Witajcie! Szczęść Boże! :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Katrinka

Witajcie! Szczęść Boże! :)

Post autor: Katrinka » 2018-01-29, 14:16

Hej z tej strony Kasia! :) Jestem tu nowa:) wg postów które przejrzałam to dość dawno nikt tu się nie udzielał ale zaryzykuje i mam nadzieję że dołączycie, byłoby mi. Milo:) Może zacznę od tego że od małego byłam wychowywania w rodzinie katolickiej, moi śp. dziadkowie wpajali mi wartości wiary w Pana Boga, ale to było takie bardzo powierzchowne, wiedziałam że Pan Bóg jest i znalazłam Biblię, lubiłam i dalej lubię chodzić do kościoła i mam mocno zakorzenione wartości religijne ale tak naprawdę nigdy nie poznałam Pana Boga i Jego Syna "osobiście", od mniej więcej roku doznalam niejako takiego "oświecenia" :) że Pan Bóg jest żywy prawdziwy i że naprawdę działa dziś w moim życiu, że te słowa proście a otrzymacie, Kołaczcie a otworzą Wam, to jest niesamowite a zarazem smutne ze człowiek chodzil( jak w moim przypadku) 30 lat do kościoła a nie znał Boga i wiele razy prosiłam i otrzymałam i dalej tak jest i wiem że Bóg mnie Kocha miłością prawdziwa szczera, że nie patrzy na to jaka jestem tylko kocha mnie bezwarunkowo:) a zaczęło się to jako nazwała "oświecenie" w momencie kiedy Zdecydowałam z narzeczonym że po paru miesiącach mieszkania razem przed slubem wyprowadze się, postawie na jedną kartę albo się to wszystko rozpadnie albo dany radę z Bogiem wszystko w jego rękach i dzięki Bogu stało się to drugie zaczęliśmy otrzymywać takie łaski że aż ciężko uwierzyć, wszystko o co prosilosmy otrzymaliśmy i przestalismy się kłócić, żyjemy ponad rok w czystości przedmalzenskie, ślub za 8mc:)niesampwite jak Bóg słucha i wypełnia nasze prośby jeśli tylko w 100% samy mu wolna rękę Ci do naszego życia! :) polecam! :) mogłabym pisać o tym godzinami ale chciałabym podjąć dyskusje jak to u Was się zaczęło :) zachęcam :)

Magnolia

Re: Witajcie! Szczęść Boże! :)

Post autor: Magnolia » 2018-01-29, 14:29

Witaj Kasiu, imienniczko, na forum :) Czuj się jak między braćmi i siostrami :)
No i Chwała Panu, że uzdalnia was do życia w czystości przedślubnej!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14928
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4179 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Witajcie! Szczęść Boże! :)

Post autor: Dezerter » 2018-01-29, 15:18

Witaj wśród zbawionych Katrinko :ymhug:
Ciekawa i nietuzinkowa osoba z ciebie sadząc po wstępie - na pewno zaintrygowałaś.
Jak byś chciała dać świadectwo, to zapraszam tutaj:
viewforum.php?f=24
I jeśli można prosić to tutaj :
viewtopic.php?f=48&t=18
A później to pisz, czytaj i wzrastaj :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18863
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 4598 times
Kontakt:

Re: Witajcie! Szczęść Boże! :)

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-29, 16:04

Piękne świadectwo/

Abraham45

Re: Witajcie! Szczęść Boże! :)

Post autor: Abraham45 » 2018-01-29, 19:41

Witaj. Pokój Chrystusa Zmartwychwstałego niech będzie zawsze z Tobą Kasiu.

Czuj się dobrze, dziel się swoim doświadczeniem wiary i działania Boga w swoim życiu. Dobre słowo jest wiele warte i może wiele pomagać innym.

Jak Ci jskaś odpowiedź w czymś pomoże lub będziesz chciała kimuś za coś podziękować to masz łapki od tego w każdym kmnie postu poza swoim.

Życzę dobrych owoców z pobytu na forum i zapraszam do wspólnej Ewangelizacji.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Witajcie! Szczęść Boże! :)

Post autor: Andej » 2018-01-29, 19:56

Katrinka pisze: 2018-01-29, 14:16 ... dość dawno nikt tu się nie udzielał ale zaryzykuje i mam nadzieję że dołączycie, ...
Miło powitać. Zapewne już się zorientowałaś, jak atmosfera tu panuje.

Ale zaczęłaś zagadkowo. Zacytowałem fragment intrygujący. Twierdzisz, że na tym forum dawno się nikt nie udzielał? To znaczy ile godzin? A może minut? Wiem, czas jest pojęciem względnym.

Czy się dołączymy? My już za starzy na takie doświadczenia. A tak troszkę poważniej, to my przyjmujemy Cię serdecznie. Zapraszamy do dyskusji lub zakładania wątków, które Cię nurtują. Oferujemy tylko życzliwość i modlitwę. A może i coś więcej...
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ