Post powitalny.

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
DawidM

Post powitalny.

Post autor: DawidM » 2020-01-18, 23:09

Witam wszystkich, mam na imię Dawid, w Listopadzie skończyłem 30 lat. Pewnego dnia Pan wskazał mi drogę i tym oto sposobem od 4 lat modlę się na różańcu przy chorych i zmarłych a także przyjmuję intencje za osoby chore i zmarłe. Poświęcam modlitwie do 3 godzin dziennie, wszak muszę też poświęcać czas wolny rodzinie tj. żonie i 1,5 rocznemu synkowi.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Błogosławieństwa Bożego na cały 2020 rok życzę wszystkim forumowiczom.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14973
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4202 times
Been thanked: 2953 times
Kontakt:

Re: Post powitalny.

Post autor: Dezerter » 2020-01-18, 23:29

DawidzieM - witaj na forum, czuj się u nas jak wśród sióstr i braci w Chrystusie i z Chrystusem
Pomódl się za forumowiczów, by Bóg prostował ich drogi dawał potrzebne łaski.
Mamy dział Świadectwa jak byś chciał się podzielić swoją historią nawrócenia.
Pozdrów ode mnie żonę - bądź dla swojej rodziny jak św Józef.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Post powitalny.

Post autor: Magnolia » 2020-01-18, 23:52

Witaj serdecznie Dawidzie, zapraszamy do aktywności na forum.

Eden

Re: Post powitalny.

Post autor: Eden » 2020-01-19, 07:47

Witaj :)
Czy próbujesz wskrzeszać zmarłych? Pytam, bo na Facebooku jest taki ktoś, kto tego próbuje (na razie bez pozytywnego skutku).

DawidM

Re: Post powitalny.

Post autor: DawidM » 2020-01-19, 08:35

Edenie, nie, nie próbuję i nigdy nie będę próbował.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Post powitalny.

Post autor: Andej » 2020-01-19, 09:18

DawidM pisze: 2020-01-18, 23:09 ... Błogosławieństwa Bożego na cały 2020 rok życzę wszystkim forumowiczom.
Dziękuję i życzę Tobie bożych błogosławieństw w bieżącym roku i następnych. Życzęć też DawidzieM, abyś swoim zaangażowaniem w modlitwę zarażał innych.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Eden

Re: Post powitalny.

Post autor: Eden » 2020-01-19, 15:06

DawidM pisze: 2020-01-19, 08:35 Edenie, nie, nie próbuję i nigdy nie będę próbował.
To może dobry moment, abyśmy się wszyscy zastanowili nad takim np. tekstem (na który powołują się zwolennicy wskrzeszania umarłych):
  • Mt 10:8 bw "Chorych uzdrawiajcie, umarłych wskrzeszajcie, trędowatych oczyszczajcie, demony wyganiajcie; darmo wzięliście, darmo dawajcie."
Oni np. to zacytują, i mówią: Pan Jezus nakazał, aby wskrzeszać umarłych (że już o uzdrawianiu i demonów wyganianiu nie wspomnę...).
Jak to rozumiecie?
[to ani "dobry moment", ani dobry wątek - no ogarnij się :!: - Dezerter]
Ostatnio zmieniony 2020-01-19, 16:50 przez Dezerter, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Post powitalny.

Post autor: Andej » 2020-01-19, 16:42

My rozumiemy tak samo jak ci, do których bezpośredni słowa skierowane były. I trochę im zazdrościmy, że nie mamy takich darów Ducha świętego. Ale też cieszymy, że wraz z tymi darami nie spadła na nas wielka odpowiedzialność. Tak wielka, że moglibyśmy jej nie unieść. Dlatego dziękujemy za to, co mamy. Tak jest dobrze. Choć trudno.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ