Kłaniam się i całuję rączki

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Magnolia

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Magnolia » 2019-08-16, 20:24

Wolfie, jesteś pewny że napisałeś coś podnoszącego na duchu?
Może nie każdy lubi o sobie słyszeć "mordo", ja na przykład bym się obraziła po usłyszeniu takiego wstępu.
Podobnie jak Dezerter uważam, że jesteś tu bardzo długo, na tyle by rozumieć, jak pocieszać, podnosić na duchu i jak wyrażać swoje zdanie nie raniąc innych. Postarałbyś się...

Wolfi

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Wolfi » 2019-08-18, 14:08

@Magnolia przeca mordo tudziez mordeczko to zamiennie na ziomie, kolego ;p... w realu do kazdego tak mowie prawie, ale mniejsza.
Co do pocieszania, ziomek 29 lat, w takim gronie, prawdziwe pocieszanie to powinno byc pozadne kolezenskie uderzenie z piesci w ramie, a nie takie ło... ;p

bambam

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: bambam » 2019-08-26, 08:46

Wolfi pisze: 2019-08-16, 19:20 @bambam mordo co to za problem dziewczyne znalezc? ;p Nie musisz przeciez w kosciele szukac, no i jesli swiecisz lysina, ze tak powiem ;p no to wiesz, najwyzej szukaj po najmnieszej lini oporu, sa brzydkie dziewczyny, ale dobre.
dla mnie to jest niewykonalne a wręcz nie wyobrażalne. Niby jak to zrobić?
W ramach walki z depresją (bo miałem już myśli samobójcze) zarejestrowałem się na tindera. Żadna Polka mnie nie chce. Powinienem dostać rentę. Jakieś 500+ dla starego kawalera. ;)
Podrasowałem lekko zdjęcia: kilka polek mnie zmatchowało... niezbyt w moim typie, ciężka rozmowa, nieciekawa i trzeba za język ciągnąć...
Mając konto premium przenosiłem się do różnych krajów. W profilu wpisałem "I am tourist from Poland".
Europa zachodnia, wschodnia i południowa: zero
Ameryka pn: podobnie jak w PL
Ameryka pd: latynoski się na mnie rzuciły, komplementują mi "you are so handsome/pretty". Z jedną gadam już 4 dni. Lekarka. Już chciałem to przerwać i piszę jej, że ja tylko pogadać chciałem i muszę się ożenić z Polką katoliczką i że jej w PL będzie zimno i bedzie tu samotna, niech lepiej jedzie do Hiszpanii jesli chce do Europy... i nie potrzebuje do tego łaski nikogo bo lekarzy przyjmują z otwartymi rękami...
ale nie, ona dalej swoje "I want a man like you", "will you give us a chance?" chce prowadzić rozmowy video. Chce przyjechać do Polski i nauczyć się polskiego. x_x
Afryka: jeszcze bardziej się na mnie rzuciły, aczkolwiek nie komplementują. Proponują spotkania i wideo rozmowy. Murzynkami się generalnie (... nie zachwycam.... - może lepiej zabrzmi niż twój, niefortunny wpis :ymblushing: - Dezerter) , ale muszę przyznać, że niektóre są po prostu przepiękne. Ciało lepsze niż u modelek i delikatne buzie.
Ostatnio zmieniony 2019-09-01, 10:28 przez Dezerter, łącznie zmieniany 7 razy.

Biserica Dumnezeu

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-08-26, 17:46

Eeee tam ... po prostu szukasz wygodnych kapci, miekkiej poduszki i sprzataczko-kucharki z duzym kontem w banku.
Ale gdy naprawde zaczniesz szukac dziewczyny, to sam od siebie postarasz sie cos i u siebie udoskonalic. A nie tylko zrzedzic.

Wolfi

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Wolfi » 2019-08-26, 18:28

@bambam z tym tinderem to akurat dosyc smiesznie, osobiscie tindera znam tylko z memow o photoshopie. ;p No i szczerze mowiac nie jest to miejsce, w ktorym znajdziesz kogokolwiek, bo tam wszyscy, szczegolnie foty ludzi, a dziewczyn to juz wgl wygladaja jakby kazdy tam byl piekny, bogaty, mial super zycie, to samo co fb, inst itd. Wydaje mi sie, ze to wszystko sztuczne, chyba ze chodzi ci o tylko popisanie z kims, wgl internet to zle miejsce na szukanie jakichkolwiek znajomosci, nie mowiac o dziewczynie.
Ale z tymi murzynkami to przyorales pole maly wariacie ;D Moim zdaniem dziewczyny zawsze sa piekne niezaleznie od koloru skory, od tego czy sa atrakcyjne czy nie.
Zmien taktyke, w tym szukaniu mordo. ;)

bambam

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: bambam » 2019-08-26, 19:12

Biserica Dumnezeu pisze: 2019-08-26, 17:46 Ale gdy naprawde zaczniesz szukac dziewczyny, to sam od siebie postarasz sie cos i u siebie udoskonalic. A nie tylko zrzedzic.
a skąd wiesz co ja robiłem?!
Mówisz do człowieka z zanikiem mięśni: "jak na prawdę będziesz chciał podnieść 100 kg to podniesiesz.".

@Wolfi jedna Polka na tinderze napisała mi, że jej 2 znajome znalazły tam mężów. Gdyby nie tinder to by tych małżeństw nie było.

Magnolia

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Magnolia » 2019-08-26, 19:32

A skąd wiesz jaka jest trwałość tych małżeństw?!
Może po miesiącu klapki z oczu im spadły i już sa po rozwodzie?

Do małżeństwa nalezy się dobrze przygotować i poznać. jak to zrobisz przez internet? Pisząc jedynie z kimś działa wyobraźnia i domysły i z taką iluzją się żenisz... a potem zaczyna się rzeczywistość i będziesz miał pretensje do całego świata ale nie do siebie, zapewne, co nie?

Mamy tu wątek o narzeczeństwie, o małżeństwie cały dział, poczytaj, było tam sporo dobrych rad jak szukać kogoś dobrego i gdzie. Stań się dobrym kandydatem na męża to i dobra żona się znajdzie.

bambam

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: bambam » 2019-08-26, 20:19

Magnolia, przecież oni się nie ożenili od razu po rozmowach w tinderze. :D :D :D Na tinderze się tylko spotkali, a poznawali się już na randkach.

Biserica Dumnezeu

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-08-26, 21:48

bambam ... nie wiedzialem.
Nie zalamuj sie po prostu. I nie koniecznie oczekuj, ze wszystko bedzie wedlug Twego scenariusza.
powodzenia.

Dominik

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Dominik » 2019-08-30, 21:20

Bambam, stosujesz jakieś metody by spowolnić zanik mięśni? Pytam ponieważ poznałem kilka osób z tą chorobą i w Twoim wielu było bardzo źle z nimi,,, a Ty tryskasz energią.

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: takisobie » 2019-08-31, 11:03

bambam pisze: 2019-08-26, 19:12
Mówisz do człowieka z zanikiem mięśni: "jak na prawdę będziesz chciał podnieść 100 kg to podniesiesz.".
Dominik To chyba tylko przykład - porównanie "że jak chcesz to dasz radę"

Dominik

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Dominik » 2019-08-31, 12:44

Tak, ale bambam pisał że pracuje w IT, że chciał zostać wolontariuszem,, a to jednak wymaga sporo wytrwałości.

bambam

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: bambam » 2019-09-02, 00:12

hahaha, nie mam zaniku mięśni. To taka metafora. Inaczej: mówić do człowieka, który nie potrafi mieć dziewczyny: "poszukaj se dziewczyny to znajdziesz" to tak jakby mówić do połamanego "biegaj".

Biserica Dumnezeu

Re: Kłaniam się i całuję rączki

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-09-02, 10:10

Hmmm ... bambam

ODPOWIEDZ