Zadośćuczynienie za bezpodstawne oskarżenie

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
szymon05
Przybysz
Przybysz
Posty: 20
Rejestracja: 29 sie 2020
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Zadośćuczynienie za bezpodstawne oskarżenie

Post autor: szymon05 » 2020-10-28, 21:58

Witam. Kiedyś na jednej stronie w internecie napisałem, że inna konkretna strona bierze pieniądze od ludzi i nie wiadomo co z nimi robi. Jednak nie jest to potwierdzone, napisałem to pod wpływem emocji. Chciałbym to sprostować, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć. Albo źle szukam, albo ktoś to usunął. Prosiłbym o radę jak mogę zadośćuczynić za to bliźniemu (czyli w tym wypadku obmówionej stronie)? Wpłacić im np. 5 zł? Na większy datek mnie nie stać. A bez zadośćuczynienia nie wiem czy spowiedź będzie ważna :((

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Zadośćuczynienie za bezpodstawne oskarżenie

Post autor: Andej » 2020-10-28, 22:12

Przystąp do komunii świętej ofiarując ją w intencji tej osoby. Zadośćuczynienie materialne, wydaje mi się być bez sensu, gdyż to osoba anonimowa.
Niestety, każdemu pod wpływem emocji zdarza się popełnić błąd. Najważniejsze jest to, aby błędu nie powtarzać.
Prawdziwym złem jest oskarżanie na zimno. W celu uczynienia zła.
Uważam też, że spowiednik, gdy go o to zapytasz, poda Ci najlepsze rozwiązanie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

szymon05
Przybysz
Przybysz
Posty: 20
Rejestracja: 29 sie 2020
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Zadośćuczynienie za bezpodstawne oskarżenie

Post autor: szymon05 » 2020-10-28, 22:58

Dziękuję, przystąpię do Komunii Świętej z tą intencją, jak już się wyspowiadam. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”