Wątek Jakuba2

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-22, 11:48

Dziękuję Jakubie/Sapperze za list, będący świetną ilustrację potwierdzającą to, co napisałem. Teraz już chyba nikt nie będzie miał wątpliwości ;)

Jakub2

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Jakub2 » 2018-01-22, 11:56

Abraham45 pisze: 2018-01-22, 11:47 No proszę i wyszła prawda na jaw - dlaczego to nie chce się przedstawić konkretów na temat wspomnianej Sodomy w miejscu publicznym tylko na pw. Dzięki Marku za twoją uwagę na ten temat.

Jakubie
A więc wypada podtrzymać wcześniejsza prośbę o ukazanie faktów tutaj a nie na pw. Nie ma nic zakrytego co miałoby nie zostać ujawnione. I nie zasłaniaj się młodymi, którzy mieliby czytać różne treści. Pisz jakie to proroctwa masz na temat Sodomy. Tylko nie uciekaj z forum zanim tego nie wyjaśnisz. :)
Zadnych proroctw na temat Sodomy nie mam i nie mialem i pewnie mylisz wyjasnienie czym byl grzech Sodomy z proroctwami.
Czyzbys uwazal ze opisanie grzechu Sodomy bedzie zbawienne dla innych?
Ja uwazam ze bylo by to jak instrukcja do profanacji Nieba, dlatego nie moge sie zgodzic na pisanie o tym na forum, czy nawet na PW osobom dla ktorych nie jest to przeznaczone.

Niby dlaczego mialbym uciekac z forum? Nie sadzisz ze takie sugestie sa oszczerstwami i uprzedzaniem faktow, czyli krotko mowiac uprzedzeniami i osadem?
Ostatnio zmieniony 2018-01-22, 12:02 przez Jakub2, łącznie zmieniany 1 raz.

Jakub2

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Jakub2 » 2018-01-22, 11:58

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-22, 11:48 Dziękuję Jakubie/Sapperze za list, będący świetną ilustrację potwierdzającą to, co napisałem. Teraz już chyba nikt nie będzie miał wątpliwości ;)
No problem. Zawsze mozesz na mnie liczyc. Juz Ci chyba to mowilem. :-)

Abraham45

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Abraham45 » 2018-01-22, 12:13

Jakub2 pisze: 2018-01-22, 11:56
Abraham45 pisze: 2018-01-22, 11:47 No proszę i wyszła prawda na jaw - dlaczego to nie chce się przedstawić konkretów na temat wspomnianej Sodomy w miejscu publicznym tylko na pw. Dzięki Marku za twoją uwagę na ten temat.

Jakubie
A więc wypada podtrzymać wcześniejsza prośbę o ukazanie faktów tutaj a nie na pw. Nie ma nic zakrytego co miałoby nie zostać ujawnione. I nie zasłaniaj się młodymi, którzy mieliby czytać różne treści. Pisz jakie to proroctwa masz na temat Sodomy. Tylko nie uciekaj z forum zanim tego nie wyjaśnisz. :)
Czyzbys uwazal ze opisanie grzechu Sodomy bedzie zbawienne dla innych?
Ja uwazam ze bylo by to jak instrukcja do profanacji Nieba, dlatego nie moge sie zgodzic na pisanie o tym na forum, czy nawet na PW osobom dla ktorych nie jest to przeznaczone.

Niby dlaczego mialbym uciekac z forum? Nie sadzisz ze takie sugestie sa oszczerstwami i uprzedzaniem faktow, czyli krotko mowiac uprzedzeniami i osadem?
Myślę Jakubie że przesadzasz. Młodzi którzy pojawiają się na forum raczej tym co napiszesz na temat Sodomy nie zgorszą się tym tym bardziej że nad treściami czuwa obsługa forum. Poza tym takim stwierdzeniem określającym mnie jako jakąś osobę której zwykła treść o zgorszeniach nie jest przeznaczona jest ukazaniem mnie jako osoby niegodnej do poznawania prawdy. Sam natomiast zarzucasz mi jakieś osądzanie czy oszczerstwa.
Marek ujawnił pewną rzeczywistość z tobą związaną a twoje tłumaczenie co do niechęci wpisywania tutaj sprawy Sodomy jest wtedy wykrętem. To nie sa oszczerstwa tylko podejrzenie o takie działanie.

Jeśli chcesz pokazać że tak nie jest to napisz co masz napisać a nie wykręcaj kota ogonem, bo tylko samemu sobie zaprzeczasz.

Skoro nie masz żadnych zastrzeżeń co do tego co napisał Marek na twój temat to proponuję odstosunkować się ode mnie, bo oparłem się na jego wypowiedzi. Tak więc zachęcam do napisania prawdy o tej Sodomie, no chyba, ze boisz się, że to nie jest prawda tylko jakiś wymysł. Pokaż się z tej dobrej strony i ukaż to co trzeba ukazać. Do dzieła.
Ja liczę tylko na te informacje a nie zamierzam ciebie osądzać.

Jakub2

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Jakub2 » 2018-01-22, 12:23

Widzisz, to co Pisalem dotyczy w sumie tylko Marka i mnie, wiec twoj jakikolwiek osad nie ma tu nic do rzeczy.
Odnosnie Sodomy to nie chce byc niegrzeczny,, ale to ty sie odstosunkuj od zadania pisania o tym bo nie wiesz nawet czego zadasz i nie licz na jakkiekolwiek dalsze odpowiedzi na ten temat, to nie jest temat do ukazwania, bo gdyby byl to bylby opisany w Pismach.
Niemniej twoje zadania, a wrecz szantaz, swiadczy o tobie, nie o mnie.
Widze nawet pewne podobienstwo postawy do dawnej poostawy Marka, tylko jemu juz to przechodzi. :-)

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-22, 12:26

Widzisz, to co Pisalem dotyczy w sumie tylko Marka i mnie, wiec twoj jakikolwiek osad nie ma tu nic do rzeczy
Zaprzeczam. Nie mam z Tobą wspólnych żadnych tajemnic. I nie chcę mieć.
to nie jest temat do ukazwania, bo gdyby byl to bylby opisany w Pismach.
A Ty skąd o nim wiesz? ;)
Kolejne objawienie?
(odpowiedz proszę konkretnie)

Jakub2

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Jakub2 » 2018-01-22, 12:28

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-22, 12:26
to nie jest temat do ukazwania, bo gdyby byl to bylby opisany w Pismach.
A Ty skąd o nim wiesz? ;)
Nie wiem czy zrozumiesz, ale wiem to z Pocalunku, ktory byl takim samym zdarzeniem jakie tobie sie zdarzylo.
Tyle tylko ze chyba bylem wielokrotnie wiekszym grzesznikiem o zakutym lbie, ze musialo to byc o wiele mocniejsze uderzenie w ten leb (jak to Krzysiu pisze) zeby do mnie dotarly fakty wiary i bym sie obudzil.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-22, 12:43

takim samym zdarzeniem jakie tobie sie zdarzylo
Nic o tym nie wiem. Widać musiałem przeoczyć ;)
Może odpowiedz konkretnie? (żartuję. Wiem że konkretna odpowiedź odarła by Cię z nimbu tajemniczości, jakim usiłujesz się otoczyć. DLatego i Abraham nie otrzyma odpowiedzi na swoje pytanie. Taktyka dobrze znana z Twojej dzialalności na katolik.pl)

Jakub2

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Jakub2 » 2018-01-22, 12:47

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-22, 12:43
takim samym zdarzeniem jakie tobie sie zdarzylo
Nic o tym nie wiem. Widać musiałem przeoczyć ;)
Może odpowiedz konkretnie? (żartuję. Wiem że konkretna odpowiedź odarła by Cię z nimbu tajemniczości, jakim usiłujesz się otoczyć. DLatego i Abraham nie otrzyma odpowiedzi na swoje pytanie. Taktyka dobrze znana z Twojej dzialalności na katolik.pl)
A, to nie wiedzialem ze przedmiotem dyskusji jest o taktykach, a nie dochodzeniu do Prawdy.
Czyzby to co pisales o swojej Modlitwie i uzdrowieniu dziecka to zmysliles?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-22, 13:05

Nie. Ale też nie twierdziłem, że otrzymałem przy okazji jakieś informacje na temat Sodomy czy czegokolwiek innego.
Daj spokój, nie pogrążaj się.

A swoją drogą - ja widać też jestem "prorokiem". "Wyprorokowałem" że nie napiszesz skąd masz te rzekome informacje na temat Sodomy, poza tymi w Pismach :-*

Magnolia

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Magnolia » 2018-01-22, 15:48

Przepraszam bardzo, w wyniku mojej nieudolności w moderowaniu, przenoszeniu postów, trwale usunęłam kilka wypowiedzi z tej dyskusji.
Przepraszam to było nieumyślne.

Abraham45

Re: Miłość - współżycie małżeńskie- komunia osób

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 10:40

Jakub2 pisze: 2018-01-22, 12:23 Widzisz, to co Pisalem dotyczy w sumie tylko Marka i mnie, wiec twoj jakikolwiek osad nie ma tu nic do rzeczy.
Odnosnie Sodomy to nie chce byc niegrzeczny,, ale to ty sie odstosunkuj od zadania pisania o tym bo nie wiesz nawet czego zadasz i nie licz na jakkiekolwiek dalsze odpowiedzi na ten temat, to nie jest temat do ukazwania, bo gdyby byl to bylby opisany w Pismach.
Niemniej twoje zadania, a wrecz szantaz, swiadczy o tobie, nie o mnie.
Widze nawet pewne podobienstwo postawy do dawnej poostawy Marka, tylko jemu juz to przechodzi. :-)
Doprawdy? A co ma Marek wspólnego z informacjami o Sodomie? Był ich uczestnikiem? O ile wiadomo to wydarzenia z tego zniszczonego miasta raczej powinny być oficjalną informacją, bo dotyczą wszystkich wierzących.
Coś wymyślasz z tymi informacjami zamiast jasno powiedzieć, że to kit i nie ma żadnych informacji poza tymi które są opisane w Biblii. Ja nie zamierzam wnikać w twoje sprawy związane z Markiem, chociaż widać też, że i Marek nie za bardzo chce z tobą wchodzić w jakieś sprawy, ale to już mnie nie interesuje.

Dziwnym postępowaniem i jak dla mnie chorym jest pisanie najpierw o jakiś informacjach an tematy dotyczące Biblii które miałyby być przekazane na pw a gdy o nie proszę na pw to sam potem piszesz, że tylko niektórzy, wybrani mogą je poznać. Dla mnie to jest jakieś chore i świadczy tylko o tym, że zaczynasz porządnie kręcić.

Ale ok, kręć dalej. Skończy się na tym, że nikt nie będzie chciał z tobą dyskutować.

Jakub2

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 10:54

Przeczytaj swoj post tak jakkby byl do ciebie, to moze co nieco zrozumiesz z tego co sam napisales.

Abraham45

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 11:30

Czytałem, ale on jest do ciebie adresowany i chciałbym w końcu dowiedzieć się tych informacji o Sodomie a jeśli nie to oznacza to, że żadnych informacji po prostu nie posiadasz i były one tylko ściemą.

Jakub2

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 11:32

Dobrze wiec, niech bedzie sciema. Zadowolony?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”