12-26, 19:07

Zwyczajna74 pisze: 2018-12-26, 13:26 Witam serdecznie
Mam na imię Sylwia 44 lat mieszkam od niedawna w Bielsku Białej.Cenie szczerość i przyjaźń.Wiara jest dla mnie bardzo ważna. Myślę, że uda mi się poznać nowe osoby o podobnych wartosciach O:-)
Szczerość i przyjazne podejście, to coś co lubię i cenię , więc ciesze się, że jesteś z nami
Ostatnio zmieniony 2018-12-26, 19:08 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Poznam nowe osoby

Post autor: Viridiana » 2018-12-27, 10:30

Witaj O:-)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

konik

Re: Poznam nowe osoby

Post autor: konik » 2019-01-05, 09:04

Witaj zwyczajna . Pare dni temu przejezdzalem kolo Bielska Bialego. Jak Ci sie tam mieszka?

ODPOWIEDZ