Witam serdrcznie:-)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
motylek063

Witam serdrcznie:-)

Post autor: motylek063 » 2019-01-29, 06:32

Miłego dnia życzę Wam Wszystkim i pozdrawiam serdecznie. :-)

Dodano po 34 minutach 53 sekundach:
Nazywam się Kasia. Mam 29 lat. Na forum znalazłam się całkiem przypadkiem. Ostatnio czuję potrzebę, żeby z kimś po prostu porozmawiać i nawet zaprzyjaźnić się.
Moje życie jest trochę skomplikowane.
Jakieś pół roku temu (dokładnie w lipcu), po 4 latach znajomości, zostawił mnie chłopak, byłam w niego tak wpatrzona, że dla niego poświęciłam wszystkie wartości i priorytety, jakie wyniosłam z domu..
Myślałam, że mu zależało na mnie.
Ciężko mi się teraz z tym pogodzić.
Z biegiem czasu czuję w sobie taką pustkę i smutek.
Nie umiem na nowo otworzyć się na nowe znajomości. Mam wrażenie, że jestem w środku pusta i czuję niechęć do chłopaków..

Magnolia

Re: Witam serdrcznie:-)

Post autor: Magnolia » 2019-01-29, 11:22

Witaj Kasiu, moja imienniczko :)
Złamane serce potrzebuje trochę czasu by się zagoić... chyba nie ma człowieka, który by nie przeżył takiego zawodu.
Z jednej strony potrzebujesz czasu... z drugiej nie warto popadać w nakręcanie się w bólu i cierpieniu, bo jeszcze całe życie przed Tobą.
Kochana czy umiesz znaleźć jakieś pozytywy Twojej sytuacji? Dostrzegasz coś dobrego w tym rozstaniu?
Zapewne czujesz się się pusta, bo wiele poświęciłaś dla tego chłopaka siebie... zatraciłaś swoje ja dla Niego. Nie o to chodzi w relacji. Dobre jest to , że teraz masz czas na odnalezienie siebie, na wyciągnięcie wniosków i uczenie się zasad dobrych relacji. Wykorzystaj ten czas dobrze.

Chciałabym Ci dać coś dobrego w prezencie, podsunę Ci kanał "langusta na palmie" O. Adama Szustaka, gdzie znajdziesz dużo dobrego Słowa, pocieszenia i dobrych myśli.
https://www.youtube.com/user/Langustanapalmie/playlists
FIlmy są w różnych seriach tematycznych, na pewno coś Cię zainteresuje. Ja najbardziej polecam serię : Do ucha.


Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Witam serdrcznie:-)

Post autor: Dezerter » 2019-01-29, 20:25

Ciesze się bardzo, że motylek zechciał do nas przelecieć, przysiądź i rozgość się i ubarwiaj pięknie nasze forum.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

motylek063

Re: Witam serdrcznie:-)

Post autor: motylek063 » 2019-01-30, 18:51

Dziękuję ślicznie.
Co do Ojca Szostaka, to słyszałam o nim i to same pozytywne wypowiedzi na jego temat i dziękuję za miłe przyjęcie mnie na forum.☺

ODPOWIEDZ