Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
tommusicm3
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Post autor: tommusicm3 » 2021-03-14, 19:43

Witajcie kochani,
Mam na imię Tomek i pozwoliłem sobie napisać do Was w dość nietypowej sprawie: około miesiąc temu założyłem na YouTube kanał, którego celem jest zapraszanie zabłąkanych duszyczek na YouTube do spędzenia kilku minut na spotkaniu z Panem Jezusem. Kanał nosi tytuł "Touch of Jesus", codziennie rano pojawia się 10cio minutowy film (właściwie prawie statyczny obraz z cichą muzyką) i z zaproszeniem do modlitwy. Całość jest w j. angielskim żeby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Ale jak to zwykle bywa, rozwój takiego projektu z treściami religijnymi nie jest łatwy. Dlatego pomyślałem sobie, że poproszę Was o pomoc w rozwoju kanału i zaproszę do subskrypcji i do codziennej modlitwy, medytacji... Dzięki temu algorytmy YT będą trochę łaskawsze :) Ludzie spędzają godziny na oglądaniu często bezwartościowych filmików na YT - a może właśnie mogliby poświęcić z tego choć kilka minut na spotkanie z Panem. Może ktoś będący obecnie z dala od Boga natknie się przypadkiem na film i Łaska Boża w nim zadziała? Mam tą sprawę mocno "obgadaną" z Panem Jezusem i noszę wewnętrzne przekonanie, że pomysł Mu się podoba :) a sprawa ewangelizacji, również w internecie bardzo leży mi na sercu.
Puki co rzucam taki temat. Jeśli ktoś z Was ma jakiś pomysł jak to bardziej "ruszyć" i chciałby się podzielić to śmiało piszcie na priv. Mile widziane osoby, które chciałyby ze mną (i przede wszystkim z Panem Jezusem) systematycznie działać nad rozwojem tego projektu :)  Poniżej podsyłam link do dzisiejszego filmiku i życzę Wam błogosławionego dnia :)
Pozdrawiam,


Dodano po 42 minutach 57 sekundach:
Zapomniałem dodać, że obiecuję codzienną modlitwę za wszystkich subskrybentów :)
Ostatnio zmieniony 2021-03-14, 19:59 przez tommusicm3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Post autor: Logan » 2021-03-14, 22:36

Projekt bardzo mi się podoba, pomoże z pewnością w medytacji chrześcijańskiej. Jednak mała sugestia, lepiej będzie, gdy będzie w języku polskim, lub osobny kanał po polsku. Dobrze by było gdyby słowa zawarte były inspirowane Słowem Bożym. Niekoniecznie dosłownie, toczka w toczkę, lecz aby z nich wyrastały.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Claudiax

Re: Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Post autor: Claudiax » 2021-03-15, 05:57

Ewentualnie może być Polsko angielski tytuł :)
Ja udostępnię twój kanał na Facebooku :) myślę że choć trochę będę mogła tym pomóc :)

tommusicm3
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Post autor: tommusicm3 » 2021-03-15, 06:00

Dziękuję baaaardzo za wszelką pomoc i sugestie :)

tommusicm3
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Post autor: tommusicm3 » 2021-03-15, 14:50

Idąc za Waszymi ciekawymi sugestiami zdecydowałem się wrzucać codziennie dwa filmiki - z polskim opisem i z angielskim. Kto jeszcze może to proszę, wesprzyjcie kanał swoim cennym subem, lajkiem, udostępnieniem a przede wszystkim przeglając YouTube zaglądajcie czasem żeby spędzić parę minut na modlitwie z Panem Jezusem :) Niech Wam Bóg błogosławi!

tommusicm3
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Chrześcijański kanał na YouTube - pomożesz mi?

Post autor: tommusicm3 » 2021-03-23, 16:28

Moja nadzieja w Tobie mój Panie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”