Kilka słów

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Kilka słów

Post autor: takisobie » 2019-08-21, 00:21

Witam ,
miałem nic nie pisać w tym dziale ale z drugiej strony nie będę się "ukrywał" czy udawał kogoś kim nie jestem.
Fakt jest taki że byłem tu jakiś czas temu i jestem ponownie w nieco "odmienionej" formie.
Powrót wiąże się z tym że tak po prostu poczułem wewnętrzną potrzebę a po drugie chęć włączenia się w jakieś dyskusje żeby przyjrzeć się poglądom innych osób w danej sprawie. Na ogół z ludźmi nie rozmawiam zbyt często ,tym bardziej na tematy wiary , religii itd więc to chyba odpowiednie miejsce dla takich ewentualności.

To taki ogólny zarys mojej osoby co byście nie myśleli że urwał się tu jakiś troll z choinki.
Ostatnio zmieniony 2019-08-21, 00:21 przez takisobie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1950
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 410 times
Been thanked: 427 times

Re: Kilka słów

Post autor: Praktyk » 2019-08-21, 07:45

Siadaj i opowiadaj co tam ci zaprząta myśli.

Btw. Nawet trol urwany z choinki ma prawo czegoś się nauczyć ;)
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Magnolia

Re: Kilka słów

Post autor: Magnolia » 2019-08-21, 07:55

Witaj. Byłeś tu wcześniej? Ale nie podałeś poprzedniego nicku, czyli jednak się ukrywasz😉 twoja sprawa. To może być dobre rozwiązanie jeśli wcześniej zrobiłeś złe wrażenie a teraz chcesz posłuchać i lepiej podyskutować. Powodzenia.

Wolfi

Re: Kilka słów

Post autor: Wolfi » 2019-08-21, 11:50

14866640620386.jpg
No witaj, ciekawe co znaczy w odmienionej, wczesniej ancymon z cb byl czy co ;p

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Kilka słów

Post autor: Dezerter » 2019-08-23, 19:07

Magnolia pisze: 2019-08-21, 07:55 Witaj. Byłeś tu wcześniej? Ale nie podałeś poprzedniego nicku, czyli jednak się ukrywasz😉 twoja sprawa. To może być dobre rozwiązanie jeśli wcześniej zrobiłeś złe wrażenie a teraz chcesz posłuchać i lepiej podyskutować. Powodzenia.
Każdy ma szansę na drugą szansę - piszę do również do Administracji - odpuśćmy frachtowiec , bo przyznaje się dobrowolnie:
Witam ,
miałem nic nie pisać w tym dziale ale z drugiej strony nie będę się "ukrywał" czy udawał kogoś kim nie jestem.
Fakt jest taki że byłem tu jakiś czas temu i jestem ponownie w nieco "odmienionej" formie.
a deklaracja o odmienionej formie daje nadzieję na nowe rozdanie
Ja Cię witam i zapraszam do wzrastania w wiedzy i wierze. :ymhug:
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

takisobie
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 313
Rejestracja: 20 sie 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 24 times

Re: Kilka słów

Post autor: takisobie » 2019-08-24, 17:41

Wolfi pisze: 2019-08-21, 11:50 14866640620386.jpg

No witaj, ciekawe co znaczy w odmienionej, wczesniej ancymon z cb byl czy co ;p
Wolfi jak zwykle w formie :D Ty w sumie też odchodziłeś i wracałeś pamiętam (nie to że coś do tego mam tylko tak wspominam )
Co tzn w odmienionej....z innym spojrzeniem na pewne sprawy przez co żyje się nieco lżej ale tylko trochę tzn że dużo jeszcze do zrobienia.
Magnolia pisze: 2019-08-21, 07:55 Witaj. Byłeś tu wcześniej? Ale nie podałeś poprzedniego nicku, czyli jednak się ukrywasz😉 twoja sprawa. To może być dobre rozwiązanie jeśli wcześniej zrobiłeś złe wrażenie a teraz chcesz posłuchać i lepiej podyskutować. Powodzenia.
Fakt w jakimś sensie część pozostaje "ukryta" lecz nie zakopana , może z czasem skojarzysz na zasadzie domysłu ;)

Wolfi

Re: Kilka słów

Post autor: Wolfi » 2019-08-24, 21:17

Nie jestem pewien, ale chyba Cie zdekonspirowalem mordeczko ;p
Po stylu pisania i emocie tej : " :D "
Ostatnio zmieniony 2019-08-24, 21:17 przez Wolfi, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ