Witam

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
meteor

Witam

Post autor: meteor » 2019-06-01, 20:51

Mam na imię Marek. Urodziłem się na początku lat osiemdziesiątych i mieszkakam w jednej miejscowości położonej na południu Polski. Wychowałem się w rodzinie katolickiej, jednak nie za bardzo praktykującej. Chodzenie do kościoła jest dla moich rodziców w moim odczuciu czymś w rodzaju jak checklista dla pilota, czyli ok, byłem w kościele, więc jest OK, ale po za tym nic z życia religijnego.
Od niezbyt długiego czasu, będzie to jakoś od lutego tego roku zacząłem być bardziej religijny, zacząłem chodzić do kościała na każdą niedzielną mszę. Wcześniej przez blisko 15 lat nie chodziłem do kościoła, zaglądałem tam rzadko.

Na początek to by było na tyle o mnie. Za jakieś czas napiszę coś więcej, przynajmniej takie mam plany.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Dezerter » 2019-06-01, 21:06

Czyli nawrócony 40 latek ( prawie) jesteś - dość typowe jak wynika z moich obserwacji,
ale ty jesteś wyjątkowy i jedyny i to właśnie z Twego powodu jest wielka radość w niebie od lutego. :ymhug: :)
Dobrze trafiłeś, że trafiłeś do nas - pisze to nie jako admin, a jako uczestnik kilku innych forów, gdzie można raczej stracić wiarę niż ją zbudować.
Rzuć okiem na regulamin, ale bez napinki - Jezus jest tu Naczelnym Adminem wiec obowiązuje zasada:
kochaj i pisz co chcesz
Ostatnio zmieniony 2019-06-01, 21:07 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Witam

Post autor: Magnolia » 2019-06-01, 21:23

Witaj Marku, pozdrawiam serdecznie, czekam na kolejna wpisy i nowe wątki. :) :-bd

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Witam

Post autor: Viridiana » 2019-06-01, 22:12

Witaj! :)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
helperman
Bywalec
Bywalec
Posty: 171
Rejestracja: 8 lis 2019
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Witam

Post autor: helperman » 2020-12-21, 18:12

Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, I co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2, 9
Niech mówią o chwale Królestwa Twego
I niech opiewają potęgę Twoją
(Ps 145, 11)

ODPOWIEDZ