Hej

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alank
Przybysz
Przybysz
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2019
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Hej

Post autor: alank » 2019-03-02, 23:05

Witajcie !

mam na imię Alan :D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !

Magnolia

Re: Hej

Post autor: Magnolia » 2019-03-02, 23:34

Witaj Alanie!
Ile masz lat? Skąd pochodzisz?
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
alank
Przybysz
Przybysz
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2019
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Hej

Post autor: alank » 2019-03-03, 00:21

w maju bedzie 33, jestem ze Starogardu Gdańskiego :)

Awatar użytkownika
Julita
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2019
Lokalizacja: Gdynia
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: Hej

Post autor: Julita » 2019-03-03, 12:31

Cześć alank ☺ a ja w grudniu skończyłam 33 ☺
Bądź ze mną, Panie, w moim utrapieniu
Ps 91 (90)

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Hej

Post autor: Viridiana » 2019-03-03, 17:10

Cześć! :)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Magnolia

Re: Hej

Post autor: Magnolia » 2019-03-03, 21:10

Mam jeszcze jedno pytanie: Czy jesteś w jakiejś wspólnocie przy parafii?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14814
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Hej

Post autor: Dezerter » 2019-03-03, 21:34

alank pisze: 2019-03-03, 00:21 w maju bedzie 33, jestem ze Starogardu Gdańskiego :)
Dobry wiek - masz maximum wszystkiego :)
Byłem u Ciebie na koncercie Lecha Janerki pod koniec lata - macie fajny amfiteatr.
Witaj serdecznie wśród nas i zapraszamy do zakładania tematów i udzielania się w istniejących tematach - razem tworzymy ten bezpieczny zakątek w necie.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
alank
Przybysz
Przybysz
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2019
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Hej

Post autor: alank » 2019-03-05, 11:38

Magnolia, no własnie nie jestem. najbardziej odpowiadała by mi grupa modlitewna modlitwy Jezusowej, a takiej nie ma u mnie w parafii. Myślę o tym żeby zachęcić proboszcza do założenia, zaproszenia kogoś kto się na jej organizacji zna itd. no ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie, może , kto wie :)

Dezerter, szczerze Ci powiem ze nie wiem o ktorym amfiteatrze mowisz :-\ Moze to byl jakis zbudowany na tamta okazje, bo u nas nie ma czegos takiego na stale, no ale ja rzadko bywam na koncertach, moze nie zauwazylem ;)
Ostatnio zmieniony 2019-03-05, 11:41 przez alank, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Hej

Post autor: Magnolia » 2019-03-05, 11:51

alank pisze: 2019-03-05, 11:38 Magnolia, no własnie nie jestem. najbardziej odpowiadała by mi grupa modlitewna modlitwy Jezusowej, a takiej nie ma u mnie w parafii. Myślę o tym żeby zachęcić proboszcza do założenia, zaproszenia kogoś kto się na jej organizacji zna itd. no ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie, może , kto wie :)
No koniecznie zakładaj taką grupę! Jak Bóg stawia przed kimś zadanie to i pomoże w realizacji. Choćbyście we dwóch medytowali to już super!

Poza tym przez różne doświadczenia Bóg nas uczy różnych rzeczy, nalezy tylko nauczyć się rozpoznawać czego chce nauczyć Ciebie.
Kiedyś bardzo chciałam się przysłużyć swojej parafii i zaproponowałam darmowe dyżury dla parafian, było to ogłoszone co miesiac w ogłoszeniach, ja przychodziłam ale do mnie nikt nie przychodził. po pół roku uznaliśmy z proboszczem że jednak wystarczy że zostawię swój numer proboszczowi gdyby ktoś mnie potrzebował. Porażka? Nie do końca - uznałam że Bóg sprawdzał moją wytrwałość i oddanie. Poza tym czekając na ludzi wykorzystywałam ten czas na modlitwę. :)

Jesteśmy jako wierni tak samo odpowiedzialni za to co dzieje się w parafii, jak księża. Jak założono u nas wspólnotę Odnowy to nie było komu grać na gitarze i prowadzić śpiew, tak było przez rok, ale proboszcz powtarzał, ze znajdzie się i ktoś grający, spokojnie. Po 3 latach są 3 gitary, bęben, trąbka i keyboard. :) Bóg działa w swoim czasie

Ty zakładaj grupę modlitewną, ale bądź przygotowany że nie wszystko od razu i z sukcesem, za to zaufaj Bogu, że On pomoże! Z Bogiem!

Awatar użytkownika
alank
Przybysz
Przybysz
Posty: 24
Rejestracja: 2 mar 2019
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Hej

Post autor: alank » 2019-03-05, 11:57

Super ! Dziękuje za dodanie otuchy. :)
Tak się wahałem i wahałem, ale pójdę i porozmawiam z proboszczem. A nuż widelec komuś chodzi to samo po głowie i też się waha.

PS. Chciałbym wam podziękować za bardzo miłe powitanie na forum i wogóle za zainteresowanie, trochę depresyjną jestem osobą,
i łatwo wpadam w dół, ale tu już mi się zaczyna pojawiać szeroki uśmiech na twarzy, dziękuję :D

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14814
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Hej

Post autor: Dezerter » 2019-03-05, 23:10

Ja cię przepraszam, to był Pruszcz Gdański ;)
ale koncert świetny.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ