Witam!!!

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Witam!!!

Post autor: Łukasz » 2019-07-13, 20:11

Witam wszystkich serdecznie. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu bardzo pięknej pieśni religijnej. Moja babcia modliła się przy włączonym radiu, z którego była nadawana audycja mszy świętej, w pewnym momencie usłyszałem przepiękną pieśń, która utkwiła mi w głowie, szukam ją w internecie po części tekstu, który udało mi się nagrać na telefon, ale z marnym skutkiem. Podam część tekstu, który udało mi się nagrać „Do modlitwy i pokuty i do grzechu porzucenia. Matko Kościoła świętego, bądź za nami syna swego niechaj płomień twej miłości w naszych sercach zawsze gości pozdrawiamy ciebie pani, usłysz prośby bądź tu z nami wspieraj nas swymi łaskami, króluj nam fatimska pani". Z góry wszystki dziękuję za pomoc.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Witam!!!

Post autor: ToTylkoJa » 2019-07-13, 21:30

Tak na szybko, to mogę rzucić tylko 2 zwrotkę:

Matko Kościoła Świętego
Proś za nami Syna swego.
Niechaj płomień Twej miłości
W naszych sercach zawsze gości.

Pozdrawiamy Ciebie Pani.
Usłysz prośby, bądź tu z nami.
Wspieraj nas swymi łaskami.
Króluj nam Fatimska Pani.

Do modlitwy i pokuty i do grzechu porzucenia. Matko Kościoła świętego, bądź za nami syna swego
niechaj płomień twej miłości w naszych sercach zawsze gości

pozdrawiamy ciebie pani, usłysz prośby bądź tu z nami
wspieraj nas swymi łaskami, króluj nam fatimska pani

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Witam!!!

Post autor: Dezerter » 2019-07-13, 21:44

Ale podaj To tylko ja tytuł czy jakieś namiary - ja nie znam jej
Łukaszu - tak cię zachwyciła ta pieśń? czemu?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Witam!!!

Post autor: ToTylkoJa » 2019-07-13, 21:59

Mówię, że na szybko, bo nie mam weny na szukanie. Na szybko znalazłam 2 zwrotkę. Może później

Łukasz

Re: Witam!!!

Post autor: Łukasz » 2019-07-14, 12:27

Dezerter pisze: 2019-07-13, 21:44 Ale podaj To tylko ja tytuł czy jakieś namiary - ja nie znam jej
Łukaszu - tak cię zachwyciła ta pieśń? czemu?
. Zachwyciła mnie w tej pieśni melodia, tekst, głos wykonawcy jestem wrażliwy na piękną muzyke, a ta pieśń jest wspaniała. Będę wdzięczny za udzielenie mi odpowiedzi na pytanie jaki jest tytuł tej pieśni. Muzyka łagodzi obyczaje, wycisza,uspokaja. Kiedy jest mi trochę smutno wtedy słucham sobie takich pięknych melodi i to w moim przypadku pomaga. Wierzę w to, że w życiu wiecznym są tylko piękne dni i piękne dzwięki. Gdy słyszę takie piękne melodie to dostaję gęsiej skórki.

ODPOWIEDZ