Dzień dobry :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Kasia

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Kasia » 2019-06-11, 12:18

A jest taka możliwość? Nie wiedziałam o tym. To w takim razie poproszę. :) To konto nie odzwierciedla żadnej mojej drugiej tożsamości (bo mam tylko jedną ;) ), jedyna różnica polega na tym, że postanowiłam tym razem pisać pod własnym imieniem, tym bardziej że nazwa była dostępna.
Ostatnio zmieniony 2019-06-11, 12:19 przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Dominik » 2019-06-11, 12:40

Czy forum ma taką opcje, nie wiem,,, mam swoje sposoby ;)

Kasia

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Kasia » 2019-06-11, 12:48

Dziękuję. :) Jak miło, nie wiedziałam, z jakim przyjęciem się tu spotkam, myślałam, że sprawiam kłopot najpierw znikając, potem pojawiając się ponownie, a tu zaskoczenie podwójne, bo i moje stare posty zostały przypisane do nowego konta. :)

Magnolia

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Magnolia » 2019-06-11, 13:39

OCh Kasieńko! Radość moja jest wielka!
(szczególnie że ledwo żyję z powodu upału i grypy) :-bd
Ostatnio zmieniony 2019-06-11, 13:40 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasia

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Kasia » 2019-06-11, 13:50

W takim razie życzę zdrowia! :) Też mnie coś dopadło, wczoraj miałam 37,7 st., mój głos jest w stanie nienadającym się do śpiewania na próbach chóru i boję się, że coś poważniejszego z tego będzie, a bardzo mi zależy, żeby iść we czwartek na nabożeństwo fatimskie, w piątek na czuwanie i oczywiście w niedzielę na Mszę Świętą.

Dominik

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Dominik » 2019-06-11, 15:34

Kasia pisze: 2019-06-11, 12:48 a tu zaskoczenie podwójne, bo i moje stare posty zostały przypisane do nowego konta. :)
Uważam coś takiego za podstawową rzecz jaka powinna być na forum. Prawo by nasza internetowa postać, nasza twórczość na forum była jako jedna osoba. Po za tym sam bym chciał by moje stare posty zostały przypisane do nowego konta, więc proponuje takie rozwiązanie innym.

ODPOWIEDZ