Wątek Jakuba2

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Jakub2

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 11:37

Moze innnaczej uformuje temat-pytanie.
Czy kazde wspolzycie plciowe w malzenstwie jest uswiecone?

Abraham45

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 11:47

Nie każde, ale o tym chyba powinieneś wiedzieć. Istotna jest forma współżycia - czy dochodzi do właściwego aktu w którym może dojść do poczęcia jak i też forma okazywania wzajemnych pieszczot czy czułości. Akty oparte na tzw oralu i analu są raczej zakazane jeśli chodzi o małżeństwa katolickie opierające się na nauce Kościoła. To samo dotyczy stosunków przerywanych, gdy nasienie nie trafia tam gdzie powinno trafić.

I co dalej?

Jakub2

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 12:17

A, no to ze jednak nie kazde wspolzycie malzenskie jest tym uswieconym i to wlasnie przydalo by sie doprecyzowac, bo wielu mysli po prostu ze jak maja slub to wszystko jest uswiecone.
To co podales to tylko niektore przypadki i w zasadzie tylko te ktore wyraznie widac i latwo opisac.
Sprobuj sie tak doglebnie zastanowic czy sa inne mniej oczywiste przypadki i okolicznosci.
Moze wspolnie zrobic jakas liste i przedyskutowac kazdy przypadek.

Abraham45

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 12:23

Dobra, ale ta dyskusja to celowa zmiana torów, ja chciałbym się dowiedzieć o informacje na temat Sodomy.
Możemy dyskutować dalej na tematy tego współżycia, ale najpierw podaj te informacje, nawet na pw albo jasno powiedz, ze wymyśliłeś te informacje i nie kręć już. Wtedy możemy dyskutować.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 12:35

Abraham45 pisze: 2018-01-23, 12:19 Tyle, że nikogo nie da się zmusić do odpowiedzi, bo to byłoby ograniczanie wolności. Nie taki jest cel forum.
Poza tym Krzysiek odpowiada, tylko nie wszystkim i niektóre kwestie pomija, ale ja na razie nie widzę problemu z odpowiadaniem Krzyśka. Odpowiada tam gdzie chce i na to co chce odpowiadać.
Może weź z niego przykład i w końcu odpisz sam na to o co ciebie prosiłem. Jak na razie sam się wykręcasz od odpowiedzi.
Jesli nie zauwazyles to odpowiadalem i to kilka razy, broblem w tym ze ty nie chcesz tej odpowiedzi zaakceptowac.
W sodomie, wykozystywali Niebo do popelniania grzechu, bylo to jak wprowadzanie grzechu do Nieba, dlatego kara byla taka jaka byla.
Czy chcesz bym podal ci sposob na bezczeszczenie Nieba i by Np. jakis satanista to poznal i wykozystywal.
Czytales pewnie na forach watki osob ktore mialy bluzniercze mysli i czy sadzisz ze ktos taki nie bedzie mial pokusy by to zrobic?
Dlatego pisalem ze nie wiesz czego zadasz, a ja wole nie pisac takich rzeczy. To moze byc jedynie pozytywnie uzyteczne komus kto wyjasnia Pisma by lepiej i precyzyjniej rozumial szczegoly, by prawidlowo wyjasniac te Pisma.
Do nieczego innego to sie nikomu nie przyda, a z pewnoscia takze i tobie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-23, 12:43

Czy chcesz bym podal ci sposob na bezczeszczenie Nieba i by Np. jakis satanista to poznal i wykozystywal.
Czytales pewnie na forach watki osob ktore mialy bluzniercze mysli i czy sadzisz ze ktos taki nie bedzie mial pokusy by to zrobic?
No nie, litości... objawiony z Nieba Jakubowi/Saperowi sposób na bezczeszczenie Nieba, którego trzeba strzec, by ktoś nie wykorzystał, ale o którego istnieniu oczywiście Jakub/Saper nie omieszkał poinformować na forum, żeby zasygnalizować, że ma jednak te nadnaturalne poznanie...

Pewien poziom absurdu można ścierpieć, ale to już przekracza poziom bzdury...

Jakub2

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 12:47

Abraham45 pisze: 2018-01-23, 12:23 Dobra, ale ta dyskusja to celowa zmiana torów, ja chciałbym się dowiedzieć o informacje na temat Sodomy.
Możemy dyskutować dalej na tematy tego współżycia, ale najpierw podaj te informacje, nawet na pw albo jasno powiedz, ze wymyśliłeś te informacje i nie kręć już. Wtedy możemy dyskutować.
Juz ci odpowiadalem kilka razy, a ty nie dosc ze nie chcesz zauwazyc odpowiedzi, to jeszcze robisz zamieszanie w watkach wciagajac ten temat do innych tematow.
Nie sadze by bylo to zgodne z regulaminem.
Z drugiej strony twoja ciekawosc nie jest tematem watku z ktorego wydzielono ten.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 12:50

Marek_Piotrowski pisze: 2018-01-23, 12:43
Czy chcesz bym podal ci sposob na bezczeszczenie Nieba i by Np. jakis satanista to poznal i wykozystywal.
Czytales pewnie na forach watki osob ktore mialy bluzniercze mysli i czy sadzisz ze ktos taki nie bedzie mial pokusy by to zrobic?
No nie, litości... objawiony z Nieba Jakubowi/Saperowi sposób na bezczeszczenie Nieba, którego trzeba strzec, by ktoś nie wykorzystał, ale o którego istnieniu oczywiście Jakub/Saper nie omieszkał poinformować na forum, żeby zasygnalizować, że ma jednak te nadnaturalne poznanie...

Pewien poziom absurdu można ścierpieć, ale to już przekracza poziom bzdury...
Dziekuje za bardzo merytoryczna odpowiedz, choc w niewlasciwym watku.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 13:06

Jakub2 pisze: 2018-01-23, 12:35
Abraham45 pisze: 2018-01-23, 12:19 Tyle, że nikogo nie da się zmusić do odpowiedzi, bo to byłoby ograniczanie wolności. Nie taki jest cel forum.
Poza tym Krzysiek odpowiada, tylko nie wszystkim i niektóre kwestie pomija, ale ja na razie nie widzę problemu z odpowiadaniem Krzyśka. Odpowiada tam gdzie chce i na to co chce odpowiadać.
Może weź z niego przykład i w końcu odpisz sam na to o co ciebie prosiłem. Jak na razie sam się wykręcasz od odpowiedzi.
Jesli nie zauwazyles to odpowiadalem i to kilka razy, broblem w tym ze ty nie chcesz tej odpowiedzi zaakceptowac.
W sodomie, wykozystywali Niebo do popelniania grzechu, bylo to jak wprowadzanie grzechu do Nieba, dlatego kara byla taka jaka byla.
Czy chcesz bym podal ci sposob na bezczeszczenie Nieba i by Np. jakis satanista to poznal i wykozystywal.
Czytales pewnie na forach watki osob ktore mialy bluzniercze mysli i czy sadzisz ze ktos taki nie bedzie mial pokusy by to zrobic?
Dlatego pisalem ze nie wiesz czego zadasz, a ja wole nie pisac takich rzeczy. To moze byc jedynie pozytywnie uzyteczne komus kto wyjasnia Pisma by lepiej i precyzyjniej rozumial szczegoly, by prawidlowo wyjasniac te Pisma.
Do nieczego innego to sie nikomu nie przyda, a z pewnoscia takze i tobie.
Tak się zastanawiam co ty wypisujesz i chyba wypada się zgodzić z Markiem - to są bzdury. Poza tym skąd wiesz co mnie się przyda a co nie? Poza tym ja nie widzę żadnego bezczeszczenia nieba. Ludzie dopuszczali się rozpusty, nieczystości seksualnych i Sodoma została za to zniszczona. Tak czyni się i teraz, tyle, że Bóg nie niszczy ogniem żadnego miasta a już na pewno nie bezpośrednio. Wojny to czynią różne upadki, konflikty wewnętrzne itp - są karą za odchodzenie od woli Boga, od poszanowania świętości. Gdyby wszystkie grzechy traktować jako bezczeszczenie nieba to wypadałoby spalić cały świat. Tylko Bóg jest miłosierny. Nie chce niszczyć świata, chce nawrócenia człowieka.

Sataniści sami wiedzą co mają robić i ich w niszczeniu ludzi nie musisz uświadamiać, te obrzydliwości mają już w swoich schematach działania. Tak więc nie wymyślaj. Kręcisz, bo wymyśliłeś jakieś swoje teorie i teraz wstydzisz się przedstawić bo byłaby z tego wielka kpina. Bądź uczciwy i pisz to co jest prawdą a nie wymyślaj bajek o jakichś dziwnych informacjach na temat wydarzeń biblijnych - nie ma niczego co wiąże się z tymi wydarzeniami a co byłoby nie uwzględnione w Biblii.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 13:08

To nie ten watek.

Abraham45

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 13:11

Nic nie wyjaśniłeś tylko dalej kręcisz, ale trudno. Może sam przedstawisz te przypadki o które ci tak chodzi a nie będziesz coś kombinował. Wtedy pogadamy czy są one uświęcone czy też nie.

Abraham45

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 13:13

Wiesz co, sam motasz wszystkie wątki i w każdym coś piszesz nie z tych wątków co trzeba. Trzymaj się zam tematu a nie mieszaj.

Jakub2

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 13:18

Abraham45 pisze: 2018-01-23, 13:11 Nic nie wyjaśniłeś tylko dalej kręcisz, ale trudno. Może sam przedstawisz te przypadki o które ci tak chodzi a nie będziesz coś kombinował. Wtedy pogadamy czy są one uświęcone czy też nie.
To wtedy nie bedzie dyskuusji, tylko wyliczanki.
Poza tym zadalem takie pytanie by nie bylo to traktowane jako mooje wymysly, dlatego chcialbym by od was wszelkie szczegoly wychodzily, to w koncu dojdziemy do tego samego o czym pisalem, tylko z odwrotnej strony.
Bedzie to o wiele prostrze i bardziej zrozumiale, jesli nikt niie bedzie sie koncentrowal na "polowaniu na czarownice", tylko na zdaniach samych forumowiczow.
Czy moze nadal uwazasz ze i tak beda to moje wymysly? :-)

Abraham45

Re: Wątek Jakuba2

Post autor: Abraham45 » 2018-01-23, 13:22

Ja swoje napisałem, jak widzisz inne wymyły we współżyciu które mogłyby być nie uświęcone to wymieniaj albo myśl. Ja idę do obowiązków. Potem zobaczę coś ciekawego wymyślił.

Jakub2

Re: Nauczanie Krzysiekniepiekło

Post autor: Jakub2 » 2018-01-23, 13:24

Abraham45 pisze: 2018-01-23, 13:13 Wiesz co, sam motasz wszystkie wątki i w każdym coś piszesz nie z tych wątków co trzeba. Trzymaj się zam tematu a nie mieszaj.
Abraham45 pisze: 2018-01-23, 12:19 Tyle, że nikogo nie da się zmusić do odpowiedzi, bo to byłoby ograniczanie wolności. Nie taki jest cel forum.
Poza tym Krzysiek odpowiada, tylko nie wszystkim i niektóre kwestie pomija, ale ja na razie nie widzę problemu z odpowiadaniem Krzyśka. Odpowiada tam gdzie chce i na to co chce odpowiadać.
Może weź z niego przykład i w końcu odpisz sam na to o co ciebie prosiłem. Jak na razie sam się wykręcasz od odpowiedzi.
Czy masz na mysli ten post?
To nie ja go napisalem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”