dzień dobry :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
ghostwriter
Przybysz
Przybysz
Posty: 20
Rejestracja: 29 sty 2018

dzień dobry :)

Post autor: ghostwriter » 2018-01-29, 20:49

Dzień dobry :) Cześć :)

Dość rzadko na forach się przedstawiam, ale chyba tutaj akurat wypada, zwłaszcza że konto założyłam głównie po to aby parę spraw z mojego życia wyjaśnić z Waszą pomocą o ile będziecie chcieli wesprzeć mnie radą :) Bardzo zależy mi anonimowości, gdyż wydaje mi się że przedstawiając swoją historię można dojść do wniosku, że mimo wszystko jest ona bardzo specyficzna i można mnie zidentyfikować, a chcę pisać tylko prawdę. Nie ma sensu stwarzanie pozorów i pisanie kłamstw, choć pewnie i tak nie raz możecie mnie o nie posądzić.

Kim więc jestem? Kimś kto poszukuje, bada, doświadcza. Chcę wyjaśnić sprawy, których inni nie potrafią wyjaśnić. Chcę uporać się z moim życiem i spróbować dowiedzieć się co się tak naprawdę dzieje. Zdaję sobie sprawę, że to chyba niewykonalne i nigdy tak naprawdę nie będę wiedzieć co się stało i dlaczego, ale jeśli nie spróbuję to nawet do prawdy się nie przybliżę.

Ok, dobra, nie ma co budować niepotrzebnej aury tajemnicy. Jestem po prostu okultystką, która jakby się nawraca, a jakby dalej tkwi w tym wszystkim i nie potrafi się wyrwać z czegoś co latami tworzyło moją rzeczywistość i osobowość. Robiłam różne rzeczy i naprawdę osiągnęłam wiele w tym temacie, mimo mojego dość młodego wieku. Zajmowałam się tym zawodowo więc dość bardzo w to wpadłam. Oczywiście cały czas ponoszę konsekwencje moich wyborów, więc bywa różnie ale każdego dnia walczę o normalne życie choć jednocześnie znowu się w to pakuję. Ale mimo wszystko nie jestem pesymistką, staram się patrzeć z nadzieją w przyszłość i po prostu wykorzystywać maksymalnie każdy dzień, który jest darem od losu. Nie chcę wprowadzać tu zamieszania i pisać kontrowersji, mam po prostu kilka pytań i problemów które chciałabym wyjaśnić z perspektywy katolickiej. Liczę że poznam tutaj jakiś fajnych, prawdziwych katolików, gdyż do tej pory takich nie spotkałam :)

Abraham45

Re: dzień dobry :)

Post autor: Abraham45 » 2018-01-29, 21:36

Witaj serdecznie na forum. Pokój Chrystusa Zmartwychwstałego niech będzie zawsze z Tobą i chroni Ciebie od wszelkiego zła.

Cóż mogę powiedzieć poza tym, że ta droga na którą weszłaś nie jest drogą dobrą. Ważne jest jednak to, że szukasz rozwiązań aby twoje życie było lepsze, ale bwz zerwania z okultyzmem życia lepszego nie będzie.
Wejdź do działu Świadectwa, tam opisałem swoje doświadczenia z uwolnieniem się od zła jakim była muzyka metalowa. Gdy nie szukamy Boga to nie wyjdziemy na tą właściwą drogę. Tytaj masz szansę znaleźć drogę do Boga, ale trzeba tego chcieć, trzeba tego pragnąć.

Na razie zapraszam do pisania, zadawania pytań gdy masz wątpliwości. Może wspólnie z innymi uda się tobie pokazać lepszą drogę i lepsze życie - życie w którym będzie Jezus Chrystus.

Życzę owocnego pobytu na forum.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14818
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4121 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: dzień dobry :)

Post autor: Dezerter » 2018-01-29, 22:06

Myślę, że dobrze trafiłaś, bo pomóc może ci tylko Chrystus a tu jesteś zChrystusem.pl - my nazwę forum traktujemy poważnie, nie ma tu troli, ani hejtu (mam nadzieje!) i można porozmawiać na poważnie - postaramy się pomóc.
Załóż wątek w odpowiednim dziale i porozmawiamy.
kilka podpowiedzi, propozycji:
viewforum.php?f=11
viewforum.php?f=24
viewforum.php?f=53
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ