DEON

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: DEON

Post autor: Andej » 2021-02-25, 22:00

SmokEustachy pisze: 2021-02-25, 20:36 Ale ta zgoda ma Cię chronić przed oskarżeniem a nie do łóżka.
Raczej, nie mnie. Poza tym, wcale nie chroni, gdyż w każdej chwili można ją odwołać. Także w trakcie.

Właściwie, to powinna obowiązywać formułka informująca, że całe spotkanie jest nagrywane (fonia i wizja). Albo, zapraszać niezależnych świadków. Im więcej, tym lepiej.

Eurodobilizmów przybywa. Eurokomunizm nie może być wolny od typowych cech komunizmu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
SmokEustachy
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: 15 gru 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 41 times
Been thanked: 33 times

Re: DEON

Post autor: SmokEustachy » 2021-02-26, 11:46

Andej pisze: 2021-02-25, 22:00
SmokEustachy pisze: 2021-02-25, 20:36 Ale ta zgoda ma Cię chronić przed oskarżeniem a nie do łóżka.
Raczej, nie mnie. Poza tym, wcale nie chroni, gdyż w każdej chwili można ją odwołać. Także w trakcie.
Jak zacznie opowiadać że molestowałeś czy cos to pokazujesz zgodę

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: DEON

Post autor: Andej » 2021-02-26, 16:55

Ano nie. Doczytaj zasady. Zgodę można w każdej chwili odwołać. I wtedy, nagle, zaczyna się gwałt. A sąd uwierzy wyłącznie kobiecie. Z wyjątkiem sytuacji, gdy facio ma nagrany obraz i dźwięk. Wtedy zostanie ukarany tylko za nagrywanie bez zezwolenia.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”