Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Rozmowa na poszczególne wersety Pisma Świętego.
wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-07-31, 12:17

Magnolia pisze: 2018-07-30, 20:55
Takie pomysł mógł podsunąć tylko ktoś małej wiary...
Te trzy kropki po ostatnim wyrazie to jak dobrze rozumiem sens małej wiary w polityków rządzących. Tak jestem osobą małej wiary w polityków rządzących. Dobrze to odczytałaś. Ale nie trzeba było stawiać tam tych trzech kropek a napisać wprost. Poco ten kamuflaż?
Magnolia pisze: 2018-07-30, 20:55 Ci którzy doświadczyli działania modlitwy, wierzą że każda modlitwa dociera do Boga i zostanie wysłuchana we właściwym czasie.
Sądzisz, ze politycy doświadczyli działania modlitwy? Widzę tylko jedną osobę, która mogła tego doświadczyć to Pani poseł Krystyna, no i może ten prokurator za komuny. Cała reszta to na pokaz.

konik

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: konik » 2018-07-31, 18:14

No pewnie ... przeciez wlazles kazdemu politykowi do szafy i juz wiesz wszystko ... na pokaz. $-) A Ty skromniutko obnosisz sie ze swoja watpiaca indolencja ... ale nie na pokaz. :-\
Ostatnio zmieniony 2018-07-31, 18:14 przez konik, łącznie zmieniany 1 raz.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-01, 15:01

Prócz Antoniego moim nowym idolem jest Krystyna. Krycha będzie lepiej do niej pasowało. A więc za moją gorącą modlitwą i ie tylko palnęła taki o to tekst;
"„Jakaś Draginja Nadażdin z Serbii kieruje polskim !odwłokiem lewackiej międzynarodówki Amnesty International. Obraża prezydenta RP i demokratycznie wybrane władze PL. Szczuje nas na siebie. Wracaj kobieto do siebie bronić tam praw i wolności osób torturowanych” – taki wpis na Facebooku opublikowała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz (pisownia oryginalna)."
" Nie wiem nawet, na ktorej polce w szafi watpiacy przechowuje rozum" ... jak to już wcześniej stwierdzono, ciekawe gdzie w szafi Krycha go przechowuje.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-08-01, 19:48

Po co zaśmiecasz temat tymi swoimi knajackimi tekstami? Idź tam, gdzie lubią takie gadki. Albo zostań i zachowuj się przyzwoicie.
A temat jest o władzy jako takiej, a nie o Twoich czy moich poglądach politycznych.
Ostatnio zmieniony 2018-08-01, 21:11 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-02, 12:07

Nie podobają się Tobie teksty idolki Krychy? A mnie się podobają, takie "męskie" a ile w nich dobroci i miłości wobec bliźnich? Czyż nie o tym tu prawimy?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-08-02, 12:39

Nie. Nie podoba mi się Twój knajacki język. Kazdy może mieć pogląd jakie chce, ale te wszystkie teksty typu "Krycha" itd mówią wyłącznie o Twoim osobistym buractwie.
Nadto to nie jest wątek o polityce.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-02, 12:48

Marek_Piotrowski pisze: 2018-08-02, 12:39 Nie. Nie podoba mi się Twój knajacki język. Kazdy może mieć pogląd jakie chce, ale te wszystkie teksty typu "Krycha" itd mówią wyłącznie o Twoim osobistym buractwie.
Nadto to nie jest wątek o polityce.
Jak dobrze rozumiem to z moich komentarzy odczytujesz moje buractwo wobec zacytowanego tekstu który to Krycha wypowiedziała.
Ale jakoś dziwnie nie znalazłem Twojej wypowiedzi co powiedziała Krycha. Rozumiem, ze się zgadzasz ze mną, ze jej wypowiedź to kwieciste niczym aniołki w niebie na łącze pełnej kwiatków wypowiedzi wobec innych osób.
A władza, jak to w tytule to nie polityka? Dałeś wcześniej do zrozumienia, ze trza się z nią bezwzględnie zgadzać co by nie wyczyniała, rozumiem takie wąchanie buta od spodu. Ciekawe jak ta ukochana władza się zmieni, też zmienisz poglądy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-08-02, 13:01

wątpiący pisze: 2018-08-02, 12:48
Marek_Piotrowski pisze: 2018-08-02, 12:39 Nie. Nie podoba mi się Twój knajacki język. Kazdy może mieć pogląd jakie chce, ale te wszystkie teksty typu "Krycha" itd mówią wyłącznie o Twoim osobistym buractwie.
Nadto to nie jest wątek o polityce.
Jak dobrze rozumiem to z moich komentarzy odczytujesz moje buractwo wobec zacytowanego tekstu który to Krycha wypowiedziała.
Ale jakoś dziwnie nie znalazłem Twojej wypowiedzi co powiedziała Krycha. Rozumiem, ze się zgadzasz ze mną, ze jej wypowiedź to kwieciste niczym aniołki w niebie na łącze pełnej kwiatków wypowiedzi wobec innych osób.
Po pierwsze, ten wątek nie jest na bieżące tematy polityczne. Nie widzę więc powodu, by się na nie tu wypowiadać.
Po drugie, nie widzę powodu by wypowiadać się n/t p. prof.Pawłowicz, ponieważ nie interesuję się Jej wypowiedziami ani ich nie śledzę. Tym bardziej nie będę wypowiadał się na podstawie jakiegoś cytatu o niewiadomym kontekście, podanego przez Ciebie.
A władza, jak to w tytule to nie polityka?
Nie, dyskusja o władzy jako takiej, to nie dyskusja o bieżącej polityce. Tym bardziej o Twoich osobistych fobiach politycznych.
Dałeś wcześniej do zrozumienia, ze trza się z nią bezwzględnie zgadzać co by nie wyczyniała
Nic podobnego nie napisałem.
rozumiem takie wąchanie buta od spodu.
Nie, nie rozumiesz. W ogóle niewiele rozumiesz.
A ja nie rozumiem takiego języka. Świadomie.
Ciekawe jak ta ukochana władza się zmieni, też zmienisz poglądy.
Jakie poglądy? Masz na myśli to, co mi powyżej przypisałeś?

Masz coś do napisania na temat władzy jako takiej? Pisz.
Nie masz - nie offtopuj.
Ostatnio zmieniony 2018-08-02, 13:04 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-02, 13:17

Marek_Piotrowski pisze: 2018-08-02, 13:01 Masz coś do napisania na temat władzy jako takiej? Pisz.
Tak mam. Przecież piszę, że język jakim się posługują jej członkowie to kwiat na moje uszy. Krycha w tym przewodzi. Narodowcy demonstrujący na ulicach Warszawy niesprawiedliwie zatrzymywani przez władze. Ciekawe dla czego nie spalili jakiejś kolorowej bramy, to jest dla mnie nie do ogarnięcia, władza powinna im na to pozwolić a nie zagradzać. Inne protesty powinny być absolutnie zabronione, po co maja mącić w głowach temu lepszemu sortowi.A prowodyrów powsadzać do więzienia, choć to pomału się toczy. ale za wolno.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-08-02, 13:18

Wprawdzie kłamiesz, ale ponieważ łżesz nie na temat, nie będę polemizował.
Zgłosiłem Twoje offtopowanie do moderacji.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: Andej » 2018-08-02, 13:25

No cóż, widać każdy zasługuje na idola na swoją miarę. Dzięki temu mogą korzystać ze wspólnej półki na rozum.

A teraz koniec z durnotami. Wracamy do tematu lub cenzura tnie wypowiedzi.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-02, 13:32

Andej pisze: 2018-08-02, 13:25 No cóż, widać każdy zasługuje na idola na swoją miarę..
Nigdy przecież nie ukrywałem, ze moim idolem jest xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.
Prosiłem, wróć do tematu. Jeśli sam nie chcesz zakończyć jątrzenia, to będę w tym pomagać. Andej
Ostatnio zmieniony 2018-08-02, 14:17 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-02, 19:17

Andej pisze: 2018-08-02, 13:25
Prosiłem, wróć do tematu. Jeśli sam nie chcesz zakończyć jątrzenia, to będę w tym pomagać. Andej[/color]
No dobra, może jakaś wyrocznia oświeci mnie jak ta nauka o posłuszeństwie do władzy się nazywa, bo rozum mój na dolnej półce.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: Andej » 2018-08-02, 22:54

Zacznij od przypowieści o denarze podatkowym.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

wątpiący

Re: Nauka o posłuszeństwie wobec władzy.

Post autor: wątpiący » 2018-08-06, 16:53

Andej pisze: 2018-08-02, 22:54 Zacznij od przypowieści o denarze podatkowym.
nie znam tej przypowieści

ODPOWIEDZ