Czestochowa 27.01.2018r. ks. Daniel uzdrowienia

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Nocny Ludzik

Czestochowa 27.01.2018r. ks. Daniel uzdrowienia

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-24, 18:53

27.01.2018r. Jade na uzdrowienie lub uwolnienie do ojca Daniela do Czestochowy.Podroz z mojego miasta jest zorganizowana I chetni jada busikiem ,koszt 70zl podrozy ,I tylko placi sie za podroz I nic wiecej.Jade tam po raz pierwszy,wiec to jakos przezywam I Nie moge sie doczekac.Czy ktos z Was jezdzil juz do ojca Daniela?Jestem ciekawa czy juz ktos z Was tam byl.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2022-02-06, 18:06 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 19:19

To jest kapłan dość kontrowersyjny. Nie wiem jaka jest sytuacja obecnie, ale rok temu głośno było :
https://rzymski-katolik.blogspot.com/20 ... nosci.html

http://opole.gosc.pl/doc/2179449.Bp-Cza ... -rozwage/3

poczytaj trochę zanim się zdecydujesz pojechać.

Nocny Ludzik

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Nocny Ludzik » 2018-01-24, 20:13

czytałam,ale sama nie wiem co mam o tym myslec....mimo wszystko jednak ten pierwszy raz pojade...i sama zobaczę jak to wszystko wygląda....sama to na własne oczy ocenie..

Magnolia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 20:26

Kilka mszy z udziałem tego kapłana jest na Youtube, tez można zobaczyć...

konik

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: konik » 2018-01-24, 20:47

Kaplan moze troche kontrowersyjny, ale mysle, ze wiare w sobie nosi prawdziwa. Ja bym pojechal ... byc moze sam Duch Swiety Cie tam prowadzic zamierza.
Zacznij od szczerej modlitwy i zawierzenia sie Bogu w Maryi. A potem ... miej ufnosc i jedz. Nie zapomnij o spowiedzi, szczerym przebaczeniu wobec tych, ktorzy Cie skrzywdzili i prosbie dla Ciebie o wybaczenie od tych, ktorych skrzywdzilas.To sa podstawy. Uczyn na ile mozliwe, aby w duchu pojednac sie z innymi ... a jesli mozliwe ... to osobiscie nawet.
Powodzenia i niech Cie Bog prowadzi.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Dezerter » 2018-01-24, 21:41

konik pisze: 2018-01-24, 20:47 Kaplan moze troche kontrowersyjny, ale mysle, ze wiare w sobie nosi prawdziwa. Ja bym pojechal ... byc moze sam Duch Swiety Cie tam prowadzic zamierza.
Zacznij od szczerej modlitwy i zawierzenia sie Bogu w Maryi. A potem ... miej ufnosc i jedz. Nie zapomnij o spowiedzi, szczerym przebaczeniu wobec tych, ktorzy Cie skrzywdzili i prosbie dla Ciebie o wybaczenie od tych, ktorych skrzywdzilas.To sa podstawy. Uczyn na ile mozliwe, aby w duchu pojednac sie z innymi ... a jesli mozliwe ... to osobiscie nawet.
Powodzenia i niech Cie Bog prowadzi.
WOW koniku piszesz jak rasowy charyzmatyk B-)
Ludziku to co konik napisał to bardzo mądre i ważne - posłuchaj i zadziałaj. Z kim jedziesz, kto organizuje?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 21:47

W swietle tego, co podała Magnolia https://rzymski-katolik.blogspot.com/20 ... nosci.html ja bym nie jechał.

konik

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: konik » 2018-01-24, 21:55

Ba ... w swietle tego, co wiem od znajomych, ktorzy regularnie jezdza na spotkania z o.Danielem ... to bym pojechal.
Ps: znajomi aktywni w Odnowie.
Tradycja katolicka Dezerterze to pien wyrosly na najczystszym charyzmatycznym korzeniu. Sama starozytna liturgia ( bedac podstawa do Mszalu trydenckiego) siega czasow najwspanialszych charyzmatykow ... sa nimi wspomniani od zarania Apostolowie sw.Jan i sw.Andrzej, a tuz nastepuja po nich ich nastepcy i nasladowcy, z ktorych wielu tez osobiscie znalo niektorych apostolow. Takie sa zrodla tridentiny, te najbardziej liturgiczne. I te najbardziej duchowo zanurzone w Duchun Swietym.
Ostatnio zmieniony 2018-01-24, 22:02 przez konik, łącznie zmieniany 2 razy.

Magnolia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Magnolia » 2018-01-24, 21:59

Przyznam sie że raz czy dwa modliłam sie przy filmiku z modlitwą którą prowadził x. Galus i z jednej strony podziwiałam wiarę tego kapłana, ale w sercu był niepokój... nie miałam takich niepokojów przy innych modlitwach o uwolnienie, uzdrowienie... było to dziwne, poradziłam się kapłana i odradził mi słuchanie filmików z tym kapłanem.
Nie umiem znaleźć czy w tej chwili kx Galus ma juz poparcie swojego biskupa, można zadzwonić do kurii w Częstochowie i dopytać...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Dezerter » 2018-01-24, 22:58

Ja tego księdza nie znam, więc się nie wypowiadam, ale z tego co poczytałem, to jest w zgodzie i łączności z biskupem.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Jakub2

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Jakub2 » 2018-01-24, 23:35

Ludzie, czy nie macie wlasnych parafii?
Zamiast tracic pol dnia na sama podroz w obie strony to lepiej ten czas modlcie sie we wlasnej parafii, a pieniadze na przejazd dajcie potrzebujacym.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-24, 23:36

Amen

Magnolia

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Magnolia » 2018-01-25, 07:35

Jakub2 pisze: 2018-01-24, 23:35 Ludzie, czy nie macie wlasnych parafii?
Zamiast tracic pol dnia na sama podroz w obie strony to lepiej ten czas modlcie sie we wlasnej parafii, a pieniadze na przejazd dajcie potrzebujacym.
W tym zdaniu jest wiele racji, warto mobilizować swojego proboszcza by organizował msze z uwielbieniem w swojej parafii, charyzmatyków można zapraszać do parafii, do nas czasem przyjeżdżały duże grupy z innej wspólnoty by pokazać naszej wspólnocie jak to zorganizować i poprowadzić, by nasza OdwŚ była samodzielna i działała lokalnie. Pomijając oburzenie Jakuba ;) odebrałabym to jako zaproszenie do działania w ramach swojej parafii.

Ale mam tez pytanie do Jakuba czy rozumie pojęcie pielgrzymowania wiernych? ;)

Tak naprawdę każda msza św ma moc uzdrawiania, KAŻDA dzięki obecności Chrystusa. Ale czy doznajemy niezwykłych łask co niedziela? Niestety nie... bo nie mamy serca gotowego by przyjąć to uzdrowienie, uwolnienie i łaski. Dlatego czasem organizuje się specjalne misje, msze, organizuje wieczory uwielbienia by serce otworzyć i przygotować na łaski Ducha św. Dlatego też czasem człowiekowi jest potrzebna pielgrzymka do innego miejsca, by przygotować serce, rozpalić wiarę.

konik

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: konik » 2018-01-25, 08:49

Takie troche niemadre to stwierdzenie, ze mamy przeciez swoje parafie ...
Bo mozna powiedziec w kazdym porzejawie zycia, np. rodzinnym, ze po co idziecie raz na kwartal do restauracji - nie macie kuchni w domu?
Po co Matka Boza szla do Elzbiety ... nie mogla byc u siebie?
Dlaczego Jezus zaginal na pielgrzymce i nauczal uczonych w Swiatyni ... nie wystarczylo, jakby poszedl do uczonych u siebie i tam ich nauczal?
Po co Bog kazal Abramowi wedrowac tysiace mil do nieznanej krainy ... nie mogl tego wszystkiego uczynic na miejscu?
itd.itp

Ps * troche zlosliwosci ): Jakubie ... a dales juz pieniadze na jakis cel, zamiast wydawac na komputer, na bilet do kina, na nowe buty ...

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Czestochowa 27.01.2018r. ojciec Daniel uzdrowienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-25, 09:59

Pielgrzymka to jedno. Ale "pielgrzymka" do niepewnych miejsc czy osób?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”