Szczęść Boże :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Konwalia

Szczęść Boże :)

Post autor: Konwalia » 2019-10-13, 15:36

Zanim powstał ten temat, napisałam tu kilka postów. Zanim pojawiły się one, byłam na forum już wcześniej. Nie witam się po raz pierwszy, ale przeszłość zostawiam za sobą. Ci, którzy znają moje imię, mogą używać go w konwersacjach prywatnych. Na forum jestem Konwalią – konwalie to moje ulubione kwiaty.

Lubię muzykę religijną w raczej dość szerokim wachlarzu gatunków. Od chóralnych kompozycji Pawła Bębenka do popularnej muzyki granej podczas modlitw uwielbienia. Niektórzy powiedzieliby, że to się wyklucza, ale ja nie wstydzę się słuchać i śpiewać zarówno poważniejszych, jak i lżejszych utworów, jeśli są piękne i pomagają szukać Pana Boga.

Czytam książki, najchętniej religijne oraz literaturę faktu. Aktualnie czytam liczące ponad 600 stron dzieło abpa Fultona J. Sheena pt. Życie Jezusa Chrystusa.

Z pewnych przyczyn może się zdarzyć, że nie odpowiem na post bądź wiadomość w krótkim czasie, a moja aktywność tutaj będzie ograniczona. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, odpowiedź prędzej czy później się pojawi.

Proszę o modlitwę i o modlitwie zapewniam.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Szczęść Boże :)

Post autor: Dezerter » 2019-10-13, 16:08

Cieszymy się Konwalio, że znów z nami jesteś.
Jak coś wyczytasz zaskakującego o Jezusie to się podziel.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Szczęść Boże :)

Post autor: Magnolia » 2019-10-13, 18:17

Miło się witam z Tobą Konwalio, im więcej pięknych kwiatków na forum tym lepiej 👍

ODPOWIEDZ